Taki żarcik zrobiłem w tym roku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To by wystarczyło
Nie zadzieraj z bobrami
Chciał tylko pomóc
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2016, 21:17
ty to zuoooo!
Odpisz
20 marca 2016, 15:38
Ty hamie, biende dzieci ;(
Odpisz
23 stycznia 2016, 19:06
Zuoooooooo!!!!
Odpisz
3 listopada 2015, 22:34
Tylko człowiek sk*rwiel mógł zamienić ferrero ma brukselkę, najbardziej ohydne warzywko ever.
Odpisz
3 listopada 2015, 21:16
Niby Ferrero Rosze, ale tak naprawde warzywka ;c
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 17:27
Adminie, prosiłbym cię o nie za**bywania mi więcej obrazków ;_; To już chyba piąty w tym tygodniu.
Odpisz
3 listopada 2015, 17:30
Łączymy się z tobą w bulu i rozpaczy [*]
Odpisz
3 listopada 2015, 17:41
Admin też człowiek. Nie jest maszyną aby dodawać obrazki na okragło. Pomyśl trochę. Może ma jakieś problemy, albo czeka go jakieś ważne wydarzenie ?
Odpisz
3 listopada 2015, 21:02
Przyjmując Twój tok rozumowania sam je dokładnie tak samo zaje**łeś. I nie pochlebiaj sobie, że admin specjalnie przegląda Twoje obrazki i wstawia jako swoje. Po prostu też przegląda inne strony i wstawił to zanim zostało zatwierdzone z poczekalni.
Odpisz
3 listopada 2015, 19:11
Pycha !
Odpisz
3 listopada 2015, 17:17
Jednemu gówniarzowi dałem jajko!
Odpisz
3 listopada 2015, 17:39
Ty szatanie! Do spowiedzi!
Odpisz
3 listopada 2015, 18:34
pytanie. Ile masz lat? Znając życie gdybyś był 2 lata młodszy sam byś chodził.
Odpisz
3 listopada 2015, 18:52
A ja rozbiłam na głowie
Odpisz
3 listopada 2015, 18:54
@pan_hejter: Mam lat czternaście, a chodziłem osyatni raz 4 lata temu :p
Odpisz
3 listopada 2015, 18:22
Odpisz
3 listopada 2015, 18:23
@corvus: Wiem, małe trochę. :P
Odpisz
3 listopada 2015, 17:54
Tak mnie strasznie wkurza ktoś zrobi mem czy cokolwiek i następnego dnia pełno nowych historii do jednego zdjęcia.
Odpisz
3 listopada 2015, 17:41
Ty zdrowy po je*ie
Odpisz
3 listopada 2015, 17:39
Do mojego wieżowca mało kto przyjmie cukrożerców. Powiedzą do kościółka sku*wysyny albo dawaj cukierki!
Odpisz
3 listopada 2015, 17:04
Odpisz
3 listopada 2015, 17:31
@MasterChleb: kurde, wyprzedziłeś mnie, sam chciałem ten mem wrzucić :D
Odpisz
3 listopada 2015, 17:32
@barbados12: Trudno, pierwszy raz udało mi się wyprzedzić innych.
Odpisz
3 listopada 2015, 17:22
Muhahaha
Odpisz