Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Północne Węgry
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2015, 19:30
Głupie i nie śmieszne, nie wiem co autorowi po głowie chodziło ale:
1. To brzydkie słowo pisze się przez U a jest napisane Ó.
2. "Tlumacz tak bardzo" jakiś głupi temat do obrazka.
3. Zdjęcie nie jest śmieszne lecz głupie.
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2015, 19:35
@diegopl: Ten moment kiedy próbujesz być krytykiem ale Ci nie wychodzi :v
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2015, 19:35
@diegopl: O ile jestem w stanie jeszcze zrozumieć twoje dwa ostatnie argumenty, to czy na pewno jesteś pewien, że słowo "chójnica" piszę się przez "U" ?
Odpisz
10 listopada 2015, 19:42
@diegopl: Chójnica to brzydkie słowo? Od kiedy?
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2015, 19:47
@Hartio: Przyznaję Ci rację, na przykład jest takie miasto Kórnik i tak się je pisze. Może to też jest przykład takiej nazwy, dlatego "hejt" jest tu nieuzasadniony.
Odpisz
10 listopada 2015, 20:56
@MasterChleb: kuzwa napiałem skrótem myślowym, z ironią.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:02
@Hartio: ostatnie 2 argumenty nie posiadają treści o brzydkim słowie. Zje**łes kolego.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:04
dam ci radę:
USUN KONTO TO NIE BEDZIESZ MUSIAL ODPOWIADAC NA MOJE KOMENTARZE, za to bedziesz mogl gotowac placki... i je zjesc.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:09
@diegopl: Czekaj, czekaj ! Co ma fakt, że dwa ostatnie argumenty nie posiadają treści o brzydkim słowie, do tego, że miałem coś zje**ć ?
Odpisz
10 listopada 2015, 21:42
@diegopl: No co za dziecko ;-;
Odpisz
10 listopada 2015, 22:29
@Hartio: czytaj do kogo to jest:/
Odpisz
10 listopada 2015, 22:30
@mirra343: ... z Ciebie jest.
Odpisz
11 listopada 2015, 08:20
@diegopl: Jaki dzieciak ;-;
Odpisz
11 listopada 2015, 09:31
@diegopl: Wypie*dalaj z internetu, albo pokaż swojej mamie jakie idiotyzmy piszesz, bo nie rozumiem twoich argumentów, lecz je oddalam z internetu... Jak można być takim idiotą? A no tak trzeba być tobą...
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 09:59
@diegopl: Przecież napisałeś do mnie...
Odpisz
11 listopada 2015, 10:55
@Hartio: @PanPlacek222
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 11:01
@diegopl: "@Hartio: ostatnie 2 argumenty nie posiadają treści o brzydkim słowie. Zje**łes kolego."
No chyba nie chcesz mi przypadkiem wmawiać, że tam zamiast Hartio, jest napisane "@PanPlacek222" ?
Odpisz
11 listopada 2015, 13:53
@diegopl: nie będę z tobą się kłócić
Odpisz
11 listopada 2015, 16:42
@Hartio: kuzwa mac , napisales "co ma fakt [...] że mialem cos zjesc" z debilami sie nie kloce
Odpisz
11 listopada 2015, 16:42
@mirra343: z tobą też. Jednakże pozdrawiam.
Odpisz
11 listopada 2015, 16:43
@MasterChleb: ... z Ciebie jest.
Odpisz
11 listopada 2015, 19:07
@diegopl: Czy ty naprawdę człowieku nie widzisz różnicy między "zjeść" a "zje**ć" ?
Odpisz
12 listopada 2015, 07:30
@diegopl: idź się zabij
Odpisz
12 listopada 2015, 07:54
a co moja matka jestes?
Odpisz
12 listopada 2015, 11:04
@diegopl: na szczęście nie, ale jakbym była to bym cię wrzuciła do wulkanu
Odpisz
12 listopada 2015, 15:40
zloscisz sie na innych bo masz raka?!
Odpisz
12 listopada 2015, 20:27
@diegopl: Nie, bo kraba
Odpisz
12 listopada 2015, 23:39
ja mam żółwia i się nie chwale!
Odpisz
13 listopada 2015, 09:02
@diegopl: A ić pan f hói
Odpisz
13 listopada 2015, 11:15
Odpuść lepiej, z idiotą nie wygrasz. :P
Odpisz
13 listopada 2015, 12:11
@Hartio: Masz rację. Lepiej nie walczyć z idiotami, mają przewagę liczebną
Odpisz
20 lutego 2016, 14:47
@diegopl: 43 w dół 1 w góre
Odpisz
10 listopada 2015, 19:13
Chętnie zostałbym prezydentem Chójnic... O ile tam mają prezydenta...
Odpisz
10 listopada 2015, 19:26
@Ktosiekxx: Możesz być wójtem/sołtysem. Nie wiem jak to duże, ale na 100% jest wsią.
Odpisz
4 listopada 2015, 09:41
Ch*jowo tam.
Odpisz
4 listopada 2015, 13:33
@Fox__: ch*jowo bo są niemieckie napisy
Odpisz
4 listopada 2015, 13:34
@Fox__: mieszkam w chojnicach ;-; to pokrewna nazwa ;v
Odpisz
4 listopada 2015, 09:52
Napewno do dupy się tak mnieszka.
Odpisz