Gdy mówię często jakieś słowo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2015, 13:26
Kiedy powtarzam słowo "żółw", to zapominam, co to i jak to się mówi. :D
Odpisz
8 listopada 2015, 13:58
@Pegi1337: Włóż od tylu.
Odpisz
7 maja 2018, 05:26
@makajet: chyba zrobię zrzut ekranu tego komentarza bez kontekstu xd
Odpisz
8 maja 2018, 01:46
@Buras: widocznie ja sprzed 3 lat lepiej ogarnialem niż ty aktualnie bo "włóż" od tyłu to "żółw" XD
Odpisz
8 maja 2018, 17:44
@makajet: wiem ale to wygląda jakbyś kogoś namawiał do seksu gejowskiego
Odpisz
9 listopada 2015, 19:42
Nocolotnocolotnocolotnocolot... A potem orientujesz się, ze to słowo to jakieś tajne zaklecie ciemnosci
Odpisz
8 listopada 2015, 21:43
A po chwili nie umiesz go wypowiedzieć ;_________;
Np. Madagaskar
Odpisz
8 listopada 2015, 13:15
Mów w kółko ,,Wakur" przy rodzicach, efekt gwarantowany xD
Odpisz
8 listopada 2015, 13:20
@MasterChleb: No wakur...Żeś literki poprzestawiała,a ja ułożyłem i wole nie mówić
Odpisz
8 listopada 2015, 13:31
@MasterChleb: Polecam: ,,Zdapi"
Odpisz
8 listopada 2015, 13:55
@Jejakpl89: Mądre
Odpisz
8 listopada 2015, 14:53
@Archeologwinternetach: Ja polecam Jechu!
Odpisz
8 listopada 2015, 15:09
@MasterChleb: Lub reksiu 👍
Odpisz
8 listopada 2015, 15:57
@unicorn_zuzu: Siurek?
Odpisz
8 listopada 2015, 17:27
@unicorn_zuzu: To najobbrzydliwsze słowo jakie słyszalem. Kurey i ch*je przy tym to pryszcz.
Odpisz
8 listopada 2015, 17:51
@MasterChleb: ja lubie baćtoje
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2015, 19:23
@Jasonicos: Nwm mój kuzyn dostaje opiernicz jak powie dupa, siurek czy kurde... Różnie to bywa
Odpisz
8 listopada 2015, 21:42
@MasterChleb: "Tasku" xD
Odpisz
8 listopada 2015, 18:12
BelkiBelkiBelki... ło kurde xd
Odpisz
8 listopada 2015, 17:25
brzmieć brzmieć brzmieć....
nie dziala.
Odpisz
8 listopada 2015, 15:21
A jak piszesz ciągle jedno słowo dostajesz strzałki w dół dół dół dół dół dół
Odpisz
8 listopada 2015, 14:29
Myślałam że jestem jedyna 😊
Odpisz
8 listopada 2015, 13:55
Każdy tak ma.
Odpisz
8 listopada 2015, 13:53
To się nazywa satiacja semantyczna
Odpisz
8 listopada 2015, 13:33
to tak jakbyśmy mówili cały czas masło, jak się kilka razy powtórzy to wyjdzie słoma
Odpisz
8 listopada 2015, 13:29
Kabaczek, kabaczek, kabaczek, kabaczek, kabaczek, kabaczek, kabaczek-Kur faktycznie dziwnoe brzmi;-; Jakoś tak niekabaczkowo.
Odpisz
8 listopada 2015, 13:28
Myszka myszka myszka myszka myszka myszka.... jak to w ogóle brzmi... lol.
Odpisz
8 listopada 2015, 13:21
masło xD
Odpisz
8 listopada 2015, 13:06
ostatnio pisałem ciągle słowo zeszyt... był jeb rozmózgany
Odpisz