Kobieto, jeśli twój facet
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Co za przypadek
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2012, 12:07
ta a moj tata nie pije nie gra na pc nie pyskuje i zyje
Odpisz
23 marca 2016, 23:11
@Vixa_: Ale zdradza Ci mamę, a pije jak nie paczasz.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:06
@Archeologwinternetach: Ale jak?
Odpisz
27 lutego 2018, 23:15
@Archeologwinternetach: Archeologu, ty też zmieniłeś avatara? Ty też?
Odpisz
24 marca 2018, 09:12
@Archeologwinternetach: o elo
Odpisz
24 marca 2018, 09:31
@Windows_10: Pomelo
Odpisz
24 marca 2018, 11:22
@Archeologwinternetach: no cze
Odpisz
13 czerwca 2018, 13:49
@Windows_10: Elo.
Odpisz
13 czerwca 2018, 13:51
@Archeologwinternetach: <3
Odpisz
4 lutego 2019, 08:25
@Grzechoooo: Witam.
Odpisz
4 lutego 2019, 12:37
@Archeologwinternetach: czemu zmieniłeś avatar na srebrną łopatę?
Odpisz
13 lutego 2014, 14:41
ten pierwszy obrazek jest z KaeN Historia Pewnej Milosci
Odpisz
10 lipca 2012, 13:28
Mężczyzno jeżeli twoja kobieta nie:
narzeka
wydaje miliardy złotych na ubrania
co 2 minuty się nie przebiera
szturchnij ją kijem
być może nie żyje
Odpisz
10 lipca 2012, 15:17
i jeszcze jak nie siedzi na fejsie
Odpisz
14 lipca 2012, 10:53
Mogłeś chociaż napisać jakieś bardziej realne rzeczy, a tak wyszło kiczowato.
Odpisz
14 lipca 2012, 20:33
@Heniu_z_Tesco: Ja mam ale nie korzystam ;)
Odpisz
25 kwietnia 2013, 12:46
Jestem zombie xD
Odpisz
25 kwietnia 2013, 15:06
@chihuahua111: Tylko szkoda że napisałem to rok temu :D
Odpisz
25 kwietnia 2013, 17:19
Co z tego ze rok temu? Kiedy dowiaduje sie ze jestem zombie nie zwracam uwagi na czas XD
Odpisz
14 lipca 2012, 13:59
no kur.wa a jezeli tak chłopak robi to kobieta mówi ze facet jest świnią ci.otą i wgl.
Weź zrozum tu kobiet i świat
Odpisz
14 lipca 2012, 11:38
uff
całe szczęście siedzę przed komputerem...
Odpisz
11 lipca 2012, 01:45
Żyje, ale nie w tym świecie ._.
Odpisz
10 lipca 2012, 16:03
@Haniu_z_Tesco: Jestem kobietą i nie mam fejsa :)
Odpisz