Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WilczycaAlfa

21 października 2014, 21:07

Hahahahaha padłam ;)

Avatar shante96

27 lutego 2013, 16:42

TROLO JAK BREMU :D

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2012, 00:07

Taaa znam to... i w ten właśnie sposób oszczędzam sobie przekazywania mojej matuli dobrych (przynajmniej dla mnie) wiadomości.

Też tak macie? Cieszycie się z sukcesu, a wasi rodziciele gaszą radość?...nie?...

Avatar Mnich1

11 lipca 2012, 02:26

Czy to oznacza że tylko ja miałem rodziców którzy zawsze mnie wspierali ? Co to za rodzic kiedy zawsze Cię zdołuję od tego jest szkoła, a nie ktoś kto Cię ma wychować. I to nawet nie pierwszy raz czytam takie coś, nic tylko współczuć ! Chyba że za rodziców masz doktorów rehabilitowanych to pewnie by chcieli jakiegoś cudu, ale inaczej powinni bardziej zajmować się wsparciem młodego umysłu.

Avatar bobofrut

11 lipca 2012, 11:11

@Mnich1: No mnie tata zawsze wspierał i zawsze go wolalem od matki która jak sam napi

Avatar bobofrut

11 lipca 2012, 11:12

@Mnich1: sales mnie ciagke dolowala dlatego tez duzo bardziej lubie ojca

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2012, 17:15

@Mnich1: na to wygląda... moi rodzice nie są doktorami rehabilitowanymi, ale lubią mnie porównywać do cudów, które mają średnią 5.8 (poważnie...) i nie powiedzą "kurde" bo to przekleństwo, i wypełniają każdy rozkaz. Zasugerowałam im ostatnio, żeby mnie oddali do domu dziecka a kupili sobie psa. Nie przeklnie, bo nie umie mówić, będzie słuchał... a co do średniej - sztuczek się go nauczy.

Zazdroszczę Ci rodziców...

Avatar Mnich1

11 lipca 2012, 20:50

:/ niestety nie każdy ma to szczęście ale mam nadzieję że Ty kiedyś nie powtórzysz błędów rodziców. No i przepraszam jeżeli jednak Cię jakoś uraziłem nigdy nie wiesz jaki to ból jeżeli tego nie doświadczysz.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2012, 22:18

@Mnich1: nie, nie uraziłeś mnie. Staram się twardo stąpać po ziemi. I nie, nie powtórzę błędów rodziców. Trochę inaczej pojmuję życie. Na pewno nie będę zmuszała dziecka do bycia ideałem. Szczerze, to liczę że będzie miało chociaż jedną swoją mocną stronę, i zajmie się rozwojem tego co lubi. Hmm. A może to złe podejście? Cóż, tego oczekiwałabym po moich rodzicach.

Avatar chupacabra001

12 lipca 2012, 17:34

" liczę że będzie miało chociaż jedną swoją mocną stronę, i zajmie się rozwojem tego co lubi."
Kto jest do wszystkiego, ten jest do niczego. To jest dobre podejście.

Avatar Artas352

15 października 2012, 08:26

przestańcie sie kłucić na komentarzach!!!!!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

15 października 2012, 16:24

@Artas352: debilu, nie widzisz że tylko rozmawiamy? Mnich to mój kumpel na jeja...

Przeczytaj coś zanim się wymądrzysz!!!
PS osoby które stawiają więcej niż 3 wykrzykniki mają zaburzenia osobowości. Pozdrawiam.

Avatar Artas352

15 października 2012, 08:22

TROLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar michgol

14 lipca 2012, 15:35

hahaha
lol

Avatar Zwierzak111

11 lipca 2012, 21:45

hehehe

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2012, 11:12

True Story

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar filip_jeja
Dodane przez: filip_jeja

Typowy NPC

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zapraszamy

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka