Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ziarenko traumy wyrosło
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2017, 15:54
druga od góry dobra na emulator psp
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 18:28
Moje palce płaczą ;_;
Odpisz
7 listopada 2015, 22:05
Ciekawe jakby się na nich grało.
Odpisz
9 listopada 2015, 17:19
@MokryAdam: Według mnie łatwiej, po to zostały stworzone
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 18:25
Polecam moją klawiaturę, przez nią nikt z mojego komputera nie potrafi korzystać.
I tak... pierwotnie była QWERTY.
Odpisz
7 listopada 2015, 23:26
ja klawiaturę azerty używamłem jako klawiaturę qwerty bez zmiany literek, qwerty już podświadomie używam :)
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2015, 23:40
@bylejakbylegdzie: Ja na Dvoraka przesiałem się z dwa miesiące temu.
Całe życie używałem Qwerty, ale któregoś dnia stwierdziłem, że ułatwię sobie życie... było ciężko, ale mi się udało i moja prędkość pisania (prawie) wróciła do normy. Jest wygodniej, szybciej i ma człowiek satysfakcję.
Odpisz
4 listopada 2015, 16:11
ja tam polecam klawiatury w kształcie V są wygodne jak zwykłe ale lepiej się pisze
Odpisz
7 listopada 2015, 23:17
@bylejakbylegdzie: ?
Odpisz
7 listopada 2015, 23:23
@RoRGames: coś w tym stylu
Odpisz
7 listopada 2015, 22:17
To nie naciskaj, jak cie bolą.
Odpisz
4 listopada 2015, 17:52
Po co i dlaczego?
Odpisz
4 listopada 2015, 17:13
A idź Pan z tym w pi**u
Odpisz
4 listopada 2015, 17:02
Wole stare i klasyczne klawiatury. Tak, starsze Windowsy też dobre.
Odpisz
4 listopada 2015, 16:48
ta ostatnia nie jest taka zła...
Odpisz
4 listopada 2015, 16:29
no dobra... ale po co?
Odpisz
4 listopada 2015, 16:20
Klawiatury dla masochistów :D
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 16:14
Było, tylko z innym tytułem.
Odpisz