Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

1 listopada 2015, 21:02

Tak naprawdę to jest to tylko jeden ze sposobów na przejście gry. Innym jest niezabijanie nikogo, ale tak jest nudniej :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar ResiaPL

6 maja 2020, 20:10

@Macioslaw_: ja tez

Avatar kacp80

21 listopada 2021, 11:20

@ResiaPL: i ja

Avatar wojtekvicta

16 października 2017, 23:47

Ktoś cuś wie co to za gra?

Avatar Mrpoker

25 października 2017, 20:05

@wojtekvicta: dishonored

Avatar AdFli

19 maja 2017, 16:27

Ja przeszedłem całą grę nie zabijając nikogo (nie polecam nie ma zabawy)

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2015, 21:46

Trochę jak w skyrim ie

Avatar BigBrother

1 listopada 2015, 13:14

Można było przejść całą grę bez zabijania

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2015, 19:51

@Shadow_blade: Gdy Chuck Norris robi pompki to odpycha ziemię od siebie.

Avatar Katrtlen

Edytowano - 2 listopada 2015, 00:06

Chuck Norris mógłby przestać ale pompki chucka Norrisa nie mogą być ch*j*we więc podtrzymują Chucka...

Avatar Pajner

1 listopada 2015, 22:45

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą ~ Joseph Goebbels

Avatar Angela336

1 listopada 2015, 20:59

raczej zabija z zemsty, no i szuka tej dziewczynki (po trupach do celu) a ogólnie świetna gierka

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2015, 20:49

Z tego co wiem to bohater raczej szuka zemsty... Ale co ja tam wiem.

Avatar kakcioo

1 listopada 2015, 15:28

Fail

Avatar Sealand

1 listopada 2015, 15:23

Serio można przejść całą grę bez zabijania? Jak ja grałem, to była jedna wielka rzeźnia :D

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2015, 15:24

@Sealand: W istocie, można uśpić/ogłuszyć przeciwników :)

Avatar kolkav5

1 listopada 2015, 13:55

Tyle, że w tej grze nie chodzi o to, by pozabijać wszystkich, ale, by dostać się niepostrzeżenie.

Avatar antekk5

1 listopada 2015, 13:16

Nikt mu nie uwierzył i został skazany na dożywocie.

Avatar UkoukoTFM

1 listopada 2015, 13:27

@antekk5: Ale już odsiedział karę i jest szczęśliwy.

Avatar ALKATRAZ

1 listopada 2015, 13:27

ciekawe kiedy 2, fajna była opcja, że jak się kogoś zabijało od tyłu to ciało znikało, albo jak mogłem zamienić się w szczura

Avatar Wojtinio

1 listopada 2015, 13:08

Dlatego, bardzo źle się czuję gdy pozbawię kogoś życia :(

Avatar TheGreatcat

1 listopada 2015, 13:25

@Wojtinio: Po prostu należy tak zabijać żeby nie pochlapać się krwią, też się czułem źle na samą myśl o wyrzucaniu najlepszych ubrań które się nie chciały doprać a potem odkryłem duszenie XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

A, okej

Można, tylko trzeba wstawać rano

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka