Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zatoka

10 lipca 2012, 16:10

Ha ha ha... i tak chciałem zostać astronautą :D

Avatar Heniu_z_Tesco

10 lipca 2012, 17:50

@zatoka: i co, zostałeś?

Avatar ul66t55

11 października 2023, 13:12

@zatoka: Zostałeś Astronautą?

Avatar VolleyRules

30 maja 2013, 22:00

Jesli chodz o naszych siatkarzy to dla nich na 1. miejscu jest wygrana/podium a nie pieniadze, bo robia to dla swojego kraju bez wzgledu na pieniadze. No ale coz nie wszyscy to dostrzegaja. :) Wazne ze widza to prawdziwi kibice. Pozdrawiam.

Avatar miken1200

10 lipca 2012, 08:40

Do autora tego obrazka - NAUCZ SIĘ PISAĆ GŁĄBIE - SKRÓT OD TYSIĄCA TO TYS., A NIE ŻADEN TYś!

Avatar paintowy_master

10 lipca 2012, 08:54

@miken1200: no to masz mega problem -_- chodzi o samo przesłanie

Avatar miken1200

11 lipca 2012, 10:49

@paintowy_master: A co ma kwestia przesłania, do błędu w pisowni? Jedno nie usprawiedliwia drugiego!

Avatar ar2ar2

11 lipca 2012, 09:52

A właśnie. Kiedyś, gdzieś w 1950r. strzelano po osiem bramek na mecz . Niestety teraz bramkarze są za dobrzy.

Avatar ar2ar2

9 lipca 2012, 17:05

Ja wole oglądać piłkę nożną ,ponieważ sam lubię w nią grać i się na niej znam. W siatkówce dla mnie wszystko się za szybko dzieje: punkt, punkt,punkt, punkt, punkt. W piłce nożnej są zwroty akcji, fascynujące zagrania, dramat i radość(np. Jak szczęsny dostał czerwoną kratkę, a Tytoń wybronił karnego). Kibic czuje się jakby był piłkarzem na tym meczu. Sprzeciwy piszcie śmiało.

Avatar Radziosek

9 lipca 2012, 19:47

@ar2ar2: w siatce faktycznie nieraz nie zauważam gdzie jest piłka ale tu są bloki, asy serwisowe, nie ma fauli, sędziowie mylą się tak samo jak w piłce nożnej, ale tutaj mogą grać nawet do 1000 punktów, dopóki nie będzie przewagi 2 punktów, a w piłce nożnej (w spotkaniach ligowych i grupowych) 90 minut i koniec.

Avatar ar2ar2

10 lipca 2012, 21:17

@Radziosek: Nieprawda, gdy jest dogrywka w karnych to gra się do pięciu. A jak nadal jest remis, wtedy gra się w nieskonczoność aż do zdobycia przewagi przez którąś z drużyn.

Avatar Radziosek

10 lipca 2012, 21:56

@ar2ar2: tak ale ja już kończe z tym obrazkiem kocham oba te sporty.

Avatar chupacabra001

10 lipca 2012, 22:13

@ar2ar2: To napisze sprzeciw. :-]
"W piłce nożnej są zwroty akcji, fascynujące zagrania, dramat i radość"
A w siatkówce nie?
"Kibic czuje się jakby był piłkarzem na tym meczu"
Jak wyżej...
"gdy jest dogrywka w karnych to gra się do pięciu. [...]."
Ale nie zawsze.
I jeszcze coś:
",ponieważ sam lubię w nią grać i się na niej znam."
Z tego można wywnioskować, że nie znasz się na siatkówce, więc jak mozesz się na jej temat wypowiedzieć? :-)

Avatar ar2ar2

11 lipca 2012, 09:47

@chupacabra001: Znam zasady podstawowe

Avatar sradzikxd

10 lipca 2012, 10:05

pewnie chodzi o to że niby to euro jest, ale i tak to chore

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2012, 19:57

Piłka Nożna do wielkie jedno okropne Gówno, Uzależnienie totalne.
Jak lubisz. ok baw się tym czymś :)

Avatar Pottermanka

9 lipca 2012, 21:45

Pilka nozna to nie gowno. Dziekuje, do widzenia.

Avatar Radziosek

9 lipca 2012, 13:08

polacy za wygraną mają czek na 1 000 000 mln euro albo dolarów.

Avatar CRonaldo7

9 lipca 2012, 19:18

Avatar Skejter

9 lipca 2012, 17:05

Takie jest życie. Nie cierpię siatkówki, mimo to oczywiście cieszę się, że Polacy wygrali ;D Po prostu piłka nożna jest bardziej popularna wśród ludzi i już.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2012, 16:21

Ale siatkówka jest fajna :P

Avatar Rav239

9 lipca 2012, 14:21

Ale Kubańczycy za 3-cie miejsce dostaną uścisk dłoni prezesa i nic więcej bo wszystko zgarnia Federacja Kubańska xd A oglądać np. w telewizji wolę siatkówkę ale lepiej gram w piłkę nożną

Avatar chupacabra001

9 lipca 2012, 13:31

Poza tym żeby zostać siatkarzem trzeba spełniać pewne wymagania, np wzrost.

Avatar Vixa_

9 lipca 2012, 11:57

Ja kocham siatke masz wielka frajde zadnych faulow itd . Nie jest sluszne ze pilkarze zarabiaja nawet jak nie wygraja wtedy nie ma zadnej satyswakcji wygrana bo tak czy siak zarobisz.

Avatar foxterier16

9 lipca 2012, 11:23

Siatkarze górą, im się chociaż coś udaje, mają z tego satysfakcje, to nie jest dla nich tylko praca

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2012, 10:45

przynajmniej masz szansę żeby coś wygrać, gdzieś dojść, nie nie ma obciachu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niezniszczalne

Trzeba brać osobną torbę

Były nóżki, nie ma nóżek

Totalnie

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka