Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2015, 18:25
Przecież nie ma Boga i nieba...
Odpisz
9 listopada 2015, 19:01
@Papulo: a jeśli jest? >;) (przygotowywuje popcorn)
Odpisz
9 listopada 2015, 20:26
To umre z wiedza ze niema Boga. I tyle xd
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:10
@Papulo: Niezła próba wywołania shitstormu na masę ogólnojejową.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:44
@Papulo: i trafisz do piekla, nic takiego, tylko wiecznosc meczarni
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:40
@Mirasna: A z tym, to nie jestem w pełni pewien. Jak umrę to zapytam jak to dokładnie jest.
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:24
Zawsze miałem niezłe próby (bierze poduszke i płacze)
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:25
@Mirasna: Kazdy widzi inaczej pieklo jak i niebo. A w razie czego trafie do czyśca XD
Odpisz
11 czerwca 2016, 14:24
@Papulo: popieram
Odpisz
27 sierpnia 2018, 13:18
@Papulo:
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:43
Oczy tego Boga wyglądają trochę jak...
Odpisz
8 listopada 2015, 21:05
Bóg - geniusz zła.
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2015, 21:10
W końcu to on stworzył zło.
Odpisz
9 listopada 2015, 04:26
@DMCJCD: I wszystko...
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:34
@DMCJCD: Bóg nie stworzył zła tak jak to myślisz mały gimbusku. Zło to nic innego jak brak dobra. A teraz idźkaj to wszystko przemyśl.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:35
@VanQuisch: *gimnazjalisto
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:36
@DMCJCD: Rozpocząłem shitstorm?
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:37
@DMCJCD: Pewnie uważasz się za ateistę. Zgadłem?
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:38
@VanQuisch: Nie? Jestem chrześcijaninem...
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:43
@VanQuisch: Bóg oddzielił światło (dobro) od ciemności (zło), te 2 rzeczy były wcześniej, ale pomieszane z sobą.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:44
Bóg - geniusz dobra.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:44
@DMCJCD: No to tutaj nasza rozmowa się kończy ponieważ nie moim zadaniem jest ocenianie innych.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:45
@KingsMax: Kiedy Bog tworzyl swiat to zla jeszcze nie bylo.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:48
@KingsMax: Troszkę nielogiczne ponieważ skoro przed Bogiem nic nie było a Bóg stworzył świat dobrym to skąd w twojej interpretacji jest zło?
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:38
@VanQuisch: usuń konto świętoszku
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:42
@Mirasna: Bóg oddzielił dobro od zła. Czyli z chaosu, stworzył jakąś równowagę.
Odpisz
8 listopada 2015, 21:06
To oznaczałoby że wegetarianie wolą iść do piekła tak ?
Odpisz
8 listopada 2015, 21:51
@Segiusgs: niebo jest dla każdego
Odpisz
8 listopada 2015, 22:41
@UkradliMiAvatar: Nieba nie ma [_____________________________] Wystarczy?
Odpisz
9 listopada 2015, 07:27
@eRJot: +1 ziomek, a tutaj moje wsparcie dla Ciebie, wezmę część hejtów na siebie : \_____/
Odpisz
9 listopada 2015, 14:54
@CzornyProrok: Dzięki!
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:36
@eRJot: Skoro nie ma nieba to co to jest to nad nami? To takie niebieskie i nieskończone a za tym jest kosmos.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:44
@VanQuisch: Dokładnie.
Ps. Jak ją kocham czytać, gdy ktoś coś krytykuje, a nie ma o tym zielonego pojęcia.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:11
No to będzie żarcie.
Odpisz
9 listopada 2015, 08:11
Wegetarianie do piekła >:-D
Odpisz
9 listopada 2015, 09:04
@Windows_10: Offfff. fuck.
Odpisz