Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Choi_Seunghyun

19 września 2017, 15:54

druga od góry dobra na emulator psp

Avatar BahuzankaPL

Edytowano - 28 lutego 2017, 18:28

Moje palce płaczą ;_;

Avatar MokryAdam

7 listopada 2015, 22:05

Ciekawe jakby się na nich grało.

Avatar Krexik

9 listopada 2015, 17:19

@MokryAdam: Według mnie łatwiej, po to zostały stworzone

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 listopada 2015, 18:25

Polecam moją klawiaturę, przez nią nikt z mojego komputera nie potrafi korzystać.

I tak... pierwotnie była QWERTY.

Avatar bylejakbylegdzie

7 listopada 2015, 23:26

ja klawiaturę azerty używamłem jako klawiaturę qwerty bez zmiany literek, qwerty już podświadomie używam :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 listopada 2015, 23:40

@bylejakbylegdzie: Ja na Dvoraka przesiałem się z dwa miesiące temu.
Całe życie używałem Qwerty, ale któregoś dnia stwierdziłem, że ułatwię sobie życie... było ciężko, ale mi się udało i moja prędkość pisania (prawie) wróciła do normy. Jest wygodniej, szybciej i ma człowiek satysfakcję.

Avatar bylejakbylegdzie

4 listopada 2015, 16:11

ja tam polecam klawiatury w kształcie V są wygodne jak zwykłe ale lepiej się pisze

Avatar RoRGames

7 listopada 2015, 23:17

Avatar bylejakbylegdzie

7 listopada 2015, 23:23

@RoRGames: coś w tym stylu

Avatar UkoukoTFM

7 listopada 2015, 22:17

To nie naciskaj, jak cie bolą.

Avatar Estonia_ball

4 listopada 2015, 17:52

Po co i dlaczego?

Avatar ToJeAmelinium

4 listopada 2015, 17:13

A idź Pan z tym w pi**u

Avatar Windows_10

4 listopada 2015, 17:02

Wole stare i klasyczne klawiatury. Tak, starsze Windowsy też dobre.

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2015, 16:48

ta ostatnia nie jest taka zła...

Avatar Chewbacca

4 listopada 2015, 16:29

no dobra... ale po co?

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2015, 16:20

Klawiatury dla masochistów :D

Avatar Milcich

Edytowano - 4 listopada 2015, 16:14

Było, tylko z innym tytułem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ziarenko traumy wyrosło

Nigdy na to nie wpadną

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka