Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jordan431

1 grudnia 2015, 00:15

Co to za pierdoły na tym Jeja.pl o mnie dają. Naprawdę nic lepszego do roboty nie ma?

Avatar polandball1

30 listopada 2015, 15:16

cyka blyat

Avatar RekinOstrodzioby

30 listopada 2015, 15:18

@polandball1: na serio cyka

Avatar Czyzyk5

30 listopada 2015, 15:25

@polandball1: Cyka stuł.

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 18:40

@polandball1: Сука блять

Avatar JPsoldier

30 listopada 2015, 16:13

Juz smieszniejsze są żarty nauczycieli

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 15:41

Ten obrazek był strasznie nie śmieszny, ale dlatego, że ocena była wysoka, to z przyzwyczajenia dałem 5...

Avatar PokerPros111

30 listopada 2015, 15:33

słabo śmieszne ja wam śmieszne powiem i autenotyk to ide se do kolegi on wyhodzi na dwur przed dom i sie drze ala akbar ja mu na to chyba ty a on w tedy wlas w gówno XDDDDDDDD #beka

Avatar Szoko

30 listopada 2015, 15:54

@PokerPros111: XDDDD

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 16:00

@PokerPros111: To co napisałeś jest tak głupie, że aż się zaśmiałem :(

Avatar Jasonicos

Edytowano - 30 listopada 2015, 16:05

Avatar asdf0

30 listopada 2015, 16:07

@PokerPros111: Figaro płakał, gdy to czytał. Bardzo.

Avatar JPsoldier

30 listopada 2015, 16:13

@PokerPros111: Ile masz lat ?

Avatar sylwon1234

30 listopada 2015, 16:26

@JPsoldier: Na minusie huehuehueahueh.

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 17:19

@PokerPros111: Zostanę grammar nazi od jutra...

Avatar MrStick

30 listopada 2015, 17:36

Jestem z tobą...

Avatar mrkhrova

30 listopada 2015, 17:58

@PokerPros111: Nobody cares.

Avatar PokerPros111

30 listopada 2015, 19:13

to nie głupie to autenotyk

Avatar
arbuziec

30 listopada 2015, 15:29

nie śmieszne -.-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Brawo za czujność!

A, okej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka