Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2016, 15:51
buys military equipment for 8000$ and sacrificies the whole team to stop terrorists from blowing up 3 boxes in middle of desert... :counterterrorist:
Odpisz
26 marca 2016, 08:20
Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że w tych skrzyniach są (Jak opowiada opis mapy w CS 1.6) Bronie jądrowe.
Jest też wersja z CS:Source, gdzie mówiono, że to skrzynki pełne hajsu.
Ale ostatecznie CS:GO posunęło się krok dalej.... i Powiedziało, że są tam narkotyki i dopingi (Bronione przez policję, czego ja tu nie ogarniam?)...
Od pewnej aktualizacji jak wejdziemy noclipem w te skrzynie to nawet widzimy ich zawartość... To prawda. Są tam strzykawki, tabletki itp.
I nawiązaniem do tego może być informacja, że jak w odpowiednim miejscu kucniemy przy respie TT i podejdziemy do tego wraku auta, pod nim będzie leżała strzykawka z zielonym płynem.
Odpisz
9 listopada 2015, 16:44
A moze w tych skrzyniach jest cos drogocennego?
Odpisz
26 marca 2016, 08:16
@bolag: No bo jest.
Odpisz
9 listopada 2015, 17:36
"Terrorists" powiadacie?
Anty terroryści - wydają tysiące dolarów na wyposażenie i poświęcają drużynę aby URATOWAĆ TE KILKA SKRZYNEK PRZED TERRORYSTAMI. PO CHOLERĘ JE RATOWAĆ?
Counter - Terrorists pls
Odpisz
9 listopada 2015, 09:09
terroryści ich nie zrozumiesz...
Odpisz
9 listopada 2015, 06:43
Ile wy macie lat, że połowa społeczności jak nie więcej nie rozumie tak prostego tekstu?
Odpisz
5 listopada 2015, 18:07
Kto przetłumaczy?
Odpisz
5 listopada 2015, 23:29
Chodzi mniej więcej o to, że teroryści wydają 6000$ na głowę, żeby wysadzić 3 skrzynie
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2015, 23:15
"Kupuje broń za 6000$ i poświęca całą drużynę... By wysadzić 3 pudełka na środku pustyni."
Nie ma za co.
Odpisz
9 listopada 2015, 03:39
@OwieczkaDawid: dust to w tym wypadku nazwa mapy a nie miejsca
Odpisz
9 listopada 2015, 04:16
@legend77: A żółty piasek przywieźli z pustyni dla niepoznaki ,natomiast akcja toczy się w dżungli na Madagaskarze
Odpisz
8 listopada 2015, 21:02
czemu nie ma tłumaczy
Odpisz
8 listopada 2015, 21:05
@ALKATRAZ: bo dla kilku debili nie rozumiejących angielskiego nie będą tłumaczyć
Odpisz
8 listopada 2015, 21:08
@ALKATRAZ: boś alkatraz
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2015, 21:14
@ALKATRAZ: Niżej napisałem...
Odpisz
9 listopada 2015, 00:06
@fil341: No i prawidłowo
Odpisz
8 listopada 2015, 22:25
I kałach co kosztuje 2,5 tysięcy (w Realu kosztuje kilka dolców).
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2015, 22:36
@KingsMax: Chyba zabawkowy xD
Odpisz
8 listopada 2015, 22:50
@KingsMax: Najtańsza oferta z USA jaką znalazłem dotycząca AK-12: 749$, tak bardzo kilka dolców...
Teraz weźmy AK-74: Najtańsza oferta: 699$ Przeciętna oferta: 1066$
I w końcu, ten o który tobie najpewniej chodziło, stary i niezawodny AK-47: Około 500$
... Są jeszcze inne kałachy, następnym razem sprecyzuj.
Odpisz
8 listopada 2015, 22:52
@KingsMax: Moja poprzednia wypowiedź poszła do sprawdzenia, piszę kolejną o podobnej treści ;_;
AK-12 kosztuje około 800$
AK-74 około 1000$
AK-47 około 600$
Tak bardzo kilka dolców.
Odpisz
8 listopada 2015, 23:11
@KingsMax: Chyba w sklepie Realu.
Odpisz
8 listopada 2015, 23:11
W Somalii chodzi po 15 dolców.
Odpisz
8 listopada 2015, 23:22
@Piotresiek: 47?
Odpisz
8 listopada 2015, 23:26
AK47 to błędne określenie. Na podstawowy model mówi się po prostu karabinek AK. 47 to bodajże oznaczenie roku w którym wydano pierwszy prototyp chyba. Tak jak MP38,39 czy 40.
Odpisz
8 listopada 2015, 23:36
@Piotresiek: Wiem o tym, tak, to oznaczenie roku. Jednak te modele się od siebie różnią dosyć mocno, gdy ktoś kupuje kałacha to nie wyszuka "AK" tylko AK-47, AK-74M, AK-12 itd. poza tym nie mówi się, że na przykład "Rosyjska armia wyposaża się w karabiny szturmowe AK" tylko "Rosyjska armia wyposaża się w karabiny szturmowe AK-12" te poszczególne modele poza tym mocno się różnią ceną.
Ale fakt, powinno się zapisywać "Karabinek AK"
Odpisz
9 listopada 2015, 00:06
@KingsMax: Chyba na kapiszony mały dzieciu
Odpisz
9 listopada 2015, 13:57
Taaaaak, terroryści muszą kupić legalnie, a nie na czarnym rynku.
Odpisz
9 listopada 2015, 13:59
@JPsoldier: Daruj sobie obrażanie. Już ludzie na świecie sprawdzali za ile mogą kupić ak47 i jak łatwo. Kilka dolców na czarnym rynku.
Odpisz
9 listopada 2015, 14:50
@KingsMax: Lel, druga wypowiedź przybyła. Znalazłem ofertę AK-47 czarnorynkową, 400$
Odpisz
9 listopada 2015, 17:30
A gdzie? Bo są miejsca gdzie można kupić za kilka/kilkanaście dolarów, jak kolegą na górze napisał.
Odpisz
9 listopada 2015, 18:41
@KingsMax: To zależy właśnie gdzie, bo raczej w necie nie znajdę kałacha za kilka dolców ale pewnie na bliskim wschodnie bym kupił.
Odpisz
9 listopada 2015, 20:03
Właśnie.
Odpisz
8 listopada 2015, 21:32
A w tych skrzynkach są ważne rzeczy dla CT które są w środku pustyni by nie zwracać uwagi xd
Odpisz
8 listopada 2015, 21:24
Gra eco nie słyszałem. ..
Odpisz
5 listopada 2015, 18:38
Każdy terrorysta ma po kilkanaście tysięcy na koncie na głowę, mają tylko 1 bombę.
Odpisz
5 listopada 2015, 15:31
Ludzie, to tylko gra
Odpisz
5 listopada 2015, 15:42
Thanks Captain Obvious!
Odpisz