Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

10 listopada 2023, 08:04

Siema jestem z nowego pokolenia, nie wiem o co chodzi

Avatar
Konto usunięte

18 września 2019, 06:12

South Park? I jeszcze frytki do tego?

Avatar piotrekw2007

10 lutego 2018, 08:27

playstation miało dużo klasyków które można policzyn na jednej ręce... U 50-ciu osób.

Avatar Mondos

28 kwietnia 2017, 18:28

Ach wspomnienia... więc co tam robi south park i wrestling z simpsonami?Dlaczego nie mgs albo final fantasy 7?!?!

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2015, 16:04

Aaaa... gdzie jest MGS!!!

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2016, 15:27

Mimo, ze nie mialem PS1, bo jestem z 2004 roku, to zgadzam sie calkowicie

Avatar tytan128

6 listopada 2015, 17:47

Crash <3 Potem jeszcze Ratchet&Clank na PlayStation2 :) Zawsze grałem z dziadkiem :D

Avatar ghostarcher

Edytowano - 12 listopada 2015, 20:15

@tytan128: Na ps2 były też dwie pierwsze części jednej z mojej ulubionej serii gier: Legend of Spyro. W dodatku tak chamsko to wydali; pierwsza część jest na ps2, gameboya, i NDS, druga część tylko na ps2, a trzecia na ps3 i Nintendo.

Avatar ghostarcher

10 listopada 2015, 17:50

Brakuje mi tu jednej gry, jednej postaci, jednego... wspomnienia... A żebyście ćwiczyli umysł nie podam odpowiedzi.

Avatar kakcioo

9 listopada 2015, 20:33

Tęsknię

Avatar xnevekx

9 listopada 2015, 19:15

Czemu wspomnienia ? ja codziennie gram na psx ^^

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2015, 19:07

Crasha uwielbiałem ale jednak jestem PC-towcem.

Avatar gavardo

5 listopada 2015, 22:22

A gdzie TY?

Avatar roxas3

9 listopada 2015, 16:00

@gavardo: TY ja też w to grałem tylko że gra jest z PS2

Avatar gavardo

9 listopada 2015, 19:03

@roxas3: zapomnialem
Dzięki

Avatar Marikon69

9 listopada 2015, 18:31

starczy powiedzieć że stare gry były ... ku*wa lepsze jak wipout

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2015, 16:11

Zdjęcie 4-galera czeka.

Avatar KatanW10

9 listopada 2015, 16:10

Ten South Park z 4 zdj był ch**owy.

Avatar roxas3

9 listopada 2015, 16:02

Nie znam szóstej gry od góry. Kto wie co to?

Avatar ViXiQ

9 listopada 2015, 16:03

@roxas3: diablo??

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Szybki jak błyskawica

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka