Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nie zadzieraj z bobrami
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2022, 22:20
Zapraszam wypi.....ać
Odpisz
27 marca 2015, 20:54
Peron 9 i 3/4!
Odpisz
28 kwietnia 2013, 15:10
*ba bum tsss*
Odpisz
28 października 2011, 18:12
a gdzie ?
Odpisz
17 stycznia 2011, 17:33
fotomontaż bo jest odstęp od ściany
Odpisz
2 lipca 2011, 21:12
@hartus: no a co chciałes naprawdę taki dom?
Odpisz
15 lipca 2011, 23:56
ze co?
Odpisz
16 lipca 2011, 13:35
@hartus: to oczywiste, że to jest fotomontaż. Myślisz, że ktoś zrobiłby sobie taki "domek"? Jakby co to nie miało brzmieć hamsko :)
Odpisz
17 lipca 2011, 21:42
nic nei jest hamsko heh ale domek fajny dla gryzoni xD
Odpisz
24 lipca 2011, 15:39
@hartus: nom ^^
Odpisz
31 grudnia 2010, 15:58
1/5. denne
Odpisz
2 lipca 2009, 11:30
1/5
Odpisz
16 czerwca 2009, 21:50
nie znacie się ... to ma głupio wyglądać a nie być funkcjonalne;)
Odpisz
27 maja 2009, 22:03
zapraszam do końcika hahahhahaha 3/5
Odpisz
21 maja 2009, 21:16
Jak niżej
Odpisz
21 maja 2009, 20:02
fajne :)
Odpisz
21 maja 2009, 18:39
Shit i badziewie.
Podpis pod poprzednikami, z tym że 1/5
Odpisz
21 maja 2009, 18:35
nie za dobre , dam 2/5 tylko dlatego że ten chłopak przypomina mi mojego znajomego ;P
Odpisz
21 maja 2009, 15:41
2/5
Odpisz
21 maja 2009, 14:20
Jak gość niżej.
Odpisz