CS:GO o 3 rano? Niet probljem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2022, 07:58
patryk zdał sie milionerem
Odpisz
9 listopada 2015, 22:37
Pff mój znajomy miał 1700 pingu.
Odpisz
9 listopada 2015, 23:30
@popek9001: It's over 9... chwila...
Odpisz
19 grudnia 2015, 15:45
@popek9001: Ja miałem 10000 ;_;
Odpisz
24 lutego 2016, 10:23
@Renji: heh ja jak jeszcze grałem w cs 1.6 to ponat taki ping że sie nie chciał pokazać :D za duży
Odpisz
25 listopada 2015, 15:13
Ale w Rosji jest aż 5 czy więcej stref czasowych więc dla niego może być 7 rano
Odpisz
22 listopada 2015, 20:00
ja grałem o 2;30
Odpisz
10 listopada 2015, 19:26
Moi koledzy
Odpisz
9 listopada 2015, 19:09
*Cyka
Odpisz
9 listopada 2015, 19:33
@Mr_Manster: сука*
Odpisz
9 listopada 2015, 19:33
@Mr_Manster: сука*
Odpisz
9 listopada 2015, 20:24
@Groonja: nie mam klawiatury rosyjskiej kolego :)
Odpisz
9 listopada 2015, 20:33
@Mr_Manster: koleżanko* a ja jestem na tel :p
Odpisz
10 listopada 2015, 08:50
@Groonja: sorry :)
Odpisz
9 listopada 2015, 19:04
A gdzie obrazek putina i dywam na ścianie?
Odpisz
9 listopada 2015, 22:39
@Pegaz2005: to flaga rosji na scianie
Odpisz
9 listopada 2015, 20:33
Zgłodniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 listopada 2015, 20:16
ten ping taki prawdziwy (przynajmniej dzisiaj)
Odpisz
9 listopada 2015, 19:47
Cyka Blyat!
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 17:12
Po rusku wyglądałoby lepiej
Odpisz
6 listopada 2015, 17:12
Sen jest dla słabych!
Odpisz
6 listopada 2015, 17:12
I ta twarz Putina na ścianie...
Odpisz