Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SpencerPootis

2 listopada 2015, 17:44

Czemu ten gość na drugim obrazku je puchar? Wydaje tyle kasy na grę i go nie stać na jedzenie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar bartekaa5

5 listopada 2015, 19:33

@Adrian3107: Nie mają. Używają normalnie swoich kont.

Avatar Adrian3107

9 listopada 2015, 00:35

@bartekaa5: Ziomek, wystarczy wejść na jakiegoś streama pro gracza ;) Jankos na streamie mówił, że nie wydaje nic ja tą grę, wszystko funduje im riot.

Avatar Fina258

6 listopada 2015, 22:29

Czego z 2013 r?

Avatar ALKATRAZ

5 listopada 2015, 07:59

mógłbym tam nogi myć. Słyszałem że w chinach rodzina chciała sprzedać własne dziecko za jakieś bonusy do Wowa, co kraj to obyczaj

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2015, 21:12

@ALKATRAZ: Dużi ich mają to niech sprzedają.

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2015, 18:28

Lol ssie , lol

Avatar kakcioo

5 listopada 2015, 17:47

Już wolę lola

Avatar eRJot

Edytowano - 5 listopada 2015, 15:39

Witam w dziale komentarzy!
Tutaj znajdziesz:
Osoby które nie lubią e-sportu.
Osoby które próbuja wytłumaczyć innym ze e-sport i sport łączy tylko nazwa.
Ludzie którzy nie pozwalają jeść innym pucharów.
I normalni ludzie - którzy lubią e-sport i sport.
Zapraszam!
(W razie bólu dupy prosze skontaktować sie z lekarzem lub farmaceutą)

Avatar Dexterek

5 listopada 2015, 15:37

Bitch please, ESL One & Dreamhack

Avatar piotrekgibon1

5 listopada 2015, 13:31

dla mnie e sport to jakieś żarty drużyna prawniczków walczy z inną o wielkie kwoty w gównianej grze drużynowej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar eRJot

6 listopada 2015, 21:35

@piotrekgibon1: Tak, naśle ci S.W.A.T. do domu :)

Avatar arkom

10 marca 2018, 18:22

@piotrekgibon1: zamknij ryja

Avatar lolipop10

5 listopada 2015, 09:59

Because 21. wiek. :|

Avatar Nakijtennick

5 listopada 2015, 09:06

Rozmiar pucharu pewnie ten sam, rozmiar zawodników zapewne inny ;)

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2015, 07:36

O ku*wa riot...

Avatar Isgaroth

2 listopada 2015, 18:22

Ból Dupy Graczy za 3.... 2.... 1.....

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2015, 15:08

A kto się bardzoej cieszy? :D

Avatar polandball1

2 listopada 2015, 14:25

Ja poprostu nie trawię E-sportu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar trollface23

5 listopada 2015, 10:12

@polandball1: Ta wiadomość zmieniła moje życie.

Avatar trollface23

5 listopada 2015, 10:14

Jedni wolą to, a drudzy tamto. Nie rozumiesz ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Cóż za brak szacunku

Co to takiego?

Powodzenia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka