Najsilniejszy ze wszystkich
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Ikony
Deal życia
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2015, 20:40
Jest lepszy niż Goku i Vegeta?
Odpisz
12 listopada 2015, 20:43
@Piotro165: wg tego anime to tak. XD Ale to jest tylko komedia a nie tasiemiec i o to w tym chodzi że ma być niewyobrażalnie silny :P
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 21:30
@Piotro165: tak jest nawet crossover , w którym nie są w stanie mu nic zrobić
Odpisz
14 listopada 2015, 15:26
@Saitama: Oglądałem to anime i nie wydaje mi się że Saitama ma szanse z Goku
Odpisz
15 listopada 2015, 00:01
@Piotro165: No widzisz jakie zaskoczenie a Goku mu nie był w stanie mu nic zrobić taki Saitama jest potężny
Odpisz
15 listopada 2015, 08:57
@Saitama: Jedno mu za dużo wiem ale lubie krowy
Odpisz
16 listopada 2015, 16:07
@Saitama: serio nie uważam , że Saitama miałby szanse z Goku
Odpisz
16 listopada 2015, 18:14
@Piotro165: Nie musisz uważać on po prostu ma a nawet by go pokonał jednym ciosem (potwierdzone info )
Odpisz
16 listopada 2015, 20:15
@Saitama: jak potwierdzone?
Odpisz
16 listopada 2015, 21:23
@Piotro165: Przecież napisałem że się z nim oficjalnie bił i Goku przegrał XP mają połączenie mang takie zrobione dla fanòw żeby nie musieli się kłócić kto jest silniejszy ... Saitama jest silniejszy
Odpisz
17 listopada 2015, 16:00
@Saitama: Daj link
Odpisz
17 listopada 2015, 17:03
@Piotro165: Wygoogluj sobie XP Jest przynajmniej 8 działających stron
Odpisz
17 listopada 2015, 22:09
@Saitama: nie wygrałby
Odpisz
18 listopada 2015, 15:31
@Piotro165: To już jest oficialnie zatwierdzone że jest najsilniejszy ale kk
Odpisz
18 listopada 2015, 20:36
@Saitama: Goku ma ssjg i jeśli nawet w tym by nie wygrał mógłby teleportować go do piekła
Odpisz
18 listopada 2015, 21:05
@Piotro165: A on by się z tamtąd wydostał i tak btw Goku nie zdążyłby bo SAITAMA jest tak szybki że potrafi się teleportować
Odpisz
15 marca 2020, 11:03
@Saitama: nie ma to jak jako argument dać fan mange
I tak to porównanie jest durne bo shounen i parodia shounena ale akei
Wystarczy zobaczyć db by wiedzieć kto wygra
Saitama już w pierwszym sezonie nie wszystkim dał rady z one punchowac
Z czego tych którym dał rady
Można przyrównać mocą do pierwszego dragon balla
Saitame bym dał na wczesny początek db z
A i tak na poziom ziemian
Ogólnie
Nie ma co porównywać
Saitama rozwala jakiś leszczy jednym ciosem i już najsilniejszy
Goku na spokojnie w połowie z mógł niszczyć planety już dawno
A teraz jeszcze moc Bóg
Ultra instynkt
W og mam takiego kolesia jak Jiren co nie
Który póki co jednak jest nawet silniejszy od goku
Aaa no i jeszcze Fuzje goku i vegety które stają się silniejsze razem z nimi
Odpisz
8 listopada 2016, 16:54
Jakiś edytowany ten Goku...
Odpisz
12 listopada 2015, 14:47
Nie oglądam anime i nie znam żadnego.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 14:56
Myślałem, że jestem jedyny.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 15:08
@cieniste: Chyba my jestesmy jedyni
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 15:13
Nawet Czarodziejki z Księżyca nie znasz? lel
A może chociaż Pszczółka Maja lub Muminki?
Odpisz
12 listopada 2015, 16:42
Ostatnie anime jest lepsze os tych wszystkich na górze
Odpisz
12 listopada 2015, 17:36
@Myszkapl: Nigdy nie uznawałem faktu, iż pszczółka Maja lub Muminki są anime.
Odpisz
12 listopada 2015, 17:47
No cóż, są też osoby, które odrzucają teorię heliocentryczną, i ewolucję...
Odpisz
12 listopada 2015, 20:49
@Myszkapl: Jak to jest, że nie przepadam za twoimi wypowiedziami na temat np. religi, ale przy każdej innej chciałbym wstać i zaklaskać XD dziwne uczucie :)
Odpisz
12 listopada 2015, 21:00
@pelus1999: Wystarczy nie poruszać przy mnie tematu religii i polityki i wszyscy będą szczęśliwi :)
Odpisz
25 czerwca 2016, 18:06
@Myszkapl: Muminki powstały w koprodukcji japońsko-fińsko-holendersko-francuskiej, więc takie z tego anime że ho ho, szczególnie że oparte są na serii książek fińskiej autorki.
Co do pszczółki to powstała w koprodukcji austriacko-japońsko-zachodnioniemieckiej, ale tutaj już można się zgodzić co do bycia anime.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 21:22
Ichigo te włosy miał tylko przez chwilę
(ten trzeci)
Odpisz
25 czerwca 2016, 15:22
@PanSowa12: Nie powiedział bym .
W tej formie był tylko przez chwilę , a takie długie włosy miał już parę razy wcześniej podczas trwania serii choć rosły mu tylko przy całkowitym przejęciu przez Hichigo.
Odpisz
25 czerwca 2016, 15:25
@Konata_Kawaii: takie czarne włosy miał tylko raz w serii
Odpisz
25 czerwca 2016, 15:28
@PanSowa12: Napisałam że w tej formie był tylko przez chwilę . Tylko trochę źle się wyraziłam .
Odpisz
25 czerwca 2016, 15:31
@Konata_Kawaii: a zresztą pacz na datę tego komentarza. jak daleko się zagłębiłaś, czy to tylko jest na głównej?
Odpisz
25 czerwca 2016, 16:34
@PanSowa12: A tak sobie przeglądam stare obrazki :]
Odpisz
25 czerwca 2016, 16:56
@Konata_Kawaii: acha
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2015, 22:56
Przynajmniej jestem najsilniejszą postacią (tak wiem mòj autor jest bardzo kreatywny , powiedział on jest najsilniejszy i koniec )
Odpisz
9 listopada 2015, 23:52
@Saitama: Osobiście uważam że to dobrze że oszczędził nam tych 184969549647 odcinków treningu
Odpisz
9 listopada 2015, 23:58
@Saitama: Po za tym dzięki temu jest w tym epickoś oraz chumor
Odpisz
12 listopada 2015, 15:59
@DDGKeu: Chumor?!? SERIO KU*WA?!? CHUMOR?!?!?!
Odpisz
12 listopada 2015, 16:30
@kamykPL: Chumorystyczne rzonkile kszyczą na dżewa podczas bóży.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 16:34
@TheTemplar: hyba potczas sie pisze cnie?
Odpisz
12 listopada 2015, 16:37
@MCAssassin: O h*j, pszepraszam.
Odpisz
12 listopada 2015, 16:40
@TheTemplar: nje ma sprafy templariuszu
Odpisz
12 listopada 2015, 16:48
@MCAssassin: Nje ić dzisiai na przyjencie.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 17:03
@TheTemplar: jakje przyjendzie?
Odpisz
12 listopada 2015, 17:56
@MCAssassin: To asasasysasyńzgie tajne.
Odpisz
12 listopada 2015, 18:00
@TheTemplar: ło świenta Minrewo i śnięty Partyku... zapimniałem ;-;
Odpisz
12 listopada 2015, 18:02
@MCAssassin: Nje ić tum.
Odpisz
12 listopada 2015, 18:08
@TheTemplar: czymó?
Odpisz
12 listopada 2015, 18:27
@MCAssassin: Uwież mi.
Odpisz
12 listopada 2015, 18:30
@TheTemplar: ale czymó?
Odpisz
12 listopada 2015, 18:41
@MCAssassin: Nje mugem powidziedź.
Odpisz
12 listopada 2015, 18:45
@TheTemplar: Óżoncam pogżep kamyka, przyjciecie?
Odpisz
12 listopada 2015, 18:46
@SirPomarancza: Ale jego zwuogi spłoneuy.
Odpisz
12 listopada 2015, 18:54
@TheTemplar: ro pujte bo hcem wieciedź.
Odpisz
12 listopada 2015, 19:33
@MCAssassin: No to repst inn piecys.
Odpisz
12 listopada 2015, 19:37
@TheTemplar: ite zopaczydź
Odpisz
12 listopada 2015, 20:46
@MCAssassin: wtf? Nie czaje czegoś. podczas jest poprawne, a potczas nie. i sam napisałeś chyba a nie Chyba. ale jeżeli to miał być żart a ja się nie wczułem to sorry.
Odpisz
13 listopada 2015, 13:27
@Saitama: Twój autor jest bardzo kreatywny, większość zrobiła by coś w stylu Dragon Balla
-Postać ciągle trenuje
- Coraz silniejsi przeciwnicy
- Nieśmieszne żarty
Odpisz
13 listopada 2015, 16:22
@pelus1999: to był żart :D
Odpisz
15 listopada 2015, 08:55
@kamykPL: Tak jest w tym chumor bo przeciwnik wyraża długi monolog a potem dostaje wpie**ol jednym ciosem ,a w dodatku przez cały czas myślał co tu będzie dzisiaj na obiad itp )
Odpisz
15 listopada 2015, 09:03
@Saitama: Chodzi mi o pisownię tego wyrazu...
Odpisz
30 grudnia 2015, 15:41
@Saitama: No bo on jest najsilniejszy...
Odpisz
21 listopada 2015, 09:06
zygarde
Odpisz
12 listopada 2015, 14:37
Myślę ,że One Punch Man mógłby pokonać Goku .
TU MASZ PUDŁO NA HEJTY (dla przesadnych fanów Dragon Balla) l__________l
Odpisz
12 listopada 2015, 15:14
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Zgadzam się.
Odpisz
12 listopada 2015, 16:35
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Masz zupełną rację. Ciekawe jakby wyglądały ich wspólne ćwiczenia oraz walka. (4 odcinki i ginie Kirilin)
Odpisz
12 listopada 2015, 16:41
@sok930: Nie chciałbym tego zobaczyć.
One punch jest 1000 razy lepsze niż Dragon Ball czy Naruto
Odpisz
12 listopada 2015, 16:50
OPM dopiero się zaczyna nie chwały dnia przed zachodem słońca. (Manga też jest dobra. Teraz czekać na kolejne odcinki a poza tym wychowałem się na DB i Naruto.)
Odpisz
12 listopada 2015, 22:29
Bez przesady XD Dragon Ball to klasyk i nie może się równać z sezonówką ;d Ale patrząc na to ,że Saitama nie jest jak typowy shounenowy bohater i nie czekałby aż Goku wejdzie w jaki kolwiek SSJ i by go pokonał .
Odpisz
17 listopada 2015, 22:06
@tylko_ja_jestem_po_zerze: nie wygrałby
Odpisz
9 listopada 2015, 22:10
Co to za postacie na 3,4 ?
Odpisz
9 listopada 2015, 22:36
@DDGKeu: 3 to Ichigo z Bleacha
Odpisz
9 listopada 2015, 22:44
@DDGKeu: 4 nie znam ale podejrzewam że to postać z ruroni kenshin
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2015, 23:14
@TropicielMaciej: ichigo jest rudy a ten na 3 zdjęciu ma czarne włosy
Odpisz
9 listopada 2015, 23:49
@TropicielMaciej: Jak to ichigo to ja jestem rudy
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 01:23
@Quest123: spoiler : final getsuga tensho inaczej mugetsu ostateczny atak tensą zangetsu zmienia rudą truskawę w właśnie takiego czarnowłosego badassa. Aizen na hita... i w końcu rudy stal się człowiekiem. ( ogarną za ròwno rasiści na + jak i bleachowcy na - bo z rudego na człowieka, ale i z shinigami na człowieka)
Odpisz
12 listopada 2015, 15:24
@Quest123: to jest ichigo :V
Odpisz
12 listopada 2015, 15:25
@DDGKeu: Czyli jesteś rudy?
Odpisz
12 listopada 2015, 17:25
@DDGKeu: 4 to Yusuke Urameshi z Yu Yu Hahusho
Odpisz
14 listopada 2015, 17:32
@Omnomnomn: Osobiście nie interesowałem się bleachem ale walki to oglądałem :v
Najwidoczniej ominąłem tą walkę ale wszystkie formy jakie on miał to były z rudymi włosami( te formy które znam)
Odpisz
14 listopada 2015, 17:36
@DDGKeu: To obejrzyj ostatnią walke z Aizenem. Tam właśnie będzie miał długie czarne włosy ;)
Odpisz
13 listopada 2015, 16:08
Ktoś mi opisze co potrafi zrobić ten kolo?
Odpisz
12 listopada 2015, 16:27
Dla mnie Avatar i tylko ze szczałką na głowie jest zayebisty (nie jestem tylko pewna czy to jest anime)
Odpisz
12 listopada 2015, 16:30
@Windows_10: Avatar nie jest z japonii więc nie zalicza się do anime ale mi się podoba i tak i tak.
Odpisz
12 listopada 2015, 20:14
@sok930: mi też. Łączmy sie!
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 17:52
Prawda - chcesz ukazać siłę bohatera - dodaj "sterczącą" fryzurę <trochę się dziwię, że nie dodali obrazku z HxH, Killa i oczywiście Gon po transformacji>, ale są też świetne postacie <i cholernie silne, które są łyse, co widać w One punch man, ale to ze względu na siłę jaką osiągną :D > - właśnie widać to w HxH - jeśli ktoś oglądał część z mrówkami wie o czym mówię - a ta walka z królem - czysty miód :D <a dwie postacie bez włosów :p >
Odpisz
12 listopada 2015, 17:25
OPM to jedna z najlepszych parodii tych wszystkich badziewnych shounenów. Kocham to :u
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 16:08
Nie lubię tego typu filmów.
Odpisz
12 listopada 2015, 14:18
Nie oglądam anime, ale ten gość wygląda jak Cole MacGrath...
Odpisz
12 listopada 2015, 14:13
Nie do końca, przecież jest jeszcze Piccolo ( Krilana pominąłem).
Odpisz