Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wiska2002

Edytowano - 9 marca 2013, 09:38

:)

Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 00:40

@Wiska2002: Aha.

Avatar kajtekk

13 grudnia 2015, 09:14

Jak jestem chory, to pies się oddala a kot właśnie przychodzi...

Avatar abuq1

10 marca 2017, 18:48

@kajtekk: A co jeżeli kot cieszy się twoim bólem, a pies aż nie może patrzeć jak chorujesz?

Avatar Adamvvv1488

Edytowano - 21 grudnia 2016, 14:26

głupie 0/10 tak koty nie robią! jak mnie nie było w domu jak ja byłem naprzykład:u cioci to jak przyszłęm do domu to mój kot od razu przychodzi do wejścia do domu i się wita

Avatar arceus1

15 grudnia 2015, 20:29

wole psy bardziej przyjacielskie

Avatar LadySif

31 stycznia 2015, 13:55

Ja tam lubię zarówno koty jak i psy. Kiedy wracam do domu moja suczka zawsze mnie ciepło wita z kolei koty prawie zawsze towarzyszą mi podczas spaceru.

Avatar adat26

20 grudnia 2014, 21:39

ja wole psy ale to moim zdaniem ja rozumiem że każdy ma inne zdanie

Avatar
Konto usunięte

20 października 2014, 18:56

Pies, czy kot? Ta nieskończona walka dzieli populację ludzką na dwie części. MOIM ZDANIEM kot i pies są sobie równi i nie można stwierdzić, które zwierzę jest lepsze.

Avatar Rander

7 grudnia 2014, 19:22

Psy przyłączyły się do ludzi dużo dużo dużo wcześniej , tym punktują ;-;

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2014, 14:17

Koty i psy są najlepszymi zwierzętami domowymi ale przyznać moge że psy są o malutką odrobinę lepsze ale bez sęsu obrazek pies ma osobowości a kot nie? Weście już nie róbcie se żartów z kotów!

Avatar MrStick

12 października 2014, 17:15

Sowy też ok

Avatar mikulek04

11 lipca 2012, 01:48

-.-
Gdy wracam do domu, kot podnosi ogon, wącha wszystko i ociera się o nogi.
Gdy jestem smutna, kot mnie rozśmiesza.
Gdy chcę go ukarać, spier.ala.
Gdy jestem samotna, biorę kota.
Dodatkowe zalety:
+Mruczą
+Są miękkie i puszyste
+Są piękne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kubage123

5 października 2013, 11:32

@mikulek04: zgadzam sie

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2014, 16:54

@mikulek04: masz racje koty też przybiegają do drzwi ale dla mnie psy i koty są tak samo fajne :) zwłaszcza że mam psa i kota

Avatar Ametyst

Edytowano - 21 września 2013, 19:32

Nie prawda! Moja babcia kiedyś miała taką mądrą, miłą kotkę. Nazywała się Tina. Jak mi o niej opowiadała to się tak wzruszyłam, że prawie się rozbeczałam. Taka mądra była! Jak moja babcia była chora to Tina się obok niej kładła i ją ogrzewała. Tina wyskoczyła przez okno. Moja babcia mieszka na 5 piętrze. Biedna Tina...
A tak pozatym to ja np. wolę koty.
Mój pies ma wszystko w dupie i tylko lata wszędzie, ciągle ucieka, nie ma go po kilka dni, zgłodnieje - wróci, najje się i dalej! Dostał kilka razy po łapie, że teraz cały czas podczas biegania klueje i nic go to nie nauczyło. Już nawet za nim nie płacze jak ucieka. Czasem myślę, że on mnie w ogóle nie kocha, tylko ja go "dokarmiam" i tyle...
Coraz bardziej żałuję, że nie mam kota...

Avatar CityOfAngel

6 września 2015, 19:08

@Ametyst: Nie pomyślałaś może o tym, że to twoja wina? Może ty go tak wychowałaś. Nie bawiłaś się z nim, nie interesował cię on. Pomyśl też o tym.

Avatar sradzikxd

21 lipca 2012, 09:48

psy są dużo lepsze od kotów.pies to w końcu najlepszy przyjaciel człowieka !!!!!!

Avatar fryUaj

14 maja 2013, 20:41

@sradzikxd: Tak się MÓWI tylko ktoś to kiedyś wymiślił i się przyjęło.

Avatar Wilczyca112

4 lipca 2013, 14:37

@fryUaj: nie bez przyczyny
-.-

Avatar KochamPolskieDrogi

19 lipca 2012, 10:33

Kiedyś jeden kot siedział mi na kolanach przez pewien czas, aż tu nagle jak mnie ***a podrapał, w dupię mam te koty.

Avatar fryUaj

14 maja 2013, 20:39

@KochamPolskieDrogi: Koty poddrapują, kiedy są szczęśliwe...

Avatar Senders

16 lutego 2013, 08:04

ewa_mysz - zgadzam się całkowicie, ten obrazek jest kłamstwem, koty nie przywiązują się od razu do człowieka ponieważ są mądrzejsze i mają charakter, ale jak już się przyzwyczają to nie mogą bez człowieka wytrzymać, bo są bardzo towarzyskie, uwielbiają pieszczochy i zabawy, a gdy ktoś jest smutny jest wręcz przeciwnie niż na tym obrazku. Koty to wyczuwają i próbują Cię rozweselić

Avatar deadxp

16 kwietnia 2013, 20:24

@Senders: Tak ale psy to robią szybciej i lepiej.

Avatar Wiska2002

3 lutego 2013, 21:17

jejku ten Beagle jest słodki....
mój ***er Spaniel Angielski też tak robi ; p

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2013, 21:39

@Wiska2002: Chodzi o cockera spaniela angielskiego? Też mam.

Avatar Wiska2002

9 marca 2013, 09:53

Tak, ale nie wiem czego nałożyli cenzurę na słowo c o c k e r ...

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2013, 18:49

ja tam lubię psy i koty kiedyś miałam kota i nie był taki jak ten na obrazku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar magdaaaa
Dodane przez: magdaaaa

Niegrzeczny Oskarek

Phi!

Trzykrotny T

Nie po oczach

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka