Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2017, 20:37
Przynajmniej nie w kolano
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:44
@KucikukanPL: Niestety nie w kolano*
Odpisz
23 listopada 2016, 15:33
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:20
@Maszterek583: Z czego to ?
Odpisz
2 listopada 2015, 21:19
Jechałem z klasą na basen do Wrocławia... Usiadłem sobie i siedziałem sam aż tu nagle ,,koleżanka,,( :c ) się do mnie przesiada i prosi o telefon. Ja na to:
-Spoko bierz
*ona sobie gra i robi potem selfie ze mną*
-Ej
-Słucham?
-Śmierdze chlorem ;-;
Leje ze śmiechu xD a potem gdy przestaliśmy to ona
-Ale na serio(była w stroju kąpielowym) powąchaj
I przybliżyła się do mnie i naciągnęła (tą część stroju kąpielowego yyy.. Na ramie ;-;)
Wącham i mówię, że nic nie czuje...
Potem zaczęła mnie przytulać i rozmawialiśmy o czymś
Potem usiadła mi na kolanach :3... I w końcu się we mnie wtuliła i tak leżała (Czuje się jak w niebie :3 ) i potem mówi ,,(czytaj słodkim głosem xD) Rafaaał?
Ja na to tak?
A ona Znajdziesz mi chłopaka?
I wszystko CH#J Wziął ;C Albo ja zje**łem bo mogłem odpowiedzieć ,,Znalazłem Mnie 😉,, albo poprostu forendzone :c A i zapomniałem dodać, że pół autobusu ,,uuuu jak słodko,, a potem ,,Ouuu FriendZone,, i najgorsze jest to, że to prawdziwa historia
Odpisz
2 listopada 2015, 21:52
@tytan128: mialem tak samo tytan128 tylko ze ona mnie pocalowala tak SEXI w szyje zmruzyla oczy i wyznala milosc.Milosc ta juz trwa 3lata.....mam 11lat ona 12 i dzis jest nasza rocznica.Jak zwykle pojedziemy tam na basen i bedziemy sie calowac.Milosc jest piekna.
Odpisz
2 listopada 2015, 22:01
@AHSTmnmm: Nie obchodzi nas to ze jakis zazdrosny dupek o nicku MinecraftNet. nagral nas bo dalej to robi w nasze rocznice i wstawia na facebooka na zamknieta strone dla czlonkow klubu minecrafta i cala moja szkola plus pare WSIOKOW sie z nas smieje i robi niespodzianki za ktore dostaja nagane..........robimy to(calujemy sie) tylko w bibliotece za ksiazkami i w biurze mojej.wychowawczyni plus u mnie w nowym domu kryjemy sie w pomieszczeniu ktore jest
garderoba no i moze wuecie takie tam....
Odpisz
2 listopada 2015, 22:10
@AHSTmnmm: tylko ze to bylo na basenie kiedy dostalem kolki a grupa dziewczyn miala czas wolny
Odpisz
2 listopada 2015, 22:22
@AHSTmnmm: z takim tekstem to na priv
Odpisz
2 listopada 2015, 22:22
@tytan128: współczuję
Odpisz
2 listopada 2015, 22:24
@AHSTmnmm: co ja właśnie przeczytałem. 11 i 12 letnie dzieci całują się wszędzie i zawsze?? rozumiem 13-15 lat ale 10-12???
Odpisz
2 listopada 2015, 22:37
@tytan128: Czego kopiujesz cudzą prace? ;)
Odpisz
2 listopada 2015, 23:20
@tytan128: Usiadła ci na kolanach? Uuuuu troche zachowanie podstawówki jej xd
Odpisz
2 listopada 2015, 23:22
Od dzisiaj muzyka miłosna to muzyka popka xD
Odpisz
3 listopada 2015, 06:20
@AHSTmnmm: panie, reka sie nie liczy
Odpisz
3 listopada 2015, 07:12
@tytan128: Tytan tak troszkę ty popsułes, bo to chłopaki powinny pytać dziewczyny o związek, a ona chciała cię tylko do tego przybliżyć :p przynajmniej tak to wyglada. Ja raz za to miałem głupią akcje związana z moja cholerna niesmialoscia. Od 2 miechow podrywalem dziewczynę, codziennie ja odprowadzalem, przytulilsmy sie, zawsze siedzieliśmy razem wszedzie, a ze byłem jak to juz mówiłem nieśmiały, to nie poprosiłem ja o związek. I wiecie co? Zaczęła po 4 miechach chodzić z innym bo poprostu miała dosc czekania na mój 1 krok
Odpisz
3 listopada 2015, 12:02
@NitroNinja: nie ma czego wspolczuc
Odpisz
3 listopada 2015, 15:43
@AHSTmnmm: doradzcie mi!Moja dziewczyna chce to zrobic ale nie wiem czy mozemy....
Odpisz
19 marca 2016, 10:23
@tytan128: Mega wielkie współczucie .....
Odpisz
19 marca 2016, 16:51
znam ten uczuć
Odpisz
23 czerwca 2016, 17:37
@AHSTmnmm: Ić stont ciecko!
Odpisz
23 czerwca 2016, 19:27
@AHSTmnmm: jak chcecie to proszę
tylko nie zróbcie wtopy
Odpisz
6 lipca 2016, 22:20
@tytan128: Jaja se robiła chyba...
Odpisz
3 listopada 2015, 06:18
zawsze jest wyjście kazirodcze
Odpisz
2 listopada 2015, 23:30
Minuta ciszy dla gościa poległego we friendzone [*]
Odpisz
2 listopada 2015, 21:39
Miałem podobnie tylko że w trochę innej formie:
"Wiesz co Szymon ja cię traktuję jak brata".
Odpisz
2 listopada 2015, 21:06
Minuta ciszy dla naszego poległego brata we friendzone [*]
Odpisz
2 listopada 2015, 20:50
Rest in friendzone.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 20:37
Taki jak Jaime Lannister.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 19:01
Dun dun dun ukradziony obrazek.
Odpisz
2 listopada 2015, 19:07
@matix044:
Odpisz
2 listopada 2015, 20:22
@MasterChleb: Chyba mi ukradłeś.
Odpisz
2 listopada 2015, 19:24
Tak?
Odpisz
2 listopada 2015, 19:24
@Catmen: albo nie?
Odpisz
2 listopada 2015, 20:04
@Catmen: A może jednak?
Odpisz
2 listopada 2015, 20:18
A co, jeśli nie?
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 19:32
Było
(」゚ロ゚)」
Ku*wa
Odpisz
2 listopada 2015, 19:24
Spoko, nic mi nie jest, jedynie się wykrwawiam.
Odpisz
2 listopada 2015, 19:23
dzwonie pod sto 12 łijułiju
Odpisz
2 listopada 2015, 19:12
Admin plz.
Odpisz