Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

13 listopada 2015, 07:47

co to jest za gra? o co w tym chodzi?

Avatar ZabaKambo

13 listopada 2015, 11:34

@ALKATRAZ: myślę, że to sid meier's civilization V, ale nie jestem pewien.

Avatar criss231

13 listopada 2015, 14:38

@ZabaKambo: No shit scherlock piszę na obrazku

Avatar Mike0807

13 listopada 2015, 23:43

@criss231: on troluje

Avatar criss231

14 listopada 2015, 21:12

@Mike0807: nigdy nie wiadomo co to za derp może się czaić po drugiej stronie ekranu

Avatar CichociemnyJ

30 stycznia 2016, 17:04

@ALKATRAZ: Napis na prawie pół obrazka a ty nie widzisz!

Avatar CichociemnyJ

30 stycznia 2016, 17:05

@criss231: *Jest napisane.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 listopada 2015, 18:05

Taa. Kiedyś próbowałem zaprzyjaźnić się ze wszystkimi cywilizacjami na raz, ale to i tak były stracone godziny mojego życia. Zawsze znajdowali powód by się do mnie przypierniczyć!

Avatar patrykz96

13 listopada 2015, 12:41

zabrali mi robotników !? kiedy wynajde te lepsze jesdnostki ?

Avatar bylejakbylegdzie

31 października 2015, 17:56

moja dyplomacja zaczyna się i kończy na zniszczeniu przeciwnika

Avatar Ontariel

Edytowano - 13 listopada 2015, 09:03

@bylejakbylegdzie: Komu by starczyło cierpliwości na negocjowanie z tymi podludźmi...
.
.
.
ANSCHLUSS!

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 16:30

kto mnie zaatakuje ten ginie-MlpKlawisz

Avatar UkoukoTFM

31 października 2015, 15:19

Odzyskałem robotników.
Oni nie odzyskali cywilizacji.

Avatar Tomasz95

31 października 2015, 15:41

@UkoukoTFM: W rzeczywistości teraz przygotowuję się do ostatecznego zniszczenia ich cywilizacji (azteków). Zaatakowali mnie kiedy przejąłem jakieś państwo-miasto. Zostało mi ostatnie miasto do zniszczenia ich cywilizacji, zauważyłem że przygotowują się do kontrataku lub obrony. Mają mnóstwo jednostek wojskowych.
Napisałem to tak przy okazji dania ci +. :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tomasz95
Dodane przez: Tomasz95

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fajnie że odpowiedzieli

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ostry ten sędzia

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka