Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polishplayer21

30 listopada 2021, 12:15

Deja vu

Avatar KucikukanPL

14 marca 2017, 21:38

I tak powinno być!

Avatar
Konto usunięte

29 października 2015, 15:45

no ale skoro posiadają bomby isis to czemu nie wysadzą o ku*wa wykrakam

Avatar YFYDB

19 listopada 2015, 21:55

Wszystkoodporność.
#PolecamMagdaGessler

Avatar Predator_PL

11 marca 2017, 10:38

nie wysadzą kogo? muru? też się dziwie XD

Avatar Predator_PL

11 marca 2017, 10:37

Polak Węgier dwa bratanki i do szabli i do budowy muru

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

29 października 2015, 16:29

Mimo wszystko polandball wygląda na przestraszonego

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 13:51

@NoszKurnaJakSieNazwac: no bo słyszy jakieś szepty, naoglądał się pewnie horrorów i sra po gaciach gdy musi w nocy iść do łazienki

Avatar bylejakbylegdzie

19 listopada 2015, 16:07

@NoszKurnaJakSieNazwac: to trochę straszne gdy się słyszy głosy w głowie

Avatar YFYDB

19 listopada 2015, 21:54

@bylejakbylegdzie: A nawet bardzo.

Avatar HumanistaMichal

19 listopada 2015, 15:13

Ekhem. Isis zrobiło zamach w Paryżu...

Avatar Piotresiek

19 listopada 2015, 15:22

@HumanistaMichal: A coś w Polsce lub Węgrzech? W obrazku chodzi o to że władze obu tych państw nie chcą ani jednego imigranta.

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 15:27

@HumanistaMichal: Ekhem widzisz gdzieś na obrazku Francję?

Avatar Szeptol02

19 listopada 2015, 17:03

@HumanistaMichal: #explorerconfirmed

Avatar Predator_PL

11 marca 2017, 10:38

@HumanistaMichal: Jest na obrazku Francja? NIE? TO NA CH*J GADASZ O PARYŻU!?

Avatar Szeptol02

19 listopada 2015, 13:09

Shitstorm wyczuwam...

Avatar bylejakbylegdzie

19 listopada 2015, 16:07

@Szeptol02: nope chyba że ktoś wykorzysta moc słowa hitler

Avatar Gray1997

29 października 2015, 16:31

I oby tak dalej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Północne Węgry

Totalnie

Pozdrawiam świetliki

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka