Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Z klasą się trzeba urodzić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2015, 19:19
O
Odpisz
11 listopada 2015, 19:24
K
Odpisz
11 listopada 2015, 19:25
@ukr0707: U
Odpisz
11 listopada 2015, 19:25
@Inzulio: R
Odpisz
11 listopada 2015, 19:26
@ukr0707: C
Odpisz
11 listopada 2015, 19:27
@ukr0707: Z
Odpisz
11 listopada 2015, 19:27
@ukr0707: E
Odpisz
11 listopada 2015, 19:41
B
Odpisz
11 listopada 2015, 19:41
@rozwalgo: L
Odpisz
11 listopada 2015, 19:42
@rozwalgo: A
Odpisz
11 listopada 2015, 19:43
@rozwalgo: D
Odpisz
11 listopada 2015, 19:44
@Mijak: E
Odpisz
11 listopada 2015, 19:45
@ukr0707: J
Odpisz
11 listopada 2015, 19:46
@rozwalgo: A
Odpisz
11 listopada 2015, 19:48
@ukr0707: P
Odpisz
11 listopada 2015, 19:49
@rozwalgo: I
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 19:49
@rozwalgo: E
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 19:49
@rozwalgo: R
Odpisz
11 listopada 2015, 19:50
@rozwalgo: N
Odpisz
11 listopada 2015, 19:51
@ukr0707: I
Odpisz
11 listopada 2015, 19:52
@rozwalgo: C
Odpisz
11 listopada 2015, 19:52
@Stitch: Z
Odpisz
11 listopada 2015, 19:53
@ukr0707: E
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 19:53
@ukr0707: L
Odpisz
11 listopada 2015, 19:53
@rozwalgo: U
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 19:53
@rozwalgo: B
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 19:54
@Inzulio: I
Odpisz
11 listopada 2015, 19:55
@rozwalgo: E
Odpisz
11 listopada 2015, 19:55
@Inzulio: W
Odpisz
11 listopada 2015, 19:56
@Inzulio:
Odpisz
11 listopada 2015, 19:56
@ukr0707: O
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 19:56
@Inzulio: M
Odpisz
11 listopada 2015, 19:59
@Stitch: L
Odpisz
11 listopada 2015, 20:00
@ukr0707: E
Odpisz
11 listopada 2015, 20:00
@Inzulio: T
Odpisz
11 listopada 2015, 20:00
@ukr0707: .
Odpisz
11 listopada 2015, 20:01
@Inzulio: The End
Odpisz
17 listopada 2015, 21:04
@ukr0707: Czenść druka...
C
Odpisz
17 listopada 2015, 21:04
@rozwalgo: why? cause yes
Odpisz
17 listopada 2015, 21:07
@Niszczyiel: U
Odpisz
17 listopada 2015, 21:09
@Henchman: H
Odpisz
17 listopada 2015, 21:18
@Jasonicos: N
Odpisz
17 listopada 2015, 21:31
@Henchman: I
Odpisz
17 listopada 2015, 21:47
@Henchman: E
Odpisz
17 listopada 2015, 21:50
@SharpNeedle: C
Odpisz
17 listopada 2015, 21:51
@Windows_10: I
Odpisz
17 listopada 2015, 22:15
@SharpNeedle: E
Odpisz
17 listopada 2015, 22:23
@PusheenTheCat: B
Odpisz
17 listopada 2015, 22:24
@Henchman: E
Odpisz
17 listopada 2015, 22:38
@kakcioo: N
Odpisz
17 listopada 2015, 22:45
@Henchman: A
Odpisz
17 listopada 2015, 22:45
@Henchman: L
Odpisz
17 listopada 2015, 22:53
@Next01: Nie.
Odpisz
18 listopada 2015, 08:28
@Next01: E
Odpisz
18 listopada 2015, 16:09
@Niszczyiel: K
Odpisz
18 listopada 2015, 16:36
@Oliwka406: A
Odpisz
18 listopada 2015, 22:09
@Niszczyiel: Nie.
Odpisz
1 października 2018, 18:32
Nie.
Odpisz
1 października 2018, 20:49
@Archeologwinternetach: jezu jakie to stare
Odpisz
2 października 2018, 08:36
Ale jakie fajne! Dab! Dab!
Odpisz
2 października 2018, 09:21
@Archeologwinternetach: d se dab dab dab dab
Odpisz
2 października 2018, 14:36
@Windows_10: dab
Odpisz
5 lipca 2019, 17:00
daB
Odpisz
19 maja 2021, 10:49
@ResiaPL: dAb
Odpisz
26 lutego 2017, 17:23
Ale fajowe *.*
Odpisz
18 listopada 2015, 17:23
R
Odpisz
18 listopada 2015, 22:27
I
Odpisz
21 listopada 2015, 14:23
@Niszczyiel: H
Odpisz
18 listopada 2015, 13:23
Takie sweet! *o*
Odpisz
18 listopada 2015, 06:44
Mi się podobają. Takie jak z anime.
Odpisz
18 listopada 2015, 01:34
ciekawe jak z przodu?
Odpisz
17 listopada 2015, 23:59
Fetyszyści wszystkich krain łączmy się!
Odpisz
17 listopada 2015, 23:01
ale ona ma dużą zgrabną ,piękną ........ GŁOWĘ
Odpisz
17 listopada 2015, 22:30
Ja bym zostawił *avatar mój wytłumaczy*
Odpisz
17 listopada 2015, 21:51
Można powiedzieć, że to będzie gorąca laska :v
Odpisz
17 listopada 2015, 21:41
Przytuliłbym ...i iii dokończcie sami.
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2015, 21:47
@PrzytuleIii: Malowałbyś? Oj, niegrzeczny ty..
Odpisz
17 listopada 2015, 21:08
Jakie to anime?
Odpisz
17 listopada 2015, 21:38
@Julciaak: to ani me to real Life. bardzo ciekawe i interaktywne
Odpisz
17 listopada 2015, 21:07
Lubie takie laski :3
Odpisz
17 listopada 2015, 21:06
Ruchable 100%
Odpisz
11 listopada 2015, 23:38
plz!
Odpisz