Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2015, 19:28
Ale jak ona fapie skoro niema wacka ;-;
Odpisz
31 października 2015, 19:31
dobre pytanie
Odpisz
31 października 2015, 19:39
Shemale
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 19:51
ona nie ma wacka, wacka, wacka
-Czesio
Odpisz
31 października 2015, 20:51
Może trzepie parówę?
Odpisz
31 października 2015, 21:08
@wiking101: You made my day
Odpisz
5 listopada 2015, 17:43
Może ma wbity kij?
Odpisz
5 listopada 2015, 18:41
Dzisiaj co?
Odpisz
5 listopada 2015, 20:20
Dźwięk klaskania jest podobny do fapania.
Odpisz
5 listopada 2015, 22:18
to jak jest jego matka?
Odpisz
6 listopada 2015, 08:00
"A pani ma? "
Odpisz
9 listopada 2015, 21:56
@corvus: Ale musi być wykonywane palcem po drugim palcu, lub zewnętrznej stronie dłoni (expert)
Odpisz
13 lipca 2016, 11:10
umiem fapać a jestem dziewczyną , i nie mam kut*sa
Odpisz
7 lutego 2019, 09:53
@KiaMao: co?
Odpisz
7 lutego 2019, 11:38
@sermasteropl44: Kiedy ja to ku*wa napisałam
Odpisz
7 lutego 2019, 12:10
@KiaMao: Nie mam zielonego pojęcia
ale zostałem zaintrygowany
Odpisz
7 lutego 2019, 12:23
@sermasteropl44: Uwierz, również jestem zaintrygowana... Nie pamiętam tego momentu mojego krótkiego życia
Odpisz
31 października 2015, 19:06
nie chciał bym takiej sytuacji w domu ;- ;
Odpisz
31 października 2015, 19:17
@mooped: Poprawnie: Chciałbym ;).
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 19:21
@RoundHere: Mamy się bać, czy po prostu lubisz jak mama żartuje z twojej masturbacji?
Odpisz
31 października 2015, 20:13
nie wiem moze zartujesz ale jemu chodzi o poprawna pisownie chcialbym
Odpisz
5 listopada 2015, 21:17
Mówi ninja! Ja wiem, że podglądacie, wy gałgany!
Odpisz
6 listopada 2015, 23:27
@TheTemplar: Tak podgladamy. I donosimy rodzicom, alebo zapisujemy to w prawdnych ksiegach. Wszystko jest uwiecznione. Wszystko.
Odpisz
6 listopada 2015, 23:48
A jo wim, że Smoleńsk to wasza robota!
Odpisz
6 listopada 2015, 21:35
Co zostało zobaczone to się już nie odzobaczy
Odpisz
6 listopada 2015, 08:11
@Konto usunięte: Haha, nie masz konta!
Odpisz
31 października 2015, 19:27
Masz ciastka na pocieszenie. To nie twoja wina, że nie masz dziewczyny
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2015, 20:35
Ja mam dziewczyne. I dziecko ;-; Wpadka
Wielka wpadka
Odpisz
5 listopada 2015, 21:36
wyrasy fspóczucia
-Gimbusy, 2015
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2015, 21:38
@Asuslap: *bierze ciastka od gimbów* eh... i tak lepsze niż nic. i nawet fajnie być ojcem. Synek ma już rok
Odpisz
5 listopada 2015, 21:46
ile ty masz kurna lat i przeglasz jeja?!
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2015, 21:47
@Asuslap: dokładnie to naprawdę 17
Odpisz
5 listopada 2015, 21:53
jeb rozmózgany
Odpisz
5 listopada 2015, 21:54
@Asuslap: jak jest się w innym wymiarze i na innej planecie tak się ma
Odpisz
5 listopada 2015, 20:25
Odpisz
5 listopada 2015, 19:14
WHAT¿¿¡¿¡¡?!?Ja ja ja...jak!?
Odpisz
5 listopada 2015, 18:14
Fajna mama :)
Odpisz
5 listopada 2015, 17:13
Jabać Hallowin to poganskie gówno kradnie mi woskowe sliwki pańskie skurki i walenie spirytusu z pustych zniczy
Odpisz
5 listopada 2015, 17:19
@TheSticks: Lepiej pograć w Hirosy Wrotami Żywiołów, kappa.
Odpisz
5 listopada 2015, 18:21
@Bastil123: Chyba pogram Pasisem kek
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 07:46
@Bastil123: Hirołsy <3
Odpisz