Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Uwielbiam_Rysowac12

22 grudnia 2015, 20:44

To samo powiedziałby Foxy, tylko on wspomniałby coś o płacie czołowym XD

Avatar thepolishguy

1 listopada 2015, 22:49

Albo na zastrzyku ''To jak ugryzienie komara'' ;--;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2015, 10:22

Pjona ;_;

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2015, 14:57

*przybija* ;-;

Avatar JPsoldier

Edytowano - 1 listopada 2015, 22:17

"Zrobię to szybko i bezboleśnie "~ Dentysta

Ja słyszę to tak : "Zrobię wszystko aby te 40 minut u mnie , były najgorszym momentem w twoim życiu "

Avatar Windows_10

13 listopada 2015, 09:30

@JPsoldier: ja "te 40 minut w twoim życiu będzie nieskończonym bólem i za moje pomyłki dodatkowo zapłacisz"

Avatar Z3R0D34D

1 listopada 2015, 22:13

Ale zawsze po zabiegu daje ,,dzielny pacjent" a tak naprawde płakałem.

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2015, 20:58

@Z3R0D34D: true

Avatar arki316

Edytowano - 2 listopada 2015, 12:41

Raz mi dentystka zaczęła szarpać starą plombę najmocniej jak umiała, bo "sprawdzała czy się trzyma". Po minucie takiego szarpania z satysfakcją stwierdziła "o plomba się Pani luzuje, trzeba to będzie naprawić" -_-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar arki316

3 listopada 2015, 20:13

@pawel4134: Czasami wydaje mi się, że jakbym chodziła leczyć moje zęby do samego diabła, to byłoby profesjonalniej i wyszłoby taniej.

Avatar pawel4134

3 listopada 2015, 21:09

@arki316: A moja: Aaa wszystko dobrze, a za 3 dni ból zęba bo nie zauważyła dziury :C

Avatar sssdddfffggg

1 listopada 2015, 21:02

,,Nie będzie bolało"
Szkoda, że prawie zawsze boli. ;__;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar iger3

2 listopada 2015, 21:29

@julka1280: Ha ha, co mi się przypomniało, ja kiedyś ugryzłem dentystkę :D

Avatar julka1280

2 listopada 2015, 22:37

@iger3: ja jak miałam z 7 lat to zwiałam z fotela hahah xD

Avatar RoRGames

2 listopada 2015, 15:03

Avatar kamillok111

2 listopada 2015, 14:01

chyba za mocno...

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2015, 21:26

Ginekologia lepsza.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar YFYDB

2 listopada 2015, 11:07

psychiatria's best.

Avatar KolesOdObrazkow

2 listopada 2015, 12:22

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2015, 09:53

Moja dentystka a dziwne poczucie humoru
J: Mogę trzymać rękę w górze gdy będzie bolało?
D: To trzymaj cały czas bo będzie bardzo bolało ;-;

Avatar ALKATRAZ

2 listopada 2015, 00:37

już wole protezę

Avatar mikolaj3

1 listopada 2015, 22:56

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2015, 23:18

@mikolaj3: Ona szczotkowała za mocno.

Avatar RavenTheDemons

1 listopada 2015, 22:23

Dentysta-Sadysta

Avatar Kolofgen21

1 listopada 2015, 22:14

''To tylko wiertełko, nie będzie bolało."

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2015, 21:52

Dlatego boję się dentysty choć mam 16l. :d

Avatar julka1280

1 listopada 2015, 23:02

ja jak byłam młodsza to się nie bałam. Nigdy. Ani wyrywania zębów (jednego miałam wyrwanego, bo nie chciał wypaść a następny już wychodził), ani wiercenia (to też się pojawiło, tylko, że wiertłem powietrznym), ale po ostatniej wizycie już NIGDY nie wejdę do gabinetu. NIGDY. ;__________________________;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Fajnie że odpowiedzieli

Brawo za czujność!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Lekko nie będzie

Wielka przygoda

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka