Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Brawo za czujność!
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2015, 00:15
Co to za pierdoły na tym Jeja.pl o mnie dają. Naprawdę nic lepszego do roboty nie ma?
Odpisz
30 listopada 2015, 15:16
cyka blyat
Odpisz
30 listopada 2015, 15:18
@polandball1: na serio cyka
Odpisz
30 listopada 2015, 15:25
@polandball1: Cyka stuł.
Odpisz
30 listopada 2015, 18:40
@polandball1: Сука блять
Odpisz
30 listopada 2015, 16:13
Juz smieszniejsze są żarty nauczycieli
Odpisz
30 listopada 2015, 15:41
Ten obrazek był strasznie nie śmieszny, ale dlatego, że ocena była wysoka, to z przyzwyczajenia dałem 5...
Odpisz
30 listopada 2015, 15:33
słabo śmieszne ja wam śmieszne powiem i autenotyk to ide se do kolegi on wyhodzi na dwur przed dom i sie drze ala akbar ja mu na to chyba ty a on w tedy wlas w gówno XDDDDDDDD #beka
Odpisz
30 listopada 2015, 15:54
@PokerPros111: XDDDD
Odpisz
30 listopada 2015, 16:00
@PokerPros111: To co napisałeś jest tak głupie, że aż się zaśmiałem :(
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2015, 16:05
@PokerPros111: #nie
Odpisz
30 listopada 2015, 16:07
@PokerPros111: Figaro płakał, gdy to czytał. Bardzo.
Odpisz
30 listopada 2015, 16:13
@PokerPros111: Ile masz lat ?
Odpisz
30 listopada 2015, 16:26
@JPsoldier: Na minusie huehuehueahueh.
Odpisz
30 listopada 2015, 17:19
@PokerPros111: Zostanę grammar nazi od jutra...
Odpisz
30 listopada 2015, 17:36
Jestem z tobą...
Odpisz
30 listopada 2015, 17:58
@PokerPros111: Nobody cares.
Odpisz
30 listopada 2015, 19:13
to nie głupie to autenotyk
Odpisz
30 listopada 2015, 15:29
nie śmieszne -.-
Odpisz