Do wszystkich, którzy już mają nowego Fallouta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Deal życia
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2015, 08:49
Nie lubię fallouta!!!
Odpisz
14 listopada 2015, 09:25
@kakcioo: pjona!!
Odpisz
7 lutego 2016, 12:09
@kakcioo: Też pjona!
Odpisz
14 listopada 2015, 12:41
A tam dopiero 35 godzin więc to prawie tak jakbym nie miał
Odpisz
10 listopada 2015, 23:15
a ja nie mam PS 4 bo tak to bym kupił :(
Odpisz
11 listopada 2015, 07:28
@Myszon3002PL: Są jeszcze inne platformy.
Odpisz
11 listopada 2015, 12:15
komp za słaby a nie chce mieć xboxa
Odpisz
13 listopada 2015, 20:03
@Myszon3002PL: czemu?
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2015, 21:55
@Myszon3002PL: Ale XBox1 oprócz prawie niezauważalnej różnicy w osiągach i exclusive'ach prawie się nie różni od PS4.
Odpisz
14 listopada 2015, 11:35
@Damn_Worl: bo znam PlayStation od początku mojego życia na początku grałem u wujka ja później dostałem PS 3 grałem razem z wujkiem później on się ożenił i przychodzi do mnie pograć.
Odpisz
14 listopada 2015, 10:27
Chyba już czas...
Odpisz
10 listopada 2015, 21:04
Odpisz
10 listopada 2015, 22:09
@Kambot: Co tam pisze [apka]
Odpisz
10 listopada 2015, 22:11
@rafal603: Pobieram Fallouta New Vegas ;v
Odpisz
11 listopada 2015, 07:29
@Kambot: Ty piracie.
Odpisz
13 listopada 2015, 20:10
@Kambot: dasz linka? :D
Odpisz
13 listopada 2015, 20:57
@MIKI9005: Po prostu wchodzisz na torrenty.
Odpisz
14 listopada 2015, 01:35
@MrocznyWilk: To nie jest takie łatwe XD
Odpisz
14 listopada 2015, 10:24
@Kambot: Zapodaj magneta
Odpisz
13 listopada 2015, 21:37
fallout 4 to gówno, zje**li dialogi
Odpisz
14 listopada 2015, 07:01
@Smashrum: Nope.
Odpisz
14 listopada 2015, 09:04
@Smashrum: Menu wyboru daje Łatwiejsze odpowiedzi,
nie musisz tyle g*wna czytać by powiedzieć coś.
Bo postać odpowiada dłuższym dialogiem niż samo
"Tak" "Nie" "Sarkazm" "Nie ważne"
Odpisz
14 listopada 2015, 11:51
@FreezyPop: mu chyba chodziło o taki bug, że gdy ten Murzn (nie pamiętam imienia... Preston?) gadał z graczem po raz pierwszy albo drugi to dialogi się nie wyświetlały, tylko pokazywała pierwsza kwestia (przynajmniej tak miał Tivolt).
Odpisz
14 listopada 2015, 13:43
@Sir_Snoge: Niektórym też się zdarzało ( Przykład : Angielski Youtuber : GaLm )
Odpisz
13 listopada 2015, 23:58
Ten uczuć kiedy jeszcze ściągasz Fallouta 4, a już czujesz jak twoja karta graficzna się smaży... -_-
Odpisz
13 listopada 2015, 22:53
Był na torrentach w dniu premiery xD
Odpisz
13 listopada 2015, 23:53
@Hank1212: I nawet przed ale po ang
Odpisz
10 listopada 2015, 21:04
Ten uczuć gdy wszyscy kupują fallouta 4, a ty zbierasz kasę na fallouta 3... :v
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2015, 21:26
@Henzej: Pocieszę cie. Też kupuję fallout 4. I mam 3.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:39
@Henzej: Ten uczuć kiedy wszyscy grają w nowe fallouty a nie grali w te stare.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:40
Typowa przyczyna jest taka że grafika jest "suaba" i nie jest w "tszy de".
Odpisz
10 listopada 2015, 21:41
Ale nie mówię tego o wszystkich.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:41
Dla mnie najważniejsza jest fabuła i rozgrywka. Potem grafika.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:43
@NoszKurnaJakSieNazwac: Też tak myślę. Mi i tak nawet trójka nie pójdzie więc chciałem sobie pograć w stare i znane gry.
Odpisz
10 listopada 2015, 21:44
Ja akurat grałem we wszystkie części tylko nie w 3 i 4. :v
Odpisz
10 listopada 2015, 21:48
@Henzej: Ja przeszedłem 1 i 2. Aktualnie gram w fallout tactics.
Odpisz
11 listopada 2015, 00:27
Ja jakoś nigdy się nie interesowałem serią fallout, jednak kiedy zobaczyłem trailer "wanderer" to się zakochałem w grze i trailerze :v głównie przez muzykę w tle
Odpisz
11 listopada 2015, 08:05
ja próbowałem przejść jedynkę (za 5 podejściem stwierdziłem że nie dam rady, pewnie za pół roku wrócę), dwójkę przeszedłem, tacticsa olałem, trójkę u kolegi ograłem fabułę, a 4 już się pobiera
Odpisz
13 listopada 2015, 20:08
@Henzej: New Vegas lepsze :v
Odpisz
13 listopada 2015, 20:11
@Hoguzzos: New Vegas to była mója ulubiona część, szczególnie z dodatkami.
Odpisz
13 listopada 2015, 21:50
@Henzej: F3 kosztuje 31 zł to chyba nie trzeba jakoś długo zbierać? :-)
Odpisz
13 listopada 2015, 22:04
@ZabaKambo: Miałem pieniądze z bratem, mieliśmy kupić grę, a on bez mojej wiedzy kupił sobie koszulkę...
Odpisz
13 listopada 2015, 22:37
@Henzej: to uczucie gdy nie chcesz fallouta...
Odpisz
13 listopada 2015, 22:23
A ja mam wydżebane i czekam na Total war: Warhammer. ;_;
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2015, 20:59
Błagam obrazek który obraża niektórych użytkowników z jeja dostaje się na główną na dodatek z niską średnią. Tak wiem tak działa ta logika , ale czy to już nie jest przesada?
Odpisz
13 listopada 2015, 20:51
Ja mam nie piraconego.
Odpisz
13 listopada 2015, 20:42
Piraci :V
Odpisz
13 listopada 2015, 20:26
nope , no to Fallout . Yis , yes to fallin.
Odpisz
13 listopada 2015, 20:09
Ale za co D:
Odpisz