Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Znak czasów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 listopada 2015, 14:01
Mi też Marcin się oświadczył
.
.
.
.
.
.
.
Przyjąłem
Odpisz
2 listopada 2015, 14:05
Nie prawda.Nie oświadczyłem ci się.
Odpisz
2 listopada 2015, 14:06
@marcineusz: Ok... Więc... Czy wyjdziesz za mnie?
Odpisz
2 listopada 2015, 14:06
Oczywiście.
Odpisz
2 listopada 2015, 14:13
@marcineusz: To teraz ślub i ( ͡° ͜ʖ ͡°) noc poślubna
Odpisz
2 listopada 2015, 14:23
Odpisz
2 listopada 2015, 14:41
Mogę być pastorem ? (Nie kśiędzem)
Odpisz
2 listopada 2015, 14:53
@KapitanOczywisty: Jeśli dołączysz do nocy poślubnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 listopada 2015, 14:54
Robi się coraz ciekawiej.
Odpisz
2 listopada 2015, 14:55
@marcineusz: Będzie jeszcze ciekawiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 15:37
też chcę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 listopada 2015, 15:38
@mooped: Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 listopada 2015, 15:47
O to dobrze że dostałem zaproszenie,a tak szczerze planowałem się dołączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 listopada 2015, 15:49
@KapitanOczywisty: To zaczynamy orgi... Ślub, czy jeszcze ktoś przyjdzie?
Odpisz
2 listopada 2015, 15:58
Ale za ślub ile płacisz (mam nadzieje że nie tylko w kasie płacisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 listopada 2015, 17:09
tak ja :) wezmę kwiatu XD
Odpisz
2 listopada 2015, 17:29
@KapitanOczywisty: to ja będe kucharzem
Odpisz
2 listopada 2015, 20:06
@gromonolis: Oke przyjmuje cie na kucharza
Odpisz
20 listopada 2015, 21:02
ja poprosz.. I can BLOW. hehehe
Odpisz
20 listopada 2015, 21:05
Za ile pizza American Greek z dodatkową fetą i sosem czosnkowym?
Odpisz
20 listopada 2015, 21:23
@KapitanOczywisty: będę grał na skrzypcach *gram*
Odpisz
20 listopada 2015, 21:23
@KapitanOczywisty: Jak chcecie to mogę was zabrać do ziemi obiecanej...
Odpisz
20 listopada 2015, 21:53
@marcineusz: Będę nagrywać noc poślubną! I ewentualnie wrzucę na Redtuba...
Odpisz
20 listopada 2015, 21:55
@jarek200211: będę kaczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 listopada 2015, 21:58
Będę bardem imprezy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy będą tańczyć do mego rytmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 listopada 2015, 22:05
Ja miałem noc poślubną z Prestonem...
Odpisz
20 listopada 2015, 22:33
ja chce wziąć udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 listopada 2015, 23:00
Hm ciekawie będę oglądał przez okn..... to znaczy będę oglądał w telewizji spidermana 2 emm tak
Odpisz
21 listopada 2015, 00:20
To ja postoję z boku...
Odpisz
21 listopada 2015, 00:32
@Janusz_Przewodnik: A ja przygotuje drinki
Odpisz
21 listopada 2015, 03:06
@Janusz_Przewodnik: A ja również postoje z Januszem... Janusz musimy uważać. W nocy to nie ty polujesz... jeżeli jesteś na ślubie.
Odpisz
21 listopada 2015, 06:54
Mogę pooglądać?
Odpisz
21 listopada 2015, 08:30
Ja przyniosę przyjaciół i gadżety.
Odpisz
21 listopada 2015, 09:09
Będe kogutem weselnym :D
Odpisz
21 listopada 2015, 09:45
też przyjdę i wezmę analny dewasta... Znaczy się przezent dla państwa młodych.
Odpisz
21 listopada 2015, 10:40
@Katrtlen: Spokojnie, znam zaklęcie na niewidzialność.
Odpisz
21 listopada 2015, 12:18
@TheTemplar: Brzmi ciekawie
Odpisz
21 listopada 2015, 12:25
@KapitanOczywisty: Oczywiście za niewielką opłatą...
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2015, 16:34
@Janusz_Przewodnik: Mam tylko Invisible Chocolate..,
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2015, 21:56
@Katrtlen: czyżby z Septimusa Heap'a?
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2015, 21:06
@Janusz_Przewodnik: ...nie... Im sry... .-.
Odpisz
25 października 2016, 18:04
Ty już rok czekam kiedy będzie moja pizza Boss z dodatkowym pepperoni?!
Odpisz
21 listopada 2015, 12:00
ktoś mi ukradł palce
Odpisz
21 listopada 2015, 09:15
Mam takie same palce :-)
Odpisz
21 listopada 2015, 10:37
@Jedenzwielu: Ja mam inne.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 14:34
Przykład typowej zje**nej plastikowej tapeciary.
Co za idiotka chwali się na Facebooku o tym, że odrzuciła zaręczyny?
I jeszcze to OMG!!!!!!! i xDDD na końcu...
Powoli tracę wiarę w ludzkość.
Odpisz
20 listopada 2015, 21:37
@Jasonicos: A ch*j z tym zrobisz, więc po cholerę się tym przejmować? ;v
Odpisz
21 listopada 2015, 00:45
Żeby nabić sobie łapki. Najłatwiejszy sposób.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 00:59
@Maks2603: Racja.
EDIT: Jak to mówi Buraczekcebulaczek "Łapki-srapki" :v
Odpisz
20 listopada 2015, 23:03
Mam klona z takimi samymi palcami :V
Odpisz
20 listopada 2015, 21:30
oświadczył się 12 latce
Odpisz
2 listopada 2015, 17:28
Edward nożycoręki
Odpisz
2 listopada 2015, 14:01
- "xDDDD". I Marcin jednak się cieszy, że się nie zgodziła.
Odpisz