Wspomnienia tak bardzo...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2023, 08:04
Siema jestem z nowego pokolenia, nie wiem o co chodzi
Odpisz
18 września 2019, 06:12
South Park? I jeszcze frytki do tego?
Odpisz
10 lutego 2018, 08:27
playstation miało dużo klasyków które można policzyn na jednej ręce... U 50-ciu osób.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:28
Ach wspomnienia... więc co tam robi south park i wrestling z simpsonami?Dlaczego nie mgs albo final fantasy 7?!?!
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:04
Aaaa... gdzie jest MGS!!!
Odpisz
22 marca 2016, 15:27
Mimo, ze nie mialem PS1, bo jestem z 2004 roku, to zgadzam sie calkowicie
Odpisz
6 listopada 2015, 17:47
Crash <3 Potem jeszcze Ratchet&Clank na PlayStation2 :) Zawsze grałem z dziadkiem :D
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 20:15
@tytan128: Na ps2 były też dwie pierwsze części jednej z mojej ulubionej serii gier: Legend of Spyro. W dodatku tak chamsko to wydali; pierwsza część jest na ps2, gameboya, i NDS, druga część tylko na ps2, a trzecia na ps3 i Nintendo.
Odpisz
10 listopada 2015, 17:50
Brakuje mi tu jednej gry, jednej postaci, jednego... wspomnienia... A żebyście ćwiczyli umysł nie podam odpowiedzi.
Odpisz
9 listopada 2015, 20:33
Tęsknię
Odpisz
9 listopada 2015, 19:15
Czemu wspomnienia ? ja codziennie gram na psx ^^
Odpisz
9 listopada 2015, 19:07
Crasha uwielbiałem ale jednak jestem PC-towcem.
Odpisz
5 listopada 2015, 22:22
A gdzie TY?
Odpisz
9 listopada 2015, 16:00
@gavardo: TY ja też w to grałem tylko że gra jest z PS2
Odpisz
9 listopada 2015, 19:03
@roxas3: zapomnialem
Dzięki
Odpisz
9 listopada 2015, 18:31
starczy powiedzieć że stare gry były ... ku*wa lepsze jak wipout
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2015, 16:11
Zdjęcie 4-galera czeka.
Odpisz
9 listopada 2015, 16:10
Ten South Park z 4 zdj był ch**owy.
Odpisz
9 listopada 2015, 16:02
Nie znam szóstej gry od góry. Kto wie co to?
Odpisz
9 listopada 2015, 16:03
@roxas3: diablo??
Odpisz