Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2015, 17:32
ja też i nie zamierzam grać w gówniane gry dla niedorobionych dziewczynek
Odpisz
15 listopada 2015, 17:34
@TheHunterMikiPL: żółwik
Odpisz
15 listopada 2015, 17:57
@wilsonXcuddyXhouse: jaszczurka
Odpisz
10 maja 2018, 21:33
@TheHunterMikiPL: cześć przyjacielu! jesteś jeszcze proszę
Odpisz
19 maja 2018, 10:28
Co?
Odpisz
19 maja 2018, 11:34
@TheHunterMikiPL: ktoś pisał że ktoś ciebie szkalował z kimś więc odeszłes
Odpisz
19 maja 2018, 11:41
Kto, gdzie, kiedy? Nie odszedł bym z jeja tylko dlatego, że kilku kretynów wstawia do poczekalni obrazki "Hunter ma małego" i pisze wszędzie "Huntermiki pije siki".
Odpisz
19 maja 2018, 11:54
@TheHunterMikiPL: nie pamiętam jakieś debile
Odpisz
19 maja 2018, 13:20
@TheHunterMikiPL: *nie odszedłbym
Odpisz
27 grudnia 2019, 17:25
@TheHunterMikiPL: gry mobilne zostały stworzone do zabijania czasu w metrze a nie dla "gejmerów"
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:15
@Ghost_warrior: świetnie, złotej łopaty nie dostaniesz
Odpisz
28 lutego 2017, 20:02
Ja też!
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:30
Ja teżq
Odpisz
31 marca 2016, 20:35
ja też :)))
Odpisz
6 listopada 2015, 07:07
Ja też
I jestem z tego dumny
Odpisz
4 listopada 2015, 20:22
ja tez, co wygrałem?
Odpisz
4 listopada 2015, 20:37
@mooped: Candy crush
Odpisz
4 listopada 2015, 20:37
@mooped: darmowy pokaz kotków w mojej piwnicy...to naprawdę fajne kotki
Odpisz
4 listopada 2015, 20:38
chodźmy ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °)
Odpisz
4 listopada 2015, 20:44
@mooped: Ymm....więc tak... tu masz czarne, dosyć duże, tutaj rude, takie trochę ruchliwe, a tu białe, lubią wilgotny oraz cieply klimat, lubią jak się je trzyma w rękach, wszystkie to lubią...
Odpisz
4 listopada 2015, 20:51
mogę dostać jednego z rudych?
Odpisz
4 listopada 2015, 20:55
@mooped: A proszę, pisiont groszy się należy
Odpisz
4 listopada 2015, 21:03
a jak ucieknie ? jest jakas gwarancja? .-.
Odpisz
4 listopada 2015, 21:07
@mooped: ummm...... tak, tu jest formularz. Da pani/pan/JB do apteki, a te ćpuny dadzą leki, które kot ma zażywać raz dziennie. Poproszę 50 groszy
Odpisz
4 listopada 2015, 21:09
no dobra masz
*rzuca pieniądzem*
Odpisz
4 listopada 2015, 21:10
"ruchliwe" mówisz... *lenny*
Odpisz
4 listopada 2015, 21:12
@mooped: Ło ja!! 50 groszy
Odpisz
4 listopada 2015, 21:13
@xdamix: a chcesz?
Odpisz
4 listopada 2015, 21:27
Czy ja chce ¿¿¿
Odpisz
4 listopada 2015, 21:39
W...w...w piwnicy?
;___;
Fiszu, czy my o czymś nie wiemy?
Odpisz
4 listopada 2015, 23:12
Fiszu ja wszystkie poprosze *daje 1000zł* reszte zatrzymaj dla siebe
Odpisz
4 listopada 2015, 23:17
sorry ze takie dziwne pytanie ale czy ty przypadkiem nie nagrywałeś pokemonów i nie grałeś ze mną w minecrafta???
Odpisz
5 listopada 2015, 07:27
a mogę jakieś białe...? :3
Odpisz
5 listopada 2015, 08:14
@Mr_Manster: czy to sarkazm ? ponieważ piszesz że grałeś w to coś czyli minecraft (niemam nic do tej gry) a masz Avatar z logo Virtusów ;3
Odpisz
5 listopada 2015, 10:42
@Stachum: chodzi o to że kiedyś jak byłem mały nawalałem w mc od rana do nocy i grałem właśnie z typem o nicku TheFiszu2000 i on ma kanał na yt i tam nagrywał pokemony i nwm czi to był on czy nie to się pytam
P.S. od nie dawna gram w CS i dlatego mam virtusów na profilowym ale co ma do tego ze mam te profilowe a gram w mc?
Odpisz
5 listopada 2015, 15:52
@Jasonicos: No nie wiem, nie wiecie?
Odpisz
5 listopada 2015, 15:52
@MrsNinja: Ok...
Odpisz
5 listopada 2015, 15:53
@Mr_Manster: Nope
Odpisz
5 listopada 2015, 15:54
spoko, tutaj masz, łap *rzuca w ścianę*
Odpisz
5 listopada 2015, 16:23
yay! Będzie co przytulać ;3
Odpisz
5 listopada 2015, 15:48
Mama Umbridge też nie grała.
Odpisz
5 listopada 2015, 14:55
A co to ? widzę o tym dużo memów xDD (pod tym komentarzem możecie mi zazdrościć)
Odpisz
5 listopada 2015, 10:07
I lepiej nie graj.
Odpisz
4 listopada 2015, 20:04
A co to jest Candy Crush?
Odpisz
4 listopada 2015, 20:06
@Myszkapl: taka gra logiczna - czyt. free2playowe gówno które nudzi się po 3 godz.
Odpisz
4 listopada 2015, 20:07
chłopak mojej siostry w to gra. Ma 30 lat i ciągle udostępnia swoje wyniki. ;_;
Odpisz
4 listopada 2015, 20:09
@Henzej: Damjmy znicz [°]
Odpisz
4 listopada 2015, 20:15
[*]
Odpisz
4 listopada 2015, 20:18
@Henzej: [*]
Odpisz
4 listopada 2015, 20:35
†
Odpisz
4 listopada 2015, 20:36
@Henzej: [°]
Odpisz
4 listopada 2015, 20:37
@Henzej: [*]
Odpisz
4 listopada 2015, 20:39
Mój tata ma 1078 poziom w tym...
Odpisz
4 listopada 2015, 21:11
@Yashire: |_*_|
Odpisz
4 listopada 2015, 21:27
@xdamix: Czy tylko mój tata gra w gry typu fifa,nba a ostatnio nawet w gta grał.
Odpisz
4 listopada 2015, 22:10
@xdamix: [•]
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 23:10
mam znicze na sprzedaż!!! 50gr sztuka!!! \°/ {·} {°} (*) [*] |°| i jeszcze więcej!!!
Odpisz
5 listopada 2015, 08:22
@xdamix: Na szczęście mój ojciec też gra w fife i gry typu mortal kombat.
Odpisz
5 listopada 2015, 07:08
Co to jest to ,,Candy coś tam "
Odpisz
4 listopada 2015, 23:51
co to jest?
Odpisz
5 listopada 2015, 00:43
@ALKATRAZ: Jak nie wiesz co to to masz jeszcze lepiej.
Odpisz
5 listopada 2015, 00:39
I dobrze
Odpisz
4 listopada 2015, 22:29
A co to o cholery candy crush?
Odpisz
4 listopada 2015, 23:05
@mihi2154: Dołączam się do pytania.
Odpisz
4 listopada 2015, 23:10
@mihi2154: Taka gra
Odpisz
4 listopada 2015, 23:09
Co to to "Candy crush"?
Odpisz