Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xylpar

5 listopada 2015, 16:20

Ty gnijący ochłapie.

Gothic - najlepsza gra w jaką grałem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2015, 14:29

@Xylpar: -szukam pewnego nowicjusza
-my też kogoś szukamy
-kogo?
-CIEBIE (najlepszy tekst xD)

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2016, 14:40

@Xylpar: wiedzmin lepszy!!!:D

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2015, 07:13

A właśnie, czemu to się nazywa "Gothic", skoronie gramy goth'em? ;_;

Avatar Crobat

12 listopada 2015, 16:14

Ty tak ku*wa poważnie?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 listopada 2015, 16:19

Nołp :v
Pewna osoba (czyt. Tu: przyjaciółka, co nie ogarnia niczego) wbiła mi na konto jakimś cudem i napisała ten debilny komentarz, a przyznała się dopiero przed chwilą ;_;
Kuźwa. Czeba pilnować ludziów ;_;

Avatar
RhobarIII

5 kwietnia 2016, 19:14

Wiem że to nie twój komentarz, ale jeden z twórców akurat miał bzika na punkcie muzyki goth.

Avatar gacek2222

Edytowano - 12 listopada 2015, 02:12

-Powiesz mi jak ty to robisz?
-Cholera, sam nie wiem...
XD

Avatar gacek2222

Edytowano - 12 listopada 2015, 02:05

"Czy my się aby nie znamy ? Ah tak, ty su**nsynu !"

Avatar konbed

11 listopada 2015, 19:22

Ej, to z przodu twojej głowy to twarz, czy dupa?

Avatar WolfWolfyWolf

12 listopada 2015, 01:16

@konbed: dupa - nie odpowiedział nigdy żaden enpecet

Avatar CzerwonyShrek

12 listopada 2015, 00:27

"Nie powinno cię tu być"

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2015, 16:39

-Topisz zloto?
-Nie, siekam cebulke.

Avatar Xylpar

5 listopada 2015, 17:05

Twój ojciec zabawiał się z owcami!

Avatar kakcioo

11 listopada 2015, 16:44

@Xylpar: No, chyba nie.

Avatar Myszkapl

11 listopada 2015, 17:23

@Xylpar: A tak w ogóle, to za co tutaj trafiłeś? Ty też za bardzo lubisz zwierzęta? Oni krzywo na to patrzą, wiesz? Właśnie tak tutaj wylądowałem.

Avatar CzerwonyShrek

12 listopada 2015, 00:11

@Xylpar: były takie plotki...

Avatar Xaxaxa

11 listopada 2015, 21:42

gothic to słaba gra

Avatar WolfWolfyWolf

12 listopada 2015, 01:15

@Xaxaxa: kim ty jesteś?

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2015, 10:58

Avatar Xaxaxa

12 listopada 2015, 19:27

no dawaj xD

Avatar Lujis

11 listopada 2015, 21:11

Przypomniało mi się dziwne opowiadanie w tekstach pod tytułem: "Pocałuj w d**ę Henryka".

Avatar NorthKoreaBall

11 listopada 2015, 18:10

nie ma lekko BUDZIMY ŚPIOCHA!!

Avatar spadajtato

11 listopada 2015, 17:13

Pokaż mi swoje towary.

Avatar kakcioo

11 listopada 2015, 16:45

Siadaj mały ku*wiu.

Avatar TheMiecina

5 listopada 2015, 16:02

A za 1000 lat:
"Dziadku! Wyszło Half Life 3!"

Avatar Fox__

5 listopada 2015, 16:03

@TheMiecina: 1998: HL1
2004: HL2
3XXX: HL3

Avatar polandball1

5 listopada 2015, 16:07

@Fox__: Half-Life 4 ma być w 2023

Avatar TomekPL23

5 listopada 2015, 16:17

@polandball1: Liczby ci się pomyliły.

Avatar Rina14

11 listopada 2015, 15:51

@Fox__: HL 3 tak wcześnie wyjdzie trzeba zacząć przygotowania xd

Avatar Wezyr

11 listopada 2015, 15:30

-Jesteś jednym z tych typów co nawet nie pójdą się odlać bez pozwolenia, co?

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

11 listopada 2015, 15:08

Ty pijawko!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Niezniszczalne

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka