Brawo dla tego Pana za świetny pomysł!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Cóż za brak szacunku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2015, 17:12
Co tam sie stalo ;_;
Odpisz
Edytowano - 29 października 2015, 17:22
@kaka77: Ten idiota myślał, że jak przygazuje to pasy sie urwą i bedzie mógł jechać, niestety rozerwało mu całe tylne podwozie :D
Odpisz
29 października 2015, 17:58
@Neronixu: nie zerwało podwozia tylko najprawdopodobniej pas/łańcuch rozwalił oponę i nie przygazował tylko sprawdzał osiągi samochodu na stacji pomiarowej najprawdopodobniej ktoś źle przyczepił pasy i to one przetarły oponę
Odpisz
29 października 2015, 18:33
@Twisted_Grim: Rzeczywiście, racja, sorry ale na moim małym telefonie nie widać za wiele i nie zauważyłem że to jest stacja pomiarowa .-. Mój błąd.
Odpisz
30 października 2015, 12:57
@Neronixu: to się nic nie dzieje, mój telefon też do dużych nie należy więc się nie czepiam bo znam ten ból ;)
Odpisz
21 marca 2018, 23:39
@Neronixu: chamownia
Odpisz
22 marca 2018, 07:30
@Misieeek04: taaa... Czekałem na ten komentarz prawie 3 lata... Ostatnimi czasy dostaje sporo powiadomień o odpowiedziach do starych komentarzy
Odpisz
22 marca 2018, 07:33
@Twisted_Grim: dużo czasu spędzam na losowych, no i mało tam nowych obrazków.
Odpisz
27 grudnia 2017, 22:36
mój kochany mustang ;(
Odpisz
29 października 2015, 19:59
Wyglada na wystrzal przy duzej predkosci. Oba pasy sa ok i druga opona tez.
Odpisz
28 października 2015, 14:42
Szkoda auta
Odpisz
29 października 2015, 18:26
no :(
Odpisz
Edytowano - 28 października 2015, 14:48
Wow Gif płynny tak bardzo wow
Odpisz
28 października 2015, 14:47
Głupich nie sieją...
Odpisz