Nic takiego, tak sobie tylko siedzę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2019, 01:47
Tchórze
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:37
I'm sooooo scared
Odpisz
5 lipca 2017, 01:51
Ale to jest ku*wa creepy.
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2015, 14:14
Poziom humoru na poziomie Admina.
Adminie, dzieci odwiedzają tylko dział gier, więc nie obawiaj sie wstawiać obrazków z przekleństwami albo czymkolwiek innym co jest śmieszniejsze niż to.
Odpisz
5 listopada 2015, 15:54
@Quatum: Jeśli wg Ciebie przekleństwo stanowi o śmieszności obrazka, to współczuję [*]
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2015, 18:21
@brainiac: Nic takiego nie powiedziałem. Admin wrzuca obrazki, które mają na celu rozśmieszenie 7 latków oraz często zmienia oryginalny obrazek tak żeby nie było przekleństw.
Odpisz
6 listopada 2015, 11:08
@Quatum: A Ty w ogóle orientujesz się w średniej wieku tutejszych użytkowników? Jeja to strona przeznaczona dla dzieciaków w wieku mniej więcej 8-12 lat, z których nie wszystkie są takie "uświadomione" jak Ty. Bożydarostwo musi myśleć o wszystkich użytkownikach, a nie tylko o kilku starszakach, którzy potrafili sobie założyć konto i o tym napisać.
Pamiętaj, że są też rodzice, którzy interesują się tym, co przegląda ich dziecko, i gdyby na każdej stronie obrazków były cycki czy k***y od góry do dołu, to mogliby narobić administratorom kłopotów.
Jeśli mało Ci przekleństw i cycków, to udaj się na stronę, gdzie nikomu one nie przeszkadzają. Strona na "K" jest już bardziej 13-18 lat, z kolei dla 18+ masz stronę na "S" czy "J".
Odpisz
6 listopada 2015, 14:54
@brainiac: Jak już napisałem, obrazków nie odwiedza żaden dzieciak, więc dział ten powinien być przystosowany do większości, nie do paru dzieciaków, którzy pomylili przyciski i wybrali obrazki.
Odpisz
7 listopada 2015, 10:24
@Quatum: Żaden dzieciak nie odwiedza obrazków? Proszę Cię... Jeja ma kilkadziesiąt tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Ilu z nich się udziela w komentarzach, tworząc Twój "obraz przeglądających obrazków"? Może stu, nie więcej. To śmieszny procent, który utrzymania stronie nie zapewnia :P
Odpisz
7 stycznia 2016, 17:57
@brainiac: np. ja jestem takim dzieciakiem i zgadzam się z tobą :)
Odpisz
6 listopada 2015, 07:56
Sssssssyn Orochimaru w prawdziwej formie!
Odpisz
5 listopada 2015, 17:30
Zanim będę scrollować, to napiszę komentarz!
Odpisz
5 listopada 2015, 16:36
Kubato czy to ty??
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2015, 15:07
Wonsz Rzeczny
tududutududu...
Odpisz
5 listopada 2015, 15:53
@Jasonicos: jest niebezpieczny tudutudu
Odpisz
5 listopada 2015, 15:31
Ja nie mam jak scrollować... Jestem na apce
Odpisz
5 listopada 2015, 15:11
powinno być: nic takiego, tak tylko sssobie sssiedze
Odpisz
5 listopada 2015, 15:11
To kobieta
Odpisz
5 listopada 2015, 15:02
Kabuto?
Odpisz
5 listopada 2015, 14:03
Admin pls staph ;_;
Odpisz
5 listopada 2015, 13:11
Fajnie.
Odpisz