Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kaka77

29 października 2015, 17:12

Co tam sie stalo ;_;

Avatar Neronixu

Edytowano - 29 października 2015, 17:22

@kaka77: Ten idiota myślał, że jak przygazuje to pasy sie urwą i bedzie mógł jechać, niestety rozerwało mu całe tylne podwozie :D

Avatar Twisted_Grim

29 października 2015, 17:58

@Neronixu: nie zerwało podwozia tylko najprawdopodobniej pas/łańcuch rozwalił oponę i nie przygazował tylko sprawdzał osiągi samochodu na stacji pomiarowej najprawdopodobniej ktoś źle przyczepił pasy i to one przetarły oponę

Avatar Neronixu

29 października 2015, 18:33

@Twisted_Grim: Rzeczywiście, racja, sorry ale na moim małym telefonie nie widać za wiele i nie zauważyłem że to jest stacja pomiarowa .-. Mój błąd.

Avatar Twisted_Grim

30 października 2015, 12:57

@Neronixu: to się nic nie dzieje, mój telefon też do dużych nie należy więc się nie czepiam bo znam ten ból ;)

Avatar Misieeek04

21 marca 2018, 23:39

@Neronixu: chamownia

Avatar Twisted_Grim

22 marca 2018, 07:30

@Misieeek04: taaa... Czekałem na ten komentarz prawie 3 lata... Ostatnimi czasy dostaje sporo powiadomień o odpowiedziach do starych komentarzy

Avatar Misieeek04

22 marca 2018, 07:33

@Twisted_Grim: dużo czasu spędzam na losowych, no i mało tam nowych obrazków.

Avatar FRUNO

27 grudnia 2017, 22:36

mój kochany mustang ;(

Avatar E4R7H

29 października 2015, 19:59

Wyglada na wystrzal przy duzej predkosci. Oba pasy sa ok i druga opona tez.

Avatar
Konto usunięte

28 października 2015, 14:42

Szkoda auta

Avatar kakcioo

29 października 2015, 18:26

no :(

Avatar MasterChleb

Edytowano - 28 października 2015, 14:48

Wow Gif płynny tak bardzo wow

Avatar
Konto usunięte

28 października 2015, 14:47

Głupich nie sieją...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Cóż za brak szacunku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fajnie że odpowiedzieli

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka