Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 października 2017, 21:15

biorę te puste

Avatar Lujis

3 listopada 2015, 13:58

Jadłbym jeżeli jest bez pieczarków.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2017, 19:01

@Lujis: pieczarek *

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2017, 19:00

zamawiam środkowe kawałki!

Avatar rodzic123

Edytowano - 16 lutego 2016, 20:49

nie chwale się że mój syn ma nadwagę ale więcej by zjadł niż ten bachor na zdjęciu

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 21:55

No to gdzie ta pizza ... powinna leżeć już u mnie na stole :D

Avatar HYPER_SMOKI

2 listopada 2015, 21:12

Komuś trafi się ''duży'' kawałek

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2015, 21:21

@HYPER_SMOKI: Reszta pizzy dla mnie.

Avatar ShadoV1512

23 listopada 2015, 15:11

@HYPER_SMOKI: dla jakiegoś malutkiego dziecka może i dużo

Avatar HYPER_SMOKI

23 listopada 2015, 17:00

@ShadoV1512: Chodzi też o to że to prawie sam brzeg :)

Avatar Filski

3 listopada 2015, 14:10

Avatar kotul

3 listopada 2015, 07:27

Avatar gabisoch

3 listopada 2015, 06:42

Nie rozumiem... taką pizze sobie życzylam.

Avatar Katrtlen

2 listopada 2015, 23:22

Mało... godziny zlecą ale po falach wymiocin zniknie...

Avatar hubikstkj

2 listopada 2015, 21:36

uważaj czego sobie życzysz, bo czasem życzenia się spełniają ~Olgierd Von Everec (Wiedźmin 3 dziki gon: serce z kamienia)

Avatar matik711matik

Edytowano - 2 listopada 2015, 22:35

@hubikstkj: Przeszedłeś?

Avatar szynszyla369

2 listopada 2015, 23:05

@hubikstkj: Gaunter 'o dim spełnia życzennia dziewczynek o jedzenie?

Avatar Kociomaniak

2 listopada 2015, 22:41

Serce z kamienia. Ten napis "Uwazaj czego sobie zyczysz, bo marzenia czasem sie spelniaja". Kto przeszedl ? :D Ja osobiscie mam drewniany komputer, wiec ogladalem u Kondzia.

Avatar LadyGaladriel

2 listopada 2015, 21:37

A kto by nie chciał takiej pizzy?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

2 listopada 2015, 22:06

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2015, 21:52

Pierwsza w moim życiu dostarczona w 1 kawałku pizza. Nie ma za co i nie obchodzi mnie, że czekała pani 42 lata a pizza jest zimna i brudna

Avatar CityOfAngel

2 listopada 2015, 21:38

Niebo w gębie, piekło w jelitach... BIERE!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

Tacy sami, a ściana między nami

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka