Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2015, 21:11
Przeczytałem "Hambugsa na stocku".
Odpisz
29 października 2015, 07:37
najbardziej lubię nuggetsy :-p
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 13:08
@Windows_10: Nawet nie wiesz co w nich jest i nie chciej wiedziec :P
Odpisz
31 października 2015, 13:48
wiem. zmielone stare kury bez kości :-p nabrałam na nie ochoty
Odpisz
31 października 2015, 17:11
@Windows_10: usuń bez :)
ale racja ja chociaż że wiem co tam jest to i tak to jem :D
Odpisz
31 października 2015, 14:11
I tak najlepsze są te lokale które oferują jedzenie na wagę :D
Odpisz
31 października 2015, 13:41
kfc jest lepsze
Odpisz
29 października 2015, 15:59
tak zaczynał mc
Odpisz
29 października 2015, 06:08
Ja osobiscie nie lubie stolowac sie w restauracjach typu Mc Donald KFC czy Burger King. Wedlug mnie duzo sie tam placi a malo sie je. Ja zawsze wolalem chodzic do jakichs randomowych budek z jedzeniem, zaplacic 5zl za hambuksa i sie najesc niz isc po BSmarta do KFC.
Odpisz