Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2015, 09:42
może rozporek się zepsół
Odpisz
12 listopada 2015, 16:20
@ALKATRAZ: Znany problem :D
Odpisz
27 maja 2019, 15:23
@GodBlessAmerica: Osz ty, masz taki sam avek jak ja :-)
Odpisz
27 maja 2019, 15:24
@GodBlessAmerica: Poproszę o reaction mema ze spidermanem :-)
Odpisz
12 listopada 2015, 08:34
Ja mam w klasie takiego Rafała, który to robi przez wszystkie lekcje i ma w dupie nauczycieli.
Odpisz
12 listopada 2015, 14:57
@rozwalgo: musi mieć pojemną dupę
Odpisz
12 listopada 2015, 17:02
@rozwalgo: Jezus Maria, też mamy takiego Rafała i TAK SAMO się zachowuje :O I przy okazji jest gruby :p
Odpisz
13 listopada 2015, 22:12
@rozwalgo: ale z niego hardkor ach ta dzisiejsza podstawówka
Odpisz
14 listopada 2015, 00:13
@Pro100WGebe: *gimbazjum
Odpisz
12 listopada 2015, 19:40
Ja czasem gapię się na kroczę, choć nie noszę telefonu do szkoły :p
Odpisz
12 listopada 2015, 14:56
bardzo naturalnie
Odpisz
12 listopada 2015, 14:30
Zwykle chowam za piórnikiem, a jak nauczyciel/-ka podchodzi to po prostu gaszę i kładę pod zeszyt/książkę, chyba że to religia, wtedy po prostu telefon leży na ławce.
Odpisz
11 listopada 2015, 22:31
Duh, telefon w piórnik :l
Odpisz
12 listopada 2015, 00:46
a co jeśli mam piornik stalowy?
Odpisz
12 listopada 2015, 03:19
@WolfWolfyWolf: Sprzedaj zanim zarezerwieje i straci na wartości
Odpisz
12 listopada 2015, 13:00
@GodBlessAmerica: akurat ten piornik mi mieści to co potrzebuje czyli ekierki itp. długopisy, ołówki, linijkę oraz cyrkiel
Odpisz
12 listopada 2015, 09:22
ja zawsze trzymam telefon w piórniku, ale i tak rzadko go używam
Odpisz
12 listopada 2015, 08:48
Anon: Co robisz pod tą ławką?
Odpisz
12 listopada 2015, 07:32
Dat paint
Odpisz
11 listopada 2015, 22:11
Ach te problemy gimnazjalistów :V.
Odpisz
12 listopada 2015, 07:29
Ja tam na sprawdzianie sciągałem z telefonu który był na ławce c;
Odpisz
11 listopada 2015, 23:57
Ja tam śpię na lekcjach :v
Odpisz
12 listopada 2015, 03:20
@ZakochanYwPudlu: A za 5 lat ... "Ja tam pracuję w McDonald's.. mam się świetnie"
Odpisz
12 listopada 2015, 06:58
@GodBlessAmerica: Przepraszam Cię bardzo :) ale mam dobre oceny :))
wiec nie mam się czego bać a ogólnie to tak i tak wszyscy skończą w Mc
Odpisz
12 listopada 2015, 07:18
@GodBlessAmerica: Mówisz o mojej siostrze? Ona JUŻ jest w Mc Donaldzie. :')
Odpisz
12 listopada 2015, 06:54
Jestem prawy i nigdy nie skorzystałem z telefonu w czasie lekcji.
Odpisz
9 listopada 2015, 16:13
podpierasz sie ręką i udajesz zamyślonego.
Dziala perfekcyjnie.
Odpisz
12 listopada 2015, 05:51
@Sebzer: nie działa
Odpisz
12 listopada 2015, 03:18
Ja w jednej ręce trzymałem telefon ,w drugiej długopis i starałem się ,żeby długopis wystawał poza blat ławki i sprawiałem wrażenie ,ze się nim bawię i nigdy nikt mnie w ten sposób nie nakrył na korzystaniu z telefonu ;p
Odpisz
11 listopada 2015, 23:55
D € B ¡ |_ E
Odpisz
12 listopada 2015, 09:27
@kcelej21: W y q ^ E % D @ L @ J
Odpisz
12 listopada 2015, 18:08
@thepolishguy: nope.
Odpisz