Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2018, 10:42
pardwa pardwa.
Odpisz
3 listopada 2015, 18:05
iJeja. Dawać hajs!
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 18:14
@polandball1: [POST_WIDOCZNY_TYLKO_DLA_UZYTKOWNIKOW_JejaPremium]
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 18:22
[Post widoczny tylko dla V.I.P'ów]
Odpisz
7 listopada 2015, 21:52
@polandball1: Hopaki! Pokaszzcie co tam macie ;c No plz gybnij slofem!
Odpisz
7 listopada 2015, 21:55
@Meuflagiator2000: [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.]
Odpisz
7 listopada 2015, 21:59
@dustin2001: No hopaki! Mama mi nie hce daci na prwmke bo dostalem palw z przyry!
Odpisz
7 listopada 2015, 22:03
@Meuflagiator2000: [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.]
Odpisz
7 listopada 2015, 22:05
@dustin2001: Wiesz co?1 nie lupie cie... Wazszystkich nie lupie głupie gupki!
Odpisz
7 listopada 2015, 22:08
@Meuflagiator2000: [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.]
Odpisz
7 listopada 2015, 22:43
@Meuflagiator2000: Figaro płakał jak czytał.
Odpisz
8 listopada 2015, 07:45
@dustin2001: [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.]
Odpisz
8 listopada 2015, 08:38
@legend77: [Post dostępny dla osób z wykupionym abonamentem]
Odpisz
8 listopada 2015, 09:04
@Micho4l: [Post dostępny dla osób z wykupionym abonamentem]
Odpisz
8 listopada 2015, 09:16
@legend77: Haha masz racje!
Odpisz
8 listopada 2015, 09:54
@RobsonPlay: :D tak bardzo [Wycinek Posta dostępny dla osób z wykupionym abonamentem]
Odpisz
8 listopada 2015, 11:04
@legend77: A najlepsze było to z Korwinem!
Odpisz
8 listopada 2015, 11:06
@RobsonPlay: tak bardzo co nie ?
Odpisz
8 listopada 2015, 11:11
@legend77: [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.]
Genialny żart, prawda?
Odpisz
8 listopada 2015, 11:56
@dustin2001: super milordzie . [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.]
a to ?
Odpisz
8 listopada 2015, 18:35
@legend77: Genialny, chociaż ja uważam, że ten jest lepszy: [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.].
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2015, 18:43
@dustin2001: Genialny a co sądzisz o tym [Post widoczny tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem.]
Odpisz
9 listopada 2015, 15:25
@legend77: Genialne. Nie zobaczyć tego to jak urodzić się po to, by nigdy nie żyć.
Odpisz
8 listopada 2015, 21:35
[post widoczny tylko dla tych 99+]
Odpisz
8 listopada 2015, 17:58
[wiadomosc widoczna tylko dla użytkowników iJeja]
Odpisz
7 listopada 2015, 23:23
[TUTAJ ZNAJDUJE SIĘ iKOMENTARZ, ZAPŁAĆ 34zł, ABY PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ UKRYTĄ POD LITERKAMI]
Odpisz
8 listopada 2015, 10:50
@CzerwonyShrek: Pirate mode on :
Lubie ziemniaki
Pirate mode off :
Odpisz
3 listopada 2015, 18:24
A ja mam Apple nie szpanuje tym tylko nigdy nie zawiodłem się tym "drogim gównem"
wiadomo Apple daje ceny z dupy ale telefony mają nie najgorsze:) macie Ipudło $__£¥€__$ na Ihejty
Odpisz
3 listopada 2015, 18:40
@Penseta: Hejt.
Odpisz
3 listopada 2015, 18:44
@OMGZosiaIdzie: Ihejty za 1000$ lub hejty za10$?
Odpisz
3 listopada 2015, 19:31
@Penseta: #kampaniaprzeciwkoapple
Odpisz
3 listopada 2015, 22:48
@Penseta: Ty jesteś dobrym przykładem, że mając coś z Apple nie jest się od razu dupkiem.
Odpisz
7 listopada 2015, 21:26
@TomekPL23: Jak to się mówi: wyjątek potwierdza regułę.
Odpisz
7 listopada 2015, 21:39
@Penseta: moja ciocia z Anglii ma Apple i no to nie jest najgorszy telefon, chodzi płynie, wytrzymały, wyważony i robi ładne zdjęcia.
Odpisz
8 listopada 2015, 10:28
@OMGZosiaIdzie: W takim razie dlaczego nikt nie kupi iApple?
Odpisz
8 listopada 2015, 00:57
Mądre w ch*j
Odpisz
7 listopada 2015, 23:31
Komentarz = Free
Ikomentarz 6+ = 3000 zl
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2015, 23:30
Ikopia komentarza = 30 zl
Odpisz
7 listopada 2015, 22:31
Haha dobre.
Odpisz
7 listopada 2015, 21:58
Juz lubie tego kto ja wymyslił :)
Odpisz
7 listopada 2015, 21:54
Dobrze. Będę Diotą, nie Idiotą, bo szkoda mi hajsu.
Odpisz
7 listopada 2015, 21:42
Może i marża wysoka, ale to zależy czy chcesz płacić za markę, pomysł, design czy za kanał dystrybucyjny.
Odpisz
3 listopada 2015, 17:57
Przecinkowo ?
Odpisz
3 listopada 2015, 18:05
@ziemniok11: Nigdy nie słyszałeś o takiej bajce?
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 18:05
@ziemniok11: Chyba jakaś nowa organizacja pilnująca odpowiedniego stawiania przecinków.
Odpisz
7 listopada 2015, 21:17
@MasterChleb: brzmi bardziej jak jakieś miasto przecinków ;-;
Odpisz
3 listopada 2015, 20:53
I tak wole za 4$
Odpisz