Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Nie po oczach
Niegrzeczny Oskarek
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2022, 17:22
Xd
Odpisz
26 stycznia 2020, 11:31
Fuck
Odpisz
6 marca 2013, 14:12
Pisze fu**
Odpisz
12 lipca 2012, 14:00
Nie wiem gapie sie i nie rozumie
Odpisz
12 lipca 2012, 14:40
@Hubertus999: to ślepy jesteś :)
Odpisz
12 lipca 2012, 14:46
@Hubertus999: Z pomarańczowych 'pasków' na rybie wychodzi słowo F*ck -,-
Zespół Touretta cec***e się np. nadmiernym mruganiem powiekami, ciągłym i niekontrolowanym używaniem inwektyw (obelg) czy pluciem na innych i niekontrolowane ruchy. W obrazku chodzi o wadę niekontrolowanego używania obelg.
Odpisz
12 lipca 2012, 17:22
Przecież on napisał że zajarzył, więc po co mu tłumaczysz?
Odpisz
12 lipca 2012, 19:37
@chupacabra001: Najpierw napisał "Nie wiem gapie sie i nie rozumie" kiedy mu pisałem 'tłumaczenie' wtedy napisał "AAAAAAAAAAAaa na tej rybce pisze *** XD".
Odpisz
12 lipca 2012, 21:21
Dzięki,tylko ze napisałem ze zrozumiałem ;)
Odpisz
13 lipca 2012, 10:38
Ty mu napisałeś tłumaczenie 7 minut po tym, jak zajarzył, patrz na godzinę dodania komentarzy. :-\
Odpisz
13 lipca 2012, 13:39
@chupacabra001: Ja prd. Bo przez ten czas pisałem ten komentarz, szukałem w google dokładnej definicji choroby Touretta, kiedy napisałem i wysłałem okazało się ze poszło do spr. -,- i musiałem od nowa pisać... a stronki nie odświeżałem, dlatego nie wiedziałem że już się skapną.
Musisz być taki dociekliwy?
Odpisz
14 lipca 2012, 13:29
Oczywiście, muszę. :-)
Odpisz
14 lipca 2012, 17:48
@chupacabra001: Cieszę się :-]
Ale na-spamiliśmy... :c
Odpisz
15 lipca 2012, 12:25
Ja to za spam nie uważam. :-]
Odpisz
28 lipca 2012, 15:40
@Hubertus999: tam jest napis fock
Odpisz
9 grudnia 2012, 21:06
@pataraka: tam jest napisanie ***
Odpisz
21 grudnia 2012, 15:00
@tejo155: wiem, ale nie chce żeby wyszła cenzura
Odpisz
14 lipca 2012, 15:34
ta ryba mnie dobija
Odpisz
13 lipca 2012, 19:27
dobre to ,hehe
Odpisz
13 lipca 2012, 11:00
***
Odpisz
12 lipca 2012, 22:10
O LOL!
Odpisz
12 lipca 2012, 19:29
f*** XD
Odpisz
12 lipca 2012, 14:42
nieala ta ryba
Odpisz
12 lipca 2012, 14:39
AAAAAAAAAAAaa na tej rybce pisze *** XD
Odpisz
12 lipca 2012, 11:36
*** :p dobre dobree... Zajarzylem Po kilku minutach
Odpisz
12 lipca 2012, 11:07
Przez minute nie jarzyłem o co chodzi , tera już wiem 5/5
Odpisz
12 lipca 2012, 10:55
haha XD
dobre 5/5
Odpisz
12 lipca 2012, 09:54
hahaha :D
5/5
Odpisz