Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Olaf7209

17 stycznia 2023, 10:05

Teraz jest inaczej i gorzej...

Avatar Siedzeimysle

19 stycznia 2017, 11:25

Jakieś 5 lat za późno, króliczku.

Avatar Fussion

10 kwietnia 2016, 16:38

Krulica Kaó

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2015, 22:30

Reżi to krul normalnie kórde koham wssystkie jego filmy a naj barżiej minecrafta mój nik to rezi11235425621819984

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2015, 13:59

popatrz ile mam poparc, sam nie jesteś

Avatar TheTajemnicza

12 marca 2016, 18:41

W mojek klasie reziego uważają za króla.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2015, 19:32

bany kał

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2015, 07:32

Nie wiem jak wy , ale mnie nie bawią Youtuberzy którzy non stop drą ryja i przeklinają bez powodu oraz ubierają sie ch**owo np. Rezi!
Co innego Jak YTber użyje przekleństw by podkreślić wypowiedź albo raz na jakiś czas bo się zdenerwuje.

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

3 grudnia 2015, 09:01

Np. SargeThePlayer?

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 14:27

Avatar legend77

3 grudnia 2015, 15:00

np the emperor food ?

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 15:22

@legend77: Hehe to jeden z nielicznych Youtuberów który może przeklinać bo wie jak to robić!

Avatar TheVixo

3 grudnia 2015, 15:12

Ja tam oglądam tylko angielskich youtuberów, polskich tylko trzech. Niestety, ale większość polskich youtuberów to, za przeproszeniem, gufno.

Avatar CEzikMaj

3 grudnia 2015, 08:51

Też musiałem przez to przechodzić na swoim kanale. Jednak to tylko tępi ludzie którzy są jak tępe noże - niby nic nie zrobią ale denerwują. Mimo tego ciągle nagrywam. Czy warto? Pewnie ^^.

Avatar Michu950

3 grudnia 2015, 08:51

Czy tylko ja nacisnołem przycisk,,dodaj komentarz" na zdjęciu?

Avatar dustin2001

3 grudnia 2015, 08:47

Aż tak źle nie jest na youtube. Ten dziennikarz opisuje zwykłych użytkowników.
Chociaż z wulgaryzmami to akurat jest problem. Niektórzy ich nadużywają. Ich się można używać tylko w dwóch sytuacjach. Kiedy jesteśmy wkurzeni i, kiedy chcemy coś podkreślić.

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 07:27

czy tylko ja, jeśli jestem na aplikacji, kliknąłem "komentarze" ?

Avatar Zygarde

3 grudnia 2015, 07:21

D
Dlatego wolę sam grać zamiast oglądać jak inni grają.

Avatar drollercastergirl

3 grudnia 2015, 06:50

Pamiętam ten post. To były dziwne czasy

Avatar lucky20

9 listopada 2015, 22:32

*order najszybszej reakcji w kraju* PS.to byla ironia

Avatar kasjan132pl

3 grudnia 2015, 06:05

@lucky20: no shit sherlok

Avatar Moon_Knight

10 listopada 2015, 15:49

Ksiądz na kazaniu mówił że Człowiek Warga to propaganda zła :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Lekko nie będzie

Dobrze czasem się oderwać

Pilne

Niegrzeczny Oskarek

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka