Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2020, 13:24
Uwielbiam
Odpisz
10 lutego 2019, 10:53
Jest jeszcze ten z "Kłamcy"
Odpisz
3 czerwca 2016, 01:04
Więc ubierz lub zmień okulary.
Odpisz
3 maja 2016, 10:57
JA też tak myśle!
Odpisz
29 marca 2016, 08:49
Szkoda mi smierci Lokiego...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:54
@AZKABANA: Really?
Odpisz
2 listopada 2015, 15:51
Loki według mnie
Odpisz
7 listopada 2015, 12:08
@patryk5D: Zna ktoś hehe
Odpisz
25 marca 2016, 19:00
@patryk5D: Odkopane! Moja ulubiona postać!
Odpisz
27 października 2015, 21:45
Kto jeszcze czeka na DLC?
Odpisz
27 października 2015, 21:46
Ja!
Odpisz
27 października 2015, 21:58
Ja :3. Już od miesiąca wykupione :D.
Odpisz
27 października 2015, 22:19
Ja!
Odpisz
27 października 2015, 22:32
chodzi o Izzaka ?
Odpisz
Edytowano - 27 października 2015, 22:43
@FoxypiratesFox: Wyjdź.
Odpisz
28 października 2015, 05:43
@FoxypiratesFox: Ic stont .-.
Odpisz
28 października 2015, 05:59
Ja.
Chociaż jestem stosunkowo świeżym graczem.
Odpisz
28 października 2015, 07:25
Ja.(PS. Lokii lepszy)
Odpisz
28 października 2015, 08:33
JA!!!
Odpisz
28 października 2015, 08:34
@FoxypiratesFox: Isaaca jak już.
Odpisz
28 października 2015, 09:27
@thelich1000: ach bo nawet niezbyt lubie
Odpisz
28 października 2015, 11:45
ja kupiłem miesiąc temu :D
Odpisz
28 października 2015, 17:36
@FoxypiratesFox: Słownik też prawdopodobnie niezbyt lubisz.
Odpisz
29 października 2015, 17:37
tak bo go nawet nie mam
Odpisz
29 października 2015, 18:32
@FoxypiratesFox: Dostaniesz ode mnie na święta.
Odpisz
2 listopada 2015, 13:46
@FoxypiratesFox: Ić stont x2
Odpisz
2 listopada 2015, 14:57
@FanOfMarkiplier: Nienawidze lokiiego bo on 2x potrafi atakować, spawnować itd.
Odpisz
2 listopada 2015, 15:52
@pawel4134: DLC już jest o_O
Odpisz
2 listopada 2015, 22:32
@ham22: Czyli dopiero dzisiaj się dowiedziałeś ?
Odpisz
3 listopada 2015, 17:41
@pawel4134: Nie. Chciałem powiedzieć, że zawartość do pobrania już jest dostępna i wyrażam zdziwienie niezajomością tego faktu przez użytkownika PhoenixPL.
Odpisz
11 listopada 2015, 22:08
Zupa !(z niemieckiego na polski super)
Odpisz
6 listopada 2015, 22:50
This hurt!
Odpisz
3 listopada 2015, 07:22
Ten z Rebirth'a wygląda znacznie lepiej niż jego pierwowzór. Ten wygląda jak upośledzony :/
P.S. Najgorszy pech: Kupić Afterbirth przedpremierowo i w czasie premiery nie mieć neta na kompie
Odpisz
2 listopada 2015, 13:48
Dla niekumatych: W grze Binding of isaac jest taka postać która się nazywa loki.
Możecie mnie hejtować,ale i tak wasze hejty zignoruję.
Odpisz
2 listopada 2015, 14:23
@Lujis: jak na razie zero hejtów brawo *klap* *klask* *klask* *klap* *klask*
Odpisz
2 listopada 2015, 23:02
@Lujis: Hejt. Nie postać, ale boss/miniboss.
Odpisz
2 listopada 2015, 21:30
I według mnie
Odpisz
2 listopada 2015, 21:32
z twoją psychiką wszystko w porządku...?
Odpisz
2 listopada 2015, 21:51
@WidzeCie: W poniedziałek nie .Spytaj w piątek .
Odpisz
3 listopada 2015, 21:06
a mogę we wtorek?
Odpisz
2 listopada 2015, 20:55
czy...on...ma jedną...nogę ;-; ?
Odpisz
2 listopada 2015, 19:41
Jeszcze są tu ludzie którzy są no-lifami ♥♥♥♥♡ c:
Odpisz
2 listopada 2015, 15:49
Obu nie kojarzę.
Odpisz
2 listopada 2015, 15:19
Loki <3
Odpisz