Dziąsła ci krwawią, bo za słabo szczotkujesz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Wielka przygoda
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2015, 20:44
To samo powiedziałby Foxy, tylko on wspomniałby coś o płacie czołowym XD
Odpisz
1 listopada 2015, 22:49
Albo na zastrzyku ''To jak ugryzienie komara'' ;--;
Odpisz
1 listopada 2015, 23:03
@thepolishguy: zmutowanego wielkiego komara
Odpisz
1 listopada 2015, 23:12
@Amazing_Engineer: Z Czarnobyla
Odpisz
2 listopada 2015, 01:01
@thepolishguy: Czy ja mam skórę z kamienia, że mnie to nie boli? ;_; Nie lubię tego dlatego, że uwielbiam drapać i zawsze po zastrzyku mam się ochotę tam drapać, a nie mogę. ;-;
Odpisz
25 listopada 2015, 10:22
Pjona ;_;
Odpisz
25 listopada 2015, 14:57
*przybija* ;-;
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2015, 22:17
"Zrobię to szybko i bezboleśnie "~ Dentysta
Ja słyszę to tak : "Zrobię wszystko aby te 40 minut u mnie , były najgorszym momentem w twoim życiu "
Odpisz
13 listopada 2015, 09:30
@JPsoldier: ja "te 40 minut w twoim życiu będzie nieskończonym bólem i za moje pomyłki dodatkowo zapłacisz"
Odpisz
1 listopada 2015, 22:13
Ale zawsze po zabiegu daje ,,dzielny pacjent" a tak naprawde płakałem.
Odpisz
5 listopada 2015, 20:58
@Z3R0D34D: true
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 12:41
Raz mi dentystka zaczęła szarpać starą plombę najmocniej jak umiała, bo "sprawdzała czy się trzyma". Po minucie takiego szarpania z satysfakcją stwierdziła "o plomba się Pani luzuje, trzeba to będzie naprawić" -_-
Odpisz
2 listopada 2015, 15:17
@arki316: Spokojnie to tylko troszeczkę krwi a nie kałóża krwi, a i proszę zapłacić za czyszczenie fotela z krwi .
Odpisz
2 listopada 2015, 18:13
@pawel4134: "Uwielbiam" te momenty kiedy oni popełniają błąd za który my musimy płacić. Ostatnio dentystka robiła mi kanałowe, po trzecim zatruciu mówię, że wciąż mnie boli a ta mimo wszystko już mi robi podkład do korony (bo ząb się złamał). Oczywiście jak chciała wstawiać śrubę to musiała wszystko usunąć bo wciąż mnie bolało. Dzięki tej "profesjonalistce" z ponad 30 letnim doświadczeniem o tydzień dłużej chodziłam szczerbata, bo zignorowała co do niej mówię.
Odpisz
2 listopada 2015, 22:31
@arki316: Czyli piękny świat dentysty, jedno niezauważenie czegoś albo błąd = Ból przez 2 tygodnie - 6 miesięcy
Odpisz
3 listopada 2015, 05:29
@pawel4134: Tak, tylko jak można nie zauważyć (usłyszeć) "ale mnie wciąż boli ten kanał" na hasło "to ja już go będę wypełniać"? o_0
Znajoma koleżanki miała jeszcze lepszy odjazd. Miała pulsujący ból w którymś z przednich zębów i nie mogła ustalić w którym wobec czego dentystka nawierciła jej niewielkie otwory w jedynkach i dwójkach po czym wypuściła ją z takimi otworami do domu. Po jakiejś godzinie gdy znieczulenie minęło kobieta odszukała w panice innego dentystę który jej to załatał i był wnerwiony, że ktoś mógł zrobić coś tak durnego. To jakby wypuścić kogoś ze szpitala z raną broczącą krwią.
Odpisz
3 listopada 2015, 14:09
@arki316: Ty masz zwalonego dentystę ;_;
Odpisz
3 listopada 2015, 20:13
@pawel4134: Czasami wydaje mi się, że jakbym chodziła leczyć moje zęby do samego diabła, to byłoby profesjonalniej i wyszłoby taniej.
Odpisz
3 listopada 2015, 21:09
@arki316: A moja: Aaa wszystko dobrze, a za 3 dni ból zęba bo nie zauważyła dziury :C
Odpisz
1 listopada 2015, 21:02
,,Nie będzie bolało"
Szkoda, że prawie zawsze boli. ;__;
Odpisz
1 listopada 2015, 21:16
@sssdddfffggg: ta przynajmniej ci nie robili na żywca a potem ojcu mówili że "a miałam dać znieczulenie?"
Odpisz
1 listopada 2015, 21:39
@Amazing_Engineer: Biedaku... Nic nie opisze Twojego bólu. ;.;
Odpisz
1 listopada 2015, 21:45
@sssdddfffggg: ja zawsze bez znieczulenia
Odpisz
1 listopada 2015, 21:45
@sssdddfffggg: ta i nikt nie opisze debilstwa dentystki
Odpisz
1 listopada 2015, 21:46
@sssdddfffggg: Zawsze mi daje znieczulenie :P
Raz jak się spieszyłem sam dobrowolnie nie wziąłem z racji faktu, że na efekt czeka się ~10 minut. Serio to tak nie boli
Odpisz
1 listopada 2015, 22:09
@Amazing_Engineer: Ja się kiedyś pytałem czy dostanę znieczulenie, a dentystka że nie będzie konieczne i mi zaczęła wiercić, nawet dało się wytrzymać :D
Odpisz
1 listopada 2015, 22:24
@iger3: To zależy od tego ile jest do zrobienia...
Odpisz
1 listopada 2015, 22:28
@iger3: no mi wyciągała 2 zęby i wierciła (a ja bardzo mocno czuję ból)
Odpisz
1 listopada 2015, 22:31
@Amazing_Engineer: rip [*]
Odpisz
1 listopada 2015, 22:52
@Amazing_Engineer: [*]
znicz dla Ciebie.
Odpisz
1 listopada 2015, 22:53
@Dumbledore: dziękuję
Odpisz
1 listopada 2015, 22:59
@sssdddfffggg: Ja się popłakałam na wierceniu, tak cholernie bolało. A ona co na to? "Otwórz szerzej!" Noż kur... Myślałam, że zaraz jej palce odgryzę. Po całym tym "czymś" przez jakąś godzinę trzęsła mi się głowa, bolały mnie zęby i ogólnie nie ćwiczyłam na wuefie. I dostałam malutką krowę wielkości połowy palca. Teraz trzymam ją w plecaku :> no prawie jak krówka mu mu. huehue.
Odpisz
2 listopada 2015, 12:12
@julka1280: Piona :(
Odpisz
2 listopada 2015, 21:29
@julka1280: Ha ha, co mi się przypomniało, ja kiedyś ugryzłem dentystkę :D
Odpisz
2 listopada 2015, 22:37
@iger3: ja jak miałam z 7 lat to zwiałam z fotela hahah xD
Odpisz
2 listopada 2015, 15:03
Odpisz
2 listopada 2015, 14:01
chyba za mocno...
Odpisz
1 listopada 2015, 21:26
Ginekologia lepsza.
Odpisz
1 listopada 2015, 21:27
Potwierdzam Bogdan.
Odpisz
1 listopada 2015, 21:27
Cześć Bogdan
Odpisz
1 listopada 2015, 21:27
No witam Bogdan.
Jak tam życie?
Odpisz
1 listopada 2015, 21:28
Many many many
Odpisz
1 listopada 2015, 21:28
O, to jak u mnie.
Many many many.
A co u syna?
Odpisz
1 listopada 2015, 21:29
Kupuję kompa za 6,5k
Odpisz
1 listopada 2015, 21:30
Ja za 7k.
Many many many.
Odpisz
1 listopada 2015, 21:31
Osz ty
Ja mu pie**olnę 4 Titany X
Odpisz
1 listopada 2015, 21:32
Many many many.
Odpisz
1 listopada 2015, 21:33
Many many many
Odpisz
1 listopada 2015, 21:34
eee... Lol.
Odpisz
1 listopada 2015, 21:35
Tons of many
Odpisz
1 listopada 2015, 21:36
@Kanapka293: 2many4u
Odpisz
1 listopada 2015, 21:49
Bogdanocepcja.
Odpisz
1 listopada 2015, 21:50
@xRobsonN: Many many many
Odpisz
1 listopada 2015, 21:56
Bardzo ciekawa rozmowa.
Odpisz
1 listopada 2015, 21:56
@Plocok: Many many many
Odpisz
1 listopada 2015, 21:57
watafak
Odpisz
1 listopada 2015, 21:58
Bida bida bida
Odpisz
1 listopada 2015, 21:59
@Plocok: .
Odpisz
1 listopada 2015, 22:07
A wy znowu odpi***alacie xd
Odpisz
1 listopada 2015, 22:08
@gelo1238: Tak się kończy podawanie nam danych swoich ojców XDD
Odpisz
1 listopada 2015, 23:31
Ohh, just fuck off m8
Odpisz
2 listopada 2015, 00:16
Many?
Odpisz
2 listopada 2015, 06:36
@Katrtlen: Many many many
Odpisz
2 listopada 2015, 06:54
a ja kupie pornosy
dara dara dara
Odpisz
2 listopada 2015, 06:57
@Zohan666: Many many many many many many many many many
Odpisz
2 listopada 2015, 08:14
@antekk5: kiełbasa,kiełbasa,kiełbasa
Odpisz
2 listopada 2015, 08:31
@Jem_zupe: Masło orzechowe,Nutella,Crunchips,Doritos,Mountain Dew,Coca-Cola,chrzan.
Odpisz
2 listopada 2015, 10:46
@antekk5: Oraz Many, many, many...
Odpisz
2 listopada 2015, 11:07
psychiatria's best.
Odpisz
2 listopada 2015, 12:22
Odpisz
2 listopada 2015, 09:53
Moja dentystka a dziwne poczucie humoru
J: Mogę trzymać rękę w górze gdy będzie bolało?
D: To trzymaj cały czas bo będzie bardzo bolało ;-;
Odpisz
2 listopada 2015, 00:37
już wole protezę
Odpisz
1 listopada 2015, 22:56
Odpisz
1 listopada 2015, 23:18
@mikolaj3: Ona szczotkowała za mocno.
Odpisz
1 listopada 2015, 22:23
Dentysta-Sadysta
Odpisz
1 listopada 2015, 22:14
''To tylko wiertełko, nie będzie bolało."
Odpisz
1 listopada 2015, 21:52
Dlatego boję się dentysty choć mam 16l. :d
Odpisz
1 listopada 2015, 23:02
ja jak byłam młodsza to się nie bałam. Nigdy. Ani wyrywania zębów (jednego miałam wyrwanego, bo nie chciał wypaść a następny już wychodził), ani wiercenia (to też się pojawiło, tylko, że wiertłem powietrznym), ale po ostatniej wizycie już NIGDY nie wejdę do gabinetu. NIGDY. ;__________________________;
Odpisz