Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2015, 00:26
W BF4 gdy niszczysz wieżowiec w Szanghaju na bilbordzie (tak to się nazywało?) wyskakuje Bluescreen ;v
Odpisz
2 listopada 2015, 01:45
Czyli USA niszczy wieżowce w Szanghaju, hmmm interesujące, ale jeśli teraz o tym wiem, a to napewno było tajne to znaczy że właśnie są w drodzhensunfhejdbxysnebudndhejdndhd
Odpisz
2 listopada 2015, 10:39
@Modernm: Chiny pod dowództwem Admirała Changa zatopiły lotniskowiec Tytan, to jest wojna.
Odpisz
25 listopada 2015, 10:42
wcześniej chiny zaatakowały koree pociskiem elektromagnetycznym z tego co pamiętam z książki
Odpisz
25 listopada 2015, 15:16
@Illuminati: To jest książka o tym? xD
Odpisz
26 listopada 2015, 07:30
tak. jest książka Battefield 3 oraz 4 :)
Odpisz
13 lutego 2016, 20:20
Dzięki, nie wiedziałem tego XD
Odpisz
13 lutego 2016, 21:13
@SharpNeedle: Taka ciekawostka: Sam to odkryłem xD
Odpisz
14 lutego 2016, 00:23
Lulz.
Odpisz
25 listopada 2015, 14:42
far cry 3
Odpisz
5 grudnia 2015, 21:20
@skadwydobywajasieswiatla0: Payday 2
Odpisz
25 listopada 2015, 12:15
Haker Bonzo się włamał xdd
Odpisz
1 listopada 2015, 23:31
Hoxton breakout?
Odpisz
2 listopada 2015, 01:42
@fufon: Yup
Odpisz