Austriacka tradycja "Krampus"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2021, 13:01
Jedziem tam
Odpisz
31 października 2015, 08:30
za**biste demony to za**biste demony
Odpisz
9 września 2018, 13:05
@furry_candy_husky_: No i to się zgadza.
Odpisz
10 maja 2018, 12:16
Gra ktoś w Killing Floor 2? Tam właśnie jest Krampus, chyba w czasie świąt.
Odpisz
22 stycznia 2017, 15:30
A nie było raz, że to norweskie święto?
Odpisz
31 października 2015, 10:52
Krampus to boss z Devil rooma w The Binding of Isaac: Rebirth.
Odpisz
7 listopada 2015, 09:22
@pawel4134: No, co ty, ku*wa, nie powiesz..
Odpisz
8 listopada 2015, 10:03
No patrz.
Odpisz
31 października 2015, 08:41
Tak, wiem, że pomyślałeś o Don't Starve. Nie, oni nie zgapiają. Tak, ta tradycja jest związana ze świętami.
Odpisz
31 października 2015, 09:52
@Janusz_Przewodnik: Ja pomyślałem o The Binding of Isaac, ale spoko.
Odpisz
31 października 2015, 13:01
@makajet: w DS też jest, jak zabijesz za dużo króliczków.
Odpisz
31 października 2015, 13:49
@Janusz_Przewodnik: Wiem, wiem. ;)
Odpisz
31 października 2015, 19:24
@makajet: I prawidłowo.
Odpisz
31 października 2015, 09:35
hartują dzieci od małego
Odpisz
31 października 2015, 08:10
Pewnie dropi z nich worek krampusa.
Odpisz
31 października 2015, 07:56
Ale to dopiero na Boże Narodzenie ; -;
Odpisz
30 października 2015, 22:47
A u nas na Halloween narzekają...
Odpisz
31 października 2015, 07:11
@Menek: Mieszkasz w Ameryce?
Odpisz
31 października 2015, 06:32
Tak, oby tak dalej, co z tego że takie coś zostawi trwałe piętno na psychice dziecka!
Odpisz
31 października 2015, 05:53
kryste i weź to zobacz na wieczornym spacerze w lesie ;- ;
Odpisz
30 października 2015, 23:27
Może z nich dropnąć Lump of coal lub Krampus head?
Odpisz
30 października 2015, 23:49
@makajet: xD
Odpisz
31 października 2015, 05:35
@makajet: Za dużo grasz w Isaaca
Odpisz
30 października 2015, 23:35
Emmm... Geralt we need you!
Odpisz
30 października 2015, 23:26
nie chce wiedzieć jak im pięknie pachnie z żuchwy
Odpisz