Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Szybki jak błyskawica
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2015, 07:14
nope, lepsza Hiroszima bo Czarnobylu dość blisko nas i mogą zepsuć, a w Chinczykach to nie.
Odpisz
25 marca 2016, 09:16
@Windows_10: po 1 w Hiroszimie jest duże promieniowanie i mogą umrzeć a oni przed śmiercią uciekają
po 2 Hiroszma jest w Japoni
Odpisz
25 marca 2016, 09:23
@kubek2007: e tam, dla mnie Chiny i Japonia to jedno
Odpisz
25 marca 2016, 09:26
@Windows_10: nie dawnoi dla mnie też ale już nie
Odpisz
25 marca 2016, 10:59
@kubek2007: a dla mnie zawsze
Odpisz
25 marca 2016, 10:59
@Windows_10: ok
Odpisz
25 marca 2016, 10:59
@kubek2007: k
Odpisz
20 maja 2017, 14:48
@kubek2007: Co ty pie**olisz, jakie promieniowanie w hiroshimie
Odpisz
20 maja 2017, 15:26
@FullPain: byłem młody i głupii
Odpisz
20 maja 2017, 16:58
@kubek2007: wybaczam
Odpisz
20 maja 2017, 20:56
@FullPain: :)
Odpisz
7 listopada 2015, 10:01
Ja ostatnio czytałem artykuł o Czarnobylu, poszedł tam fotograf i zrobił zdj. jak tam jest NA PRAWDE dzisiaj - nawet tam teraz zamieszkują żubry (dam zdj.), rzadkie okazy orłów i inne rzadkie zwierzęta. Ale gdyby nie mówili, że tam jest syf, nie ma warunków do życia, to prawdopodobnie ludzie tam znowu zamieszkali i nie było by tych rzadkich zwierząt.
Odpisz
9 listopada 2015, 17:40
@wojtekrozrabiaka: Promieniowanie w Czarnobylu jest takie, jak w Warszawie, ale ludzie się boją historii tego miejsca.
Odpisz
9 listopada 2015, 18:01
@KingsMax: Jak tak jest, to w takim razie nie rozumiem ludzi, ponieważ jest wiele miejsc z okropną historią a ludzie z chęcią by tam jechali, dajmy na ten przykład Rosję, kobiety, dzieci i mężczyźni gdy byli przewieziani pociągiem to z zimna im oczy wypływały a i tak później okrutnie zabijani jak im cudem udało się przeżyć.
Odpisz
9 listopada 2015, 18:16
@wojtekrozrabiaka: Bo historia Czarnobyla sprawiła, że nikt tam nie mieszka, więc ludzie się boją, że przez to co się stało, nie da się tam żyć.
Odpisz
9 listopada 2015, 18:33
@KingsMax: Mieszka tam 550 osób, może do Prypeci by się przeprowadzili tam jest 0
Odpisz
9 listopada 2015, 20:03
@Awp_Asiimov: Do Prypeci się przeprowadzili? A do Wisły się przeprowadzili?
I ci ludzie nie mieszkają tam na stałe.
Odpisz
25 marca 2016, 09:24
@wojtekrozrabiaka: mój tata był w Czarnobylu, wrócił i żyje
Odpisz
10 listopada 2015, 14:54
Dużo wolnego mjejsca
Odpisz
9 listopada 2015, 21:32
Ostatnio rozmontowali komin z tej elektrowni, ja uważam że sam sarkofag i jego elementy to jest część historii, sztuki jak i zabytek oraz atrakcja turystyczna i nie powinni budować tej nowej osłony na niego i tak promieniowanie nie sięga poza niego, a już to że komin rozmontowali to dla mnie błąd, to jak odje**ć głowę sfinksowi bo " może spać na ludzi ", sory za taki przykład ale w każdym razie proszę o poparcie, Stalkerzy ;)
Odpisz
9 listopada 2015, 19:21
Chimery i Pijawki się nimi zajmą!
Odpisz
9 listopada 2015, 17:49
Wy się cieszcie, że się im tu nie podoba.
Odpisz
6 listopada 2015, 21:51
Oby ich pijawki zabiły xd
Odpisz
9 listopada 2015, 17:15
@Lordu: I snorki oblazły.
Odpisz
9 listopada 2015, 17:03
Najcieplej przy reaktorze, więc nie trzeba będzie ogrzewania!
Odpisz
6 listopada 2015, 21:08
No ku*wa a ja chciałem tam pojechać na wyciecze szkolnej...
Odpisz
6 listopada 2015, 23:17
@KapitanOczywisty: w mojej klasie zaproponowaliśmy taką wycieczke dla nauczycieli w 1 stronę
Odpisz
7 listopada 2015, 12:24
@JakubJJJ: My jedziemy tam na wycieczkę szkolną 3gim
Odpisz
7 listopada 2015, 09:37
Nie, bo zniszczą. ;_;
Odpisz
6 listopada 2015, 20:46
Jeśli do reaktora się nie będą zbliżać to ok.
Odpisz
6 listopada 2015, 20:56
Chyba jak się będą zbliżać.
Wtedy będzie okej.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 21:01
Ukraińce nad reaktorem budują kolejny płaszcz sklepienia. Więc...
Odpisz
7 listopada 2015, 08:11
właściwie to oni ciągle przesuwają arkę nad reaktor
Odpisz
6 listopada 2015, 23:19
Ej
Chciałem tam pojechać i nie chcę, żeby niszczyli to miejsce!
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 21:19
'Bardziej ciekawsza'. Desylekcja każde miejsce.
Odpisz
6 listopada 2015, 22:24
@UkoukoTFM: ech, wyprzedziłeś mnie :D
Odpisz
6 listopada 2015, 21:21
I tyle miejsca tylko dla siebie
Odpisz
6 listopada 2015, 20:59
Nie, bo mi jeszcze podwórko zasmiecą :(
Odpisz