Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Marrazzmus_de_wizard

13 sierpnia 2018, 07:16

Boże ale bym obejrzał catdoga i southpark

Avatar ProstyGracz

4 marca 2018, 19:52

O H U I A L E T O J E S T Z A J * * * S T E

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2015, 19:06

Są Digimony, lecz nie ma pokemonów? No i poprawnie

Avatar fixo12

8 listopada 2015, 19:22

Pokemony i Digimony są super.

Avatar Fokeu

17 października 2016, 22:22

A już myślałem że nie będzie nic o digimonach w komentarzach :')

Avatar BLAZIKEN

9 września 2016, 19:48

moje dzieciństwo:kotopies, młodzi tytani, reksio, smerfy, władcy much, scooby-doo, miś uszatek, dora i przyjaciele, kot i jerry, podwodny świat gupików.

Avatar Gryzoniusz

16 lutego 2016, 20:01

Ja

Avatar mako13

29 grudnia 2015, 20:30

Długo zastanawiałem się dlaczego na każdym obrazku jest mały czarny kot, dopiero teraz uświadomiłem sobie że to taki jakby znak wodny.

Avatar seweryn111

9 listopada 2015, 12:03

Aaaah tyle wspomnień ;-;
wszystkie znam, jedynie 3 nie kojarzę, ktoś podpowie co to za bajka?

Avatar masz_wpierdo1

14 grudnia 2015, 15:37

@seweryn111: pełzaki

Avatar seweryn111

14 grudnia 2015, 23:30

@masz_wpierdo1: aaaaa thx soooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo much

Avatar RubinowaLola

1 grudnia 2015, 20:55

Teen Titans is love
Teen Titans is live

Avatar ziezie666

25 listopada 2015, 23:19

#talent.

Avatar asiak125125

21 listopada 2015, 10:19

Aang jest najlepszy z nich wszystkich <3

Avatar fankashehulk

13 listopada 2015, 16:24

bardzo pomysłowy i dobrze wykonany rysunek:-)

Avatar jackie03

13 listopada 2015, 15:57

e tam ....... reksio lepszy :P :P :P

Avatar WidzeCie

8 listopada 2015, 20:35

Młodzi Tytani... dlaczego tego już nie ma?! Dlaczego zamienili ich na jakieś gówno?!

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2015, 08:18

@WidzeCie: Można zauważyć, że w Cartoon Network nie ma tych bajek co miały sporo akcji. Szkoda.

Avatar WidzeCie

9 listopada 2015, 20:38

szkoda...

Avatar Kivera

11 listopada 2015, 14:50

@WidzeCie: Kogo?

Avatar WidzeCie

11 listopada 2015, 15:08

@Kivera: po prostu szkoda ze nie puszczają już tych seriali...

Avatar Sweet_Cat

9 listopada 2015, 20:55

Co to za bajka na 3 obrazku? ;-;

Avatar albert856

10 listopada 2015, 22:49

@Sweet_Cat: Pełzaki

Avatar Angela336

8 listopada 2015, 19:15

pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani pani Foster! (kto kojarzy? :P)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Angela336

Edytowano - 9 listopada 2015, 19:41

.

Avatar Angela336

Edytowano - 9 listopada 2015, 19:41

.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Co za przypadek

Lekko nie będzie

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka