Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MCAssassin

Edytowano - 6 listopada 2015, 18:55

Wegetarianie? Nie jedzą mięsa? Super, będzie więcej dla mnie :p

Avatar HuboX600

13 grudnia 2015, 19:01

@MCAssassin: Każdy Asasyn musi się dobrze najeść :D

Avatar MCAssassin

14 grudnia 2015, 06:03

@HuboX600: Ba, dobry bekon nie jest zły xD

Avatar HuboX600

14 grudnia 2015, 15:54

@MCAssassin: Mmm Bekon <3

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2015, 14:38

Brak szacunku do tej osoby, nie chce jeść mięsa - jej sprawa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2015, 19:55

@matimi3: Z grzeczności? Zgodzę się pójść z tobą do łóżka nieznajomy, z grzeczności. Czy mi to przeszkadza, bo nie jest zgodne z moimi zasadami? Nie przejmuj się tym.

Avatar matimi3

6 listopada 2015, 20:08

Dziękuję za propozycje ;v To był zły przykład, porównywałaś coś błahego do czegoś wielkiego(chociaż dla niektórych niezbyt). Osoba ta może być wegetarianinką tylko dlatego że nie lubi mięsa, aczkolwiek mogła spróbować. W takim przypadku nie widzę w tym nic złego.

Avatar Dzielnia

6 listopada 2015, 19:37

Pretumaczy mi ktoś co on mówi

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2015, 14:43

Ja nie wiem co wy ku*wa ludzie macie do wegetarianów , jak nie chce jeść mięsa to niech nie je ja pie**ole...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2015, 18:52

@NightFox: ...

Avatar AresXX22

6 listopada 2015, 19:13

Wegetarianizm jeszcze przejdzie... Ale ona jest o krok od przejścia na weganizm. Naoglądał się jakiegoś gościa propagującego przejście na weganizm i takie są skutki. :/ Martwię się o nią.

Avatar kakcioo

6 listopada 2015, 18:48

Hje, hje

Avatar YFYDB

6 listopada 2015, 17:46

Avatar Amazing_Engineer

31 października 2015, 15:52

Ależ jesteś zły

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Filski

6 listopada 2015, 15:14

@AresXX22: jakiego?

Avatar AresXX22

6 listopada 2015, 17:40

@Filski: Wyższego

Avatar arki316

6 listopada 2015, 15:58

Cóż może ta koleżanka jest jak moja ciotka. Ona była wegetarianką jak musiała zaserwować posiłek u siebie (wtedy na stole były same sałatki itp bo taniej), natomiast kiedy sama szła w gości to nie miała problemu z jedzeniem szynki -_-

Avatar aneczka27

6 listopada 2015, 15:06

To jest chamskie, znaczna większość wegetarian nie je mięsa z przekonania, nie dlatego że im nie smakuje, więc taki podstęp jest bardzo nie na miejscu. To tak jakby ktoś podał ci twojego kota/psa do spożycia nie mówiąc o tym. Co z tego jeżeli ci smakuje, nie zjadałeś swojego pupila nie ze względu na smak, ale przekonania.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar aneczka27

7 listopada 2015, 13:30

@AresXX22: Jeżeli było tak jak mówisz to fakt, jej decyzja. Ale jeśli nie wiedziała że to mięso, to zachował się zupełnie nieodpowiednio jak na "przyjaciela"

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2017, 17:14

@aneczka27: ciężko chyba nie zauważyć mięsa w burgerze

Avatar Smashrum

6 listopada 2015, 14:30

trzeba jeść hardkorowe mięsko, bo hardkorowe mięsko ma hardkorowe białko, a z hardkorowego białka są hardkorowe mięśnie!

Avatar KapitanOczywisty

31 października 2015, 21:34

Przejdź na ciemną stronę mocy!!

Avatar Windows_10

31 października 2015, 15:58

Go meat!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jakby trochę nie fair

To będzie bolało

Znak czasów

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka