Kiedy nie stać cię na obudowę do Pip-Boya
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2018, 00:02
@Konto usunięte: już jest
Odpisz
7 listopada 2015, 11:23
ja tam zrobiłem sobię obudowę od pip-boya z opakowania po grze od PSP.
Wiem f ch*j interesujące.
Odpisz
7 listopada 2015, 11:42
Daj zdjęcia
Odpisz
7 listopada 2015, 12:34
@Kambot: na razie tylko wyciełem otwór na wyświetlacz ale ok
Odpisz
7 listopada 2015, 12:36
@Kambot: perfekcyjne to to nie jest.
Odpisz
7 listopada 2015, 12:59
Śmiechłem :D
Odpisz
7 listopada 2015, 13:35
@Kambot: sam śmiechłem jak zobaczyłem co mi wyszło ;)
Odpisz
15 listopada 2015, 13:06
Można to gdzieś zamówić? ;)
Odpisz
15 listopada 2015, 14:29
za chwilę masowa produkcja :)
Odpisz
15 listopada 2015, 19:32
życzę powodzenia daj zdjecia jak skonczysz (; pod tym obraskiem (;
Odpisz
15 listopada 2015, 19:48
@lucky20: dzięki, ale wątpie że go skończę.
Odpisz
15 listopada 2015, 20:50
podazaj za marzeniami (;
Odpisz
15 listopada 2015, 22:20
@lucky20: dzięki.
Odpisz
16 listopada 2015, 01:41
i jak?
Odpisz
16 listopada 2015, 07:14
@flakin: raczej nie skończę.
Odpisz
30 grudnia 2015, 02:13
ja zrobiłem z lego technic i nice
Odpisz
5 listopada 2017, 13:21
@SHAWSHANK: I jak?
Odpisz
22 marca 2018, 14:53
@Polski_Kisiel: .
Odpisz
15 listopada 2015, 16:18
BiedBoy
Odpisz
15 listopada 2015, 14:52
9999999 rok - NOWY FALLOUT 100!
Odpisz
15 listopada 2015, 15:48
Nieśmieszne i troche żałosne
Odpisz
7 listopada 2015, 13:27
FALLOUT 4 HPYE
Odpisz
7 listopada 2015, 12:57
to już wyszło muszę sobie pobrać
Odpisz
7 listopada 2015, 12:18
Zrobie tak samo...
Odpisz