Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2015, 10:44
tylko mi i dlatego jestem na jeja
Odpisz
14 listopada 2015, 18:57
co ty powiedziałeś
Odpisz
14 listopada 2015, 19:00
Najpewniej uciekłeś w brzuchu jakiegoś dziecka
Odpisz
15 listopada 2015, 11:56
@niewiemcotuwpisaci: nie w oczach kota w którego się wcieliłem
Odpisz
15 listopada 2015, 11:57
@drollercastergirl: to co napisałem ;_;
Odpisz
15 listopada 2015, 10:02
Gdzie to, Rosja
Odpisz
14 listopada 2015, 22:03
Pamiętam. To były piękne czasy. Tylko obiadki średnie.
Odpisz
14 listopada 2015, 21:39
a może po prostu to dlatego żeby dinozaury się nie włamały? -.-
Odpisz
14 listopada 2015, 19:36
"Wronki" dla dorosłych.
Nazwijmy to "Biedronki".
Odpisz
7 listopada 2015, 12:51
Obóz zabaw - takie rzeczy jedynie w Korei.
Odpisz
7 listopada 2015, 13:06
może to jest obóz dla dzieci z adhd?
Odpisz
14 listopada 2015, 19:32
Ponieważ te huśtawki obrażały Kim-Jong-Una.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2015, 19:27
Mi się udało.. i dlatego tam nie wracam.
Odpisz
14 listopada 2015, 19:24
Mi to bardziej więzienie przypomina xd
Odpisz
14 listopada 2015, 18:53
To taki zakład karny, ale dla dzieci.
Odpisz
14 listopada 2015, 18:18
Może to dla czarnobylskich dziecio-kretów, które kopią podziemne tunele?
Odpisz
14 listopada 2015, 18:13
a może dlatego żeby żadne dziecko tam nie weszło
Odpisz
14 listopada 2015, 18:01
To je Rosja. Tego nis ogarniesz
Odpisz