Idziesz zjeść śniadanie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Cel namierzony
Dwa oblicza
Należy się za piękne oczy
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2021, 13:42
Mając taką wille, myślę że w każdym pomieszczeniu ten ktoś ma osobny telefon, w złotej obudowie i w diamentach
Odpisz
11 listopada 2015, 18:17
Po co ci telefon?
Odpisz
11 listopada 2015, 18:43
@gelo1238: najpierw się zastanów co piszesz dzieckoooooooooo
Odpisz
11 listopada 2015, 18:46
@gelo1238: żeby użyć go do niecnych celów np. wpi***alania płatków
Odpisz
11 listopada 2015, 18:51
@gelo1238: Bo kierujesz firmą, albo oczekujesz telefonu ?
Odpisz
11 listopada 2015, 19:00
@DisoFREE: zabij się
Odpisz
11 listopada 2015, 19:03
@DisoFREE: wyjdź
Odpisz
11 listopada 2015, 19:06
@DisoFREE: najpierw się zastanów co piszesz dzieckoooooooooo
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 19:12
@MegaRayman_PL: solo mój serwer 17:00 pod ratuszem na pvp i ciekawe kto będzie taki mądry kolego
Odpisz
12 listopada 2015, 01:06
@DisoFREE: kim ty jesteś?
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 08:27
@DisoFREE: skoro nawet hermiona się na ciebie ostro wku*wia, to znaczy, że powinieneś sobie pójść.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 08:20
@DisoFREE: heheheheh w minrcraft? no debil no. a ty co? jesz płatki telefonem?
Odpisz
15 kwietnia 2017, 10:29
@Hermiona_: pokaż cycki
Odpisz
12 listopada 2015, 12:29
A po co ci telefon przy śniadaniu? Żeby robić fotki?
Odpisz
11 listopada 2015, 21:54
idziesz na kort tenisowy i orientujesz sie że zostawiles komórkę w pokoju na drugim piętrze
Odpisz
11 listopada 2015, 20:21
o nie!
R.I.P
Odpisz
11 listopada 2015, 19:52
No tak bo telefonem będziesz np. kroił chleb albo jadł płatki. :P
Odpisz
11 listopada 2015, 19:23
wtedy prosisz żeby podesłali ci telefon kurierem
Odpisz
11 listopada 2015, 19:11
A potem bierzesz z kuchni jeden z 3 zapasowych telefonów
Odpisz
11 listopada 2015, 18:48
... więc czekasz aż przyjedzie najbliższy autobus w tym kierunku lub wsiadasz na rower.
Odpisz
11 listopada 2015, 18:24
Proste. Wsiadam na motor i wracam autostradą do sypialnii
Odpisz
11 listopada 2015, 18:21
A wtedy idę dalej, by zjeść śniadanie. Po co mi telefon do śniadania?
Odpisz
11 listopada 2015, 18:16
Tia... jeść śniadanie... nie no... oczywiście że będę jeść a nie siedzieć tylko na telefonie....
Odpisz
11 listopada 2015, 19:39
@gabisoch: Wyjdź.
Odpisz
11 listopada 2015, 21:30
@kakcioo: No ale co ja takiego napisałam? Ok... poddaję się...
Odpisz
11 listopada 2015, 21:34
@gabisoch: A po co brać telefon na cały dzień?
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 21:39
@kakcioo: W jakim znaczeniu brać na cały dzień?
Odpisz
11 listopada 2015, 18:02
musze najpierw GPS odpalić
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 18:07
@siemak: W budynku mieszkalnym czy innej konstrukcji GPS'y nie powinny być zbyt dokładne lub po prostu raczej nie działają ponieważ nawigacja ma wtedy ograniczoną łączność z satelitą.
Odpisz