Wybierz postać - w alternatywnej rzeczywistości...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2017, 07:17
grałabym
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:03
pls
Odpisz
24 kwietnia 2016, 18:26
Wata fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck
Odpisz
4 listopada 2015, 20:10
W alternatywnej rzeczywistości, kobieta powinna mieć muskulatorę 3 niedźwiedzi.
Odpisz
9 listopada 2015, 12:18
@KingsMax: A facet cycki XD
Odpisz
8 listopada 2015, 12:58
w niektórych grach tak jest...postać która jest dla ciebie najlepsza ubiera się jak pedał lub jest płci przeciwnej
Odpisz
4 listopada 2015, 23:00
Kobiety zazwyczaj są magami, więc nie potrzebują zbroi. A po co sobie ruchy krępować?
Przynajmniej mogę usprawiedliwić jakoś granie w takie gry :|
Odpisz
5 listopada 2015, 17:09
@Polska_z4smazka: to nie dziewczyna koleś
Odpisz
5 listopada 2015, 17:50
@oliwiankia12: Nie jestem pewien czy ty grałeś w jakiekolwiek gry MMO/MOBA/Coku*wakolwiek...
Odpisz
5 listopada 2015, 17:40
Odpisz
4 listopada 2015, 21:33
Odpisz
4 listopada 2015, 22:19
@Kriszk1:
Odpisz
4 listopada 2015, 21:47
Odpisz
4 listopada 2015, 21:35
Czuje jak zbliżają się hejty .
Odpisz
4 listopada 2015, 21:09
Odpisz
4 listopada 2015, 20:37
Female
Odpisz
2 listopada 2015, 15:10
a ja proszę, żeby tak normalnie wyglądały kobiece zbroje!
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 16:14
@Windows_10: Właśnie, zbroje powinny być normalne, aby nie walczyć z potworami w pancernej bieliźnie ;_;
Odpisz
2 listopada 2015, 16:15
@MasterChleb: tak!
Odpisz
4 listopada 2015, 19:35
@Windows_10: Jak tak ci to przeszkadza to przestań grać w koreańskie produkcje
Odpisz
4 listopada 2015, 19:58
@Windows_10: Jest wiele gier tego typu.
Odpisz
4 listopada 2015, 19:21
Z serii:
"Feministka robi obrazki"
Odpisz
4 listopada 2015, 19:25
@Kolofgen21: Właśnie... Nie spodziewałem się tego po Bożydarze...
Odpisz
4 listopada 2015, 19:15
Odpisz