Uważaj czego sobie życzysz...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Tacy sami, a ściana między nami
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2017, 21:15
biorę te puste
Odpisz
3 listopada 2015, 13:58
Jadłbym jeżeli jest bez pieczarków.
Odpisz
31 marca 2017, 19:01
@Lujis: pieczarek *
Odpisz
31 marca 2017, 19:00
zamawiam środkowe kawałki!
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2016, 20:49
nie chwale się że mój syn ma nadwagę ale więcej by zjadł niż ten bachor na zdjęciu
Odpisz
27 listopada 2015, 21:55
No to gdzie ta pizza ... powinna leżeć już u mnie na stole :D
Odpisz
2 listopada 2015, 21:12
Komuś trafi się ''duży'' kawałek
Odpisz
2 listopada 2015, 21:21
@HYPER_SMOKI: Reszta pizzy dla mnie.
Odpisz
23 listopada 2015, 15:11
@HYPER_SMOKI: dla jakiegoś malutkiego dziecka może i dużo
Odpisz
23 listopada 2015, 17:00
@ShadoV1512: Chodzi też o to że to prawie sam brzeg :)
Odpisz
3 listopada 2015, 14:10
Odpisz
3 listopada 2015, 07:27
Odpisz
3 listopada 2015, 06:42
Nie rozumiem... taką pizze sobie życzylam.
Odpisz
2 listopada 2015, 23:22
Mało... godziny zlecą ale po falach wymiocin zniknie...
Odpisz
2 listopada 2015, 21:36
uważaj czego sobie życzysz, bo czasem życzenia się spełniają ~Olgierd Von Everec (Wiedźmin 3 dziki gon: serce z kamienia)
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 22:35
@hubikstkj: Przeszedłeś?
Odpisz
2 listopada 2015, 23:05
@hubikstkj: Gaunter 'o dim spełnia życzennia dziewczynek o jedzenie?
Odpisz
2 listopada 2015, 22:41
Serce z kamienia. Ten napis "Uwazaj czego sobie zyczysz, bo marzenia czasem sie spelniaja". Kto przeszedl ? :D Ja osobiscie mam drewniany komputer, wiec ogladalem u Kondzia.
Odpisz
2 listopada 2015, 21:37
A kto by nie chciał takiej pizzy?
Odpisz
2 listopada 2015, 22:06
@LadyGaladriel: ja
Odpisz
2 listopada 2015, 21:52
Pierwsza w moim życiu dostarczona w 1 kawałku pizza. Nie ma za co i nie obchodzi mnie, że czekała pani 42 lata a pizza jest zimna i brudna
Odpisz
2 listopada 2015, 21:38
Niebo w gębie, piekło w jelitach... BIERE!
Odpisz