Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2020, 14:43
To nieaktualne
Tu nipowinno być śniegu
W polsce dzieci nawet nie wiezą co to
Odpisz
8 listopada 2020, 20:32
@Martyna_09: nom
Odpisz
11 listopada 2019, 22:41
Co tu robi śnieg
Odpisz
30 stycznia 2016, 09:09
stoph,pls
Odpisz
22 listopada 2015, 02:05
ludzie zaczynają się modlić tylko na starość, ponieważ boją się śmierci
Odpisz
22 listopada 2015, 03:41
@ALKATRAZ: Dałem strzałkę w dół, a jak przeczytałem 2. raz to się okazało że to w cholere mądry komentarz. Sry.
Odpisz
22 listopada 2015, 09:44
Ku*wa spłoniesz.
Odpisz
22 listopada 2015, 10:24
@Henchman: i do tego ten avatar
Odpisz
22 listopada 2015, 00:31
Mitch Lucker... Miło, że nie tylko ja o nim pamiętam.
Spoczywaj w pokoju 😔
Odpisz
22 listopada 2015, 00:32
@lynx_95: kto? XD
Odpisz
22 listopada 2015, 08:25
@julka1280: Mitch Lucker
Odpisz
22 listopada 2015, 13:15
@DeadExtreme: nie znam gościa.
Odpisz
22 listopada 2015, 00:27
pobralem te aplikacje po chcialem zobaczyc jakies smieszne obrazki ale nie same smutne posty dzięki za to ze znowu przez kilka tygodni będzie mi cholernie smutno :c dzięki
Odpisz
22 listopada 2015, 00:32
@krafcik995: jest ci smutno przez kilka tygodni, bo ktoś wrzucił zdjęcie?
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 15:10
Ja jestem średnio dwa razy w miesiącu na cmentarzu, przy rodzinnych grobach, mimo iż jestem ateistą . Robię to z szacunku i żeby pamięć o zmarłych żyła dłużej .
Odpisz
21 listopada 2015, 21:33
@Bilolus1: co ma pamięć o bliskich z ateizmem?
Odpisz
21 listopada 2015, 22:47
@Bilolus1: Bilko jesteś ateistą :O
Całe życie w kłamstwie!
Zrywam z tobą.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 22:49
@Rander: Już dawno z tobą zerwałem, masz Chorwata !
Odpisz
21 listopada 2015, 22:53
@Bilolus1: Lol, ten obrazek ma taką samą nazwę jak ten w którym prowadzę rozmowę z darcusem, zrobiłeś mi mindfucka.
Odpisz
21 listopada 2015, 22:54
@Rander: Lubie ci fakać mózg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 listopada 2015, 22:57
@Bilolus1: :0 !
Odpisz
21 listopada 2015, 23:43
@Bilolus1: Też jestem ateistą ale chodzę na cmentarz
Odpisz
21 listopada 2015, 23:39
Naukowy fakt: po upływie jednego miesiąca znicze najwyraźniej ulegają biodegradacji.
Odpisz
21 listopada 2015, 23:10
Tak to jest ludzie, położysz znicze, a następnego dnia nie ma bo ukradli.
Odpisz
21 listopada 2015, 22:57
Niestety to jest
TRU..............
MNA
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 22:57
.
Odpisz
22 listopada 2015, 11:13
@JPsoldier: ta historia odmieniła moje życie
Odpisz
21 listopada 2015, 22:36
Pamiętanie o bliskich, których nie ma już wśród nas, nie powinno być okazywane jako religijne, tak samo jak wigilia klasowa i mnie pani pyta czy będę uczestniczyć.... no ku*wa wigilia to tak jakby przed dzień święta... *tu* Bożego Narodzenia . Tak samo z Wszystkich Świętych....
a co do obrazkach to bardzo, żałuje tej rodzinie, że nie pamiętają o nich. Ja sam zapale znicz za nich [*]
Odpisz
21 listopada 2015, 21:33
Ja chodzę nie tylko w listopad.
Odpisz
3 listopada 2015, 17:32
To dość smutne...
Odpisz
3 listopada 2015, 15:48
Nie prawda, ja jestem raz w tygodniu na cmentarzu, o bliskich się pamięta..
Odpisz