Aż się łezka w oku kręci...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
Powodzenia
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2015, 12:54
Jak nie można grać w taką gre?!
Odpisz
30 listopada 2015, 01:09
@ZiSeR: powiedział człowiek mający ją na avku...
Odpisz
1 grudnia 2015, 10:39
@EziioAuditore: A nie sorry. Przeczytałem jak można
Odpisz
6 lutego 2018, 12:53
@ZiSeR: EthGoesBoom ma z tego serię
Odpisz
22 stycznia 2019, 22:01
@ZiSeR: Trzeba być za młodym by to pamiętać...
Odpisz
22 stycznia 2019, 22:01
@WolfieTheGamer: Czekaj... ten Wolfy?
Odpisz
23 stycznia 2019, 16:35
tak to ja
witam
Odpisz
2 sierpnia 2017, 17:15
woah
Odpisz
20 listopada 2015, 21:48
39/40
ku*wa
Odpisz
30 listopada 2015, 21:19
@fixo12: Ło luju wynik mojego próbnego sprawdzianuz angola.
Odpisz
14 listopada 2015, 07:56
Czy tylko ja w to nie grałem?
Odpisz
14 listopada 2015, 08:11
Nie tylko ty.
Odpisz
14 listopada 2015, 08:35
Nie tylko ty...
Odpisz
14 listopada 2015, 08:36
@LaPrincessA: Ja też nie.
Odpisz
14 listopada 2015, 08:45
Spokojnie... Tez w to nie gralem.
Odpisz
14 listopada 2015, 09:02
Nie grałem w żadną grę z PSX bo ich nie lubiłem ;-;
Odpisz
14 listopada 2015, 09:15
Też
Odpisz
14 listopada 2015, 09:37
@LaPrincessA: nie tylko ty..
Odpisz
14 listopada 2015, 09:52
gimby nie znajo :c
Odpisz
14 listopada 2015, 09:53
Też w to nie grałam. ;_;
Odpisz
14 listopada 2015, 10:00
@lucky20: ja też
Odpisz
14 listopada 2015, 11:06
@Alketezer: znam crasha ale mnie nie wciągnął
Odpisz
14 listopada 2015, 12:09
ja nawet nie wiem co to jest.
Odpisz
14 listopada 2015, 14:56
ja też nie (i chyba żałuje)
Odpisz
14 listopada 2015, 15:19
@Alketezer: Byłem w gimnazjum, znałem to.
Urodziłem się po powstaniu tej gry, i tak ją znałem i grałem.
Mogliście nie grać, mogliście nie znać.
Ale usłyszeć o tej legendzie musieliście.
Odpisz
14 listopada 2015, 15:28
@SaiDi: gram w to od kiedy miałam 5 lat . Mój brat sie zakochał w siostrze crasha :D
Odpisz
15 listopada 2015, 14:30
@catprincess: Nie On jedyny :D
Odpisz
22 listopada 2015, 18:39
Jak się nazywa ta gra? Się zastanawiam...
Odpisz
30 listopada 2015, 01:07
crash bandicoot
Odpisz
30 listopada 2015, 19:37
@EziioAuditore: Dzieki
Odpisz
17 listopada 2015, 19:15
czy tylko ja w to grałam?
Odpisz
15 listopada 2015, 09:39
A dziś to najbardziej wku*wiająca gra na polskim YouTubie ;D
Odpisz
12 listopada 2015, 17:13
Ah te piękne czasy...
Odpisz
14 listopada 2015, 08:47
@Kideu: Nie na temat ale twój awatar to jakiś fanart Sly'a Coopera?
Odpisz
14 listopada 2015, 10:20
@Paola_Pl: yup, dokładnie Over Character
Odpisz
14 listopada 2015, 22:13
@Kideu: :3
Odpisz
12 listopada 2015, 14:59
Crash Bandicoot.. Gra dzieciństwa wielu ludzi.
Łezka się kręci nie jedna, o nie..
Odpisz
14 listopada 2015, 08:32
@SaiDi: s całego serca się zgadzam
Odpisz
14 listopada 2015, 08:59
@SaiDi: Tymczasem Banjo Kazooie spoczywa w Grobie, przez morderce zwanego "Microsoft"
Odpisz
14 listopada 2015, 15:17
@FreezyPop: Racja, niestety..
Odpisz
14 listopada 2015, 11:22
Crash, grało się na ps2.
Odpisz
14 listopada 2015, 11:05
to nie jest moja gra dzieciństwa ale grałem i była super
Odpisz
14 listopada 2015, 10:50
i ta jedna pieprzona skrzynka :/
Odpisz
14 listopada 2015, 09:56
Spoko gra to była aż łzy w oczach same lecą
Odpisz
14 listopada 2015, 09:50
😢
Odpisz
14 listopada 2015, 09:30
Crasch.... Gra mojego dzieciństwa...
Odpisz
14 listopada 2015, 08:24
Crash?
Odpisz
14 listopada 2015, 08:44
Tak, była to maskotka pierwszego PlayStation. Niestety Sony nie zadbało o Crasha i ,,Umarł"
Odpisz
14 listopada 2015, 08:46
Niestety ;( ale fajna była gra o nim
Odpisz