Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2015, 17:12
Znam ten bul.
Odpisz
8 listopada 2015, 17:56
@UkoukoTFM: Jesteś taki sexy, ale...ten "bul"!
Odpisz
8 listopada 2015, 18:01
Dziękuję :* (jakby co to to ja na avatarze)
Odpisz
8 listopada 2015, 18:02
@UkoukoTFM: Wiem, a myślisz, że co komplementowałem? :v
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2015, 18:03
Jesteś taki romantyczny. Geju.
Odpisz
8 listopada 2015, 18:07
@UkoukoTFM: Dziękuje homosie. :P A tak na serio to wolę cycki.
Odpisz
8 listopada 2015, 18:14
też
Odpisz
8 listopada 2015, 19:19
A ja shemale
Odpisz
30 listopada 2015, 20:17
Tak, tak, już wszyscy o tym wiedzą.
Odpisz
30 listopada 2015, 20:19
Kill it. Reward: 100000 XP and 1000 gold coins.
Odpisz
30 listopada 2015, 22:24
@UkoukoTFM: Łączę się z tobą w bulu i nadzieji.
Odpisz
30 listopada 2015, 23:09
*odcina mu penisa* skoro lubisz kobiety z pensiem maja teraz gdzie pchać
Odpisz
31 maja 2021, 00:29
@UkoukoTFM: bul bul bul bul
Odpisz
30 listopada 2015, 20:18
Ortografia w dzisiejszych czaszach to podstawa.
Odpisz
30 listopada 2015, 20:35
@JuliaMis14: Czaszach...
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:31
@Enearalis: To było napisane specjalnie
Odpisz
27 kwietnia 2018, 20:56
@JuliaMis14: nje fcalr
Odpisz
1 grudnia 2015, 00:47
Grammar Nazi thug life.
Odpisz
30 listopada 2015, 23:17
przecież to pedałek.
Odpisz
30 listopada 2015, 23:21
@piokoxd: Taki padałek może rozpie**olić całą Twoją rodzinę naraz włącznie z tobą. Z odległości kilometra i za metrowym murem.
Odpisz
30 listopada 2015, 20:54
Lub u chłopaka ( ͡º ͜ʖ ͡º)
Odpisz
30 listopada 2015, 21:31
@Nela2123: lub u krowy
Odpisz
30 listopada 2015, 22:54
@xXx_SmasherPL_xXx: nie lubie jak krowa muczy przez ó :(
Odpisz
30 listopada 2015, 22:54
Fiem jak to jezd, duszo laseg które znam pirze z tyloma błendami rze asz oczy bolom :(
Odpisz
30 listopada 2015, 21:01
Zgodze sie z tym, ortografia to podstawa i czeba się jej óczyć
Odpisz
30 listopada 2015, 20:32
Jeśli jej ortografia jest słaba to nie jest taka za**bista :P
Odpisz