Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2022, 08:09
Ładny kotek
Odpisz
13 listopada 2021, 20:08
Kiedy masz mało hektarów i zaczyna ci się nudzić, bo internetu nie ma.
Odpisz
13 sierpnia 2011, 23:40
ja osobiscie kocham wies a ten krolik ejst slodki ; )
Odpisz
18 lutego 2011, 11:55
królik
Odpisz
10 lipca 2009, 23:00
Obrazek fajny.
Odpisz
10 lipca 2009, 22:59
Ja widziłem ludka z słomy.
Odpisz
9 czerwca 2009, 17:33
a jak jestescie tacy madrzy to sami przyjewdzcie na wies i porownajcie.. powietrze, glos ktory slyszycie.. a nie ;/
Odpisz
2 czerwca 2009, 14:41
słodziutki piesek..
Odpisz
19 maja 2009, 15:21
CorKwasior ty to gdybyś do kombajnu wsiadł to byś się pogubił chociaż mam nadzieję że kierownicę rozpoznasz
Odpisz
18 maja 2009, 21:00
CorKwasior twój nick mówi za ciebie obciach ...
Odpisz
18 maja 2009, 20:00
po pierwsze CorKwasior przesadzasz a po drugir...fajne to nie codzienny wydok
Odpisz
18 maja 2009, 16:46
Bo słowo wzielo sie od sredniowiecza nie? Krol był pepkiem swiata i inni musieli byc dla niego gorsi. A normalni ludzie musieli miec nazwe Wieśniek...Bo znajdowali sie na "najnizszym szczeblu"... xD
5/5
Odpisz
18 maja 2009, 16:32
pomysł nawet nawet, a co do ludzi ze wsi to nie wiem czemu to niby jest obraza, powiedziałabym nawet że są pracowitsi i lepiej się bawią od ludzi z miasta ;)
Odpisz
18 maja 2009, 16:22
bylo takie cos w tvn24 rano tylko wtedy to byl lis chyba...
5/5
Odpisz
18 maja 2009, 15:51
Wy idioci to nie królik ani zając.To kajko!!!
Odpisz