Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2020, 23:43
Linux dla programistów, mac dla ch*jów które chcą pokazać jacy są bogaci a Windows dla normalnej osoby
Odpisz
29 sierpnia 2019, 01:30
No cóż... Dla mnie fajne są Windows XP-8 (2000 w dół wydaje mi się zbyt przestarzałe, a tego syfu zwanego Windows 10 nie tknęłabym kijem, choć jestem skazana na jego używanie) i Ubuntu (nowsze wersje, starsze mogą już nie działać). MacOS to strata hajsu a w innych Linuxach bym się nie połapała. Mało znane kwiatki jak ReactOS, Chrome OS lub Kolibri? Eh.
W przypadku mobilniaków? Android wygrywa zdecydowanie. iOS- strata hajsu i czasem niewygoda, a Windows na komórki jest toporny.
Odpisz
30 października 2015, 14:15
To stwórz własny system operacyjny.
Odpisz
30 października 2015, 14:35
w game maker :D
Odpisz
30 października 2015, 14:59
W paincie i notatniku ;)
Odpisz
30 października 2015, 15:03
lub w gimp i powerpoint
Odpisz
17 listopada 2015, 18:15
Pff, jesteście noobami. Na kartce papieru używając markerów.
Odpisz
17 listopada 2015, 18:20
Pff, jaki noob. Jakich markerów? Gruby pędzel + farby do ścian i jedziem z tym śledziem.
Odpisz
17 listopada 2015, 18:41
@pomidor5041: Wystarczy kalkulator.
Odpisz
17 listopada 2015, 18:43
@ZabaKambo: Co ty piszesz? Liczydło w zupełności da radę. A co tam zresztą, da się w pamięci wyliczyć :D
Odpisz
17 listopada 2015, 18:52
*kredek
Odpisz
17 listopada 2015, 21:46
@pomidor5041: Co wy pie**olcie wystarczy wyobrażnia
Odpisz
13 października 2017, 14:21
@AzazelSatan: Rok 2017 nauczył mnie, że wystarczy naszczać na śniegu.
Odpisz
4 grudnia 2016, 22:11
...a normalni ludzie robią coś fajniejszego niż przejmowanie się fanami innych systemów operacyjnych.
Odpisz
27 maja 2016, 19:52
A normalni ludzie widza trzy systemy operacyjne
Odpisz
30 października 2015, 17:07
Komentarz pisany z Linuxa Ubuntu :3
Odpisz
17 listopada 2015, 20:18
@RedMadness: Komentarz pisany z "srajPada powietrze 2" ale i tak nikogo to nie obchodzi :V
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:03
@RedMadness: ubuntu ssie, idz zainstalowac archa lol
Odpisz
14 maja 2016, 17:04
@kubakolokolo: E tam, jak slaby w Linuxach to lepiej na Debiana przejdzie, potem na Archa.
Odpisz
19 listopada 2015, 22:21
Takie True
Odpisz
17 listopada 2015, 19:51
ostatnie najbardziej prawdziwe...
Odpisz
17 listopada 2015, 20:16
@xXkuba22Xx: Zdanie zaczynamy wielką literą.
Odpisz
17 listopada 2015, 21:33
to fajnie
Odpisz
18 listopada 2015, 07:07
@xXkuba22Xx: Zobaczyłam twój avatar no i... Ten tego... Już rozumiesz xD
Odpisz
17 listopada 2015, 19:28
Morał jest taki , że stworze własny system operacyjny i będę Taki bogaty , że ustawie sobie złoty avatar na jeja .....
Odpisz
17 listopada 2015, 20:23
@JPsoldier: Może... JejaOS
Odpisz
17 listopada 2015, 19:19
Ja lubię windowsa
Odpisz
17 listopada 2015, 18:10
Alegowno
Odpisz
17 listopada 2015, 18:09
Linux - możesz go zmieniać, ulepszać, zrobić kilka systemów pod coś (np. gry) - ciągle konkuruje z Windowsem.
Odpisz
31 października 2015, 12:23
ja tam nic nie mam do linuxa i win 7 (bez aktualizacji) ale mac to badziew...
Odpisz